همکار فایل

پروژه رشته کامپيوترگرايش نرم افزار

پروژه رشته کامپيوترگرايش نرم افزار

موضوع
دستيابي به كيفيت سرويس در شبكه هاي حسگر بيسيم با استفاده از  آتوماتاهاي يادگير سلولي
تعداد صفحات: 186
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


تكنيكي كه ما جهت بهبود پارامترهاي کيفيت سرويس در شبكه ها ي حسگر مورد استفاده قرار داده ايم, روش هوشمند اتوماتاهاي يادگير سلولي(CLA) مي باشد. اتوماتاي يادگير سلولي يک رهيافت مكاشفه‌اي براي حل مسايل بهينه‌سازي پيچيده مي‌باشد که بررسي‌هاي اخير برروي آن، كارايي مناسب آن را به عنوان تكنيكي براي حل اين‌گونه مسائل نشان داده است.

کلمات کليدي: کيفيت سرويس، شبکه هاي حسگر بي سيم، پوشش، خوشه بندي، تجميع داده ها، آتوماتاي يادگير ...

خرید توضیحات

پروژه تعریف مدیریت

تعریف مدیریت
تعداد صفحات: 57
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

مدیریت فرایند به کارگیری مؤثرو کارآمد منابع مادی وانسانی در برنامه ریزی سازماندهی بسیج منابع وامکانات هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می گیرد.


واقعا باید گفت ؛که در ابتدا انسانها درباره مدیریت چقدر میدانند؟دانش مدیریت تا چه حد علمی است و آیا مدیریت علم است یا هنر؟ بخشی از مدیریت را میتوان از طریق مدریت آموزش فرا گرفت و بخشی دیگررا ضمن کار باید آموخت در واقع بخشی را که با آموزش فرا گرفته می شود علم مدیریت است . و بخشی را که موجب به کار بستن اندوختها در شرایط گوناگون می شود هنر مدیریت می نامند. «به عبارتی دیگر سخن علم دانستن است و هنر توانستن .»
دانلود فهرست مطالب

...

خرید توضیحات

پروژه مدلسازی و شبیه سازی

مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ
تعداد صفحات: 91
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

سوئيچ هاي پرسرعت گلوگاه شبكه هاي سرعت بالا مي باشند. در حاليكه روشهاي انتقال از استفاده از سيمهاي مسي به استفاده از فيبرهاي نوري تكامل پيدا كرده است كه قادرند پهناي باند بسيار زيادي را براي انتقال اطلاعات فراهم آورند، ‌مساله سوئيچنگ در شبكه‌ها همچنان به عنوان يك مشكل باقي مانده است. در واقع فنآوری سوئيچينگ از نرخ پهناي باند عقب مانده است و در حاليكه سرعت انتقال برروي يك فيبر نوري تاچندين ترابيت در ثاينه مي رسد هنوز در قسمت سوئئچينگ تلاش براي دستيابي به سرعت هاي چنيدين گيگابيت بر ثانيه ادامه دارد.

با معرفي MPLS اين امكان بوجود آمده است تا با حذف قسمتهاي آدرس‌يابي  در IP و جايگزيني آنها با قسمتهاي تبادل برچسب كه براحتي قابل پياده سازي در سخت افزار و داراي الگوريتم هاي پياده سازي ساده وسريع مي باشد و همچنين امكان استفاده از تكنيك هاي سوئچينگ سلولي ، طراحي و ساخت سوئيچ هاي با سرعت بيشتر و در عين حال تضمين كننده كيفيت  سرويس عملي شود

دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

بررسی عوامل موثر در رضایت مندی شغلی معلمان

بررسی عوامل موثر در رضایت مندی شغلی معلمان
تعداد صفحات: 147
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

اهداف تحقیق
رضايت شغلي بعنوان عاملي كه در موفقيت شغلي تأثير بسزايي دارد و باعث افزايش كارآيي و احساس رضايت فردي مي شود و از طرف ديگر، عدم رضايت نيز باعث كم كاري، غيبت و سهل انگاري شده و حتي در درجات بالاتر مي تواند اثرات نامطلوب و مخربي بر برنامه ريزيها داشته و آن را مواجه با شكست مي سازد، بايد مورد توجه جدي قرار گيرد.دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

پروژه بررسی میزان مسئولیت پذیری

پروژه رشته علوم اجتماعی + پرسشنامه
تعداد صفحات: 100
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر
روش تحقیق : روش پژوهش در این تحقیق میدانی و به صورت پرسشنامه بسته می باشد بدین طریق که پس از تهیه سئوالات ، پرسشنامه در اختیار دانش آموزان دختر دبیرستان قرار می گیرد و پس از تکمیل پرسشنامه توسط دانش آموزان پاسخهای آنها استخراج و اطلاعات بدست آمده تنظیم می گردد .
...

خرید توضیحات

پروژه رشته علوم تربیتی

پروژه ترم آخر کارشناسی رشته علوم تربیتی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی

 جو سازمانی در ۸۲ صفحه و حجم ۱۲۰ کیلو بایت در قالب ورد تهیه شد است
به همراه پرسشنامه

نوع تحقيق
توصيفي است كه درآن سعي شده تنها كيفيت خرده آزمون هاي جو سازماني (روحيه، صميميت، بازدارندگي، عدم تعهد شغلي، مراعات، نفوذ وتأكيد برتوليد وفاصله گيري) درهر كدام از دانشكده هاي ادبيات وعلوم دانشگاه بيرجند مشخص گردد واحياناً مشخص شود جزء كدام دسته ازانواع جوهاي حاكم برنظريه هالپين وكرافت است.

دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

رمانتیسم، چیستی و چگونگی آن در هنر و معماری

رمانتیسم، چیستی و چگونگی آن در هنر و معماری
تعداد صفحات: 22
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

عشق و علاقه رمانتیکها به قرون وسطی باعث گردید، در معماری انگلیس نیز بازگشت به معماری گوتیک رواج یابد. در سال 1718 جان ونبرو معمار کاخ باروک بلنم، خانه ییلاقی اش را طوری طراحی کرد که همچون یک کاخ گوتیک به نظر برسد. از طرفی معماری گوتیک در نزد افکار انگلیسیها روحیه ای طبیعی داشت و بازگشت آنها به طبیعت در معماری شاید با گوتیک می توانست تجلی یابد
...

دانلود توضیحات

معماری بیزانس

معماری بیزانس  326-565 میلادی
تعداد صفحات: 14
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
 
 دستاورد های برجسته تمدن بیزانس عبارت بود از اداره امور دولتی و هنر تزئینی :
دولت و کشوری که یازده قرن دوام آورد، و سانتا سوفیایی که هنوز هم بر جاست. تازمان
یـوستینیانوس دیگر هـنر مشرکانه به پایان رسیده بود و نیمی از آثار آن منهدم یا مـعیوب گشته بود .


...

خرید توضیحات

معماری روم

تعداد صفحات: 14
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

   قدرت روم که پس از اتروسکها بر ایتالیا حاکم و جانشین ایشان شد. اقوام ستیزه ایتالیا را مطیع حکومت واحد روم گردانیده و سرانجام ملتهای اروپای غربی و مدیترانه و خاور نزدیک را در زیر پرچم امپراطور روم گرد آورد .که به گفته مورخ بزرگ روم « انقلابی پدید آورد که تا ابد در یاد ها خواهد ماند ،و امروز نیز ملتها آ« را احساسا می کنند.» در واقع اگر در بررسی امروزمان می بینیم


...

خرید توضیحات