همکار فایل

تحقیق بررسي ابعاد حقوقي بيمه حمل و نقل دريايي كالا و مقايسه تطبيقي با انگلستان

عنوان: تحقیق بررسي ابعاد حقوقي بيمه حمل و نقل دريايي كالا و مقايسه تطبيقي با انگلستان
دسته: حقوق
فرمت: ورد (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 53 صفحه

این فایل شامل تحقیق جامع و کاملی با عنوان " بررسي ابعاد حقوقي بيمه حمل و نقل دريايي كالا و مقايسه تطبيقي با انگلستان " می باشد که در حجم 53 صفحه با فرمت ورد و رفرنس دهی داخل متن تهیه شده است که میتواند به عنوان کار تحقیقی رشته حقوق مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:
چکیده
مقدمه
شرایط و ضوابط موسوم به A
بیمه با شرایط B
بیمه با شرایط C
سؤالات تحقیق
سوابق مربوط
فرضیه تحقیق
 اهداف تحقیق
نوع روش تحقیق
 تاریخچه بیمه
اقسام بیمه
بیمه های تأمین اجتماعی   
بیمه های بازرگانی
بیمه های اشیاء
بیمه های مسئولیت
بیمه های زیان پولی
بیمه اشخاص
    بیمه حوادث
ماهیت حقوقی بیمه
بیمه عقد است
بیمه عقدی است الحاقی ) تحمیلی (
بیمه عقدی رضایی
بیمه عقدی مستمر است
اصول اساسی حاکم بربیمه
اصل حسن نیت
اصل غرامت
اصل جانشینی
 اصل اتکایی
قرارداد بیمه دریایی حمل و نقل کالا
موضوع بیمه حمل و نقل دریایی
خطرات واجد قابلیت بیمه پذیری
 خطرات بیمه شده بدون نیاز به تصریح در بیمه نامه:
خطرات دریایی
به دریا ریختن کالا
خسارت ناشی از کارکنان کشتی
عدم تحویل
خطر ادعای شخص ثالث
خطرات بیمه شده نیازمند تصریح در بیمه نامه
استثنائات  عمومی
بسته بندی ناکافی یا نا مناسب
عدم بضاعت مالی مالکان و متصدیان کشتی
...

خرید توضیحات

مقاله آماده جهت ارسال به کنفرانس

سلام .مقاله فارسی در زمینه ماکزیمم توان سلول خورشییدی می باشد. نتایج شبیه سازی با متلب بوده و واقعی هستند کاملا ویرایش شده است و کافی است در template  مربوط به کنفرانس قرار دهید و نام خود را بنوییسید.اگر سوالی بود در خدمتم ...

خرید توضیحات

پروژه و تحقیق-مهارتهای برقراری ارتباط و تفکر خلاق

پروژه و تحقیق-مهارتهای برقراری ارتباط و تفکر خلاق
در 60 صفحه-docx

این تحقیق در مورد مهارتهای برقراری ارتباط و تفکر خلاق در 60 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش می باشد

مقدمه:
برقراری ارتباط با دیگران برای بشر که موجودی اجتماعی است یک امر طبیعی و مهم به شمار می‌آید. از آنجایی که ما انسانها به شکل گروهی زندگی می‌کنیم، چه بخواهیم و چه نخواهیم دائماً در حال برقراری ارتباط با دیگران هستیم. همه اعمال ما نوعی ارتباط به حساب می‌آیند. تکان دادن سر، روی برگرداندن، اشارات چشمی یا بدنی و… هر یک می‌توانند پیامی را به دنبال داشته و در برگیرنده انواع ارتباط و تعامل با دیگران باشند. حتی سکوت نیز در برخی مواقع می‌تواند نشانه‌های ارتباطی مختلفی را در برداشته باشد. همانطور که می‌دانیم ارتباطات زمانی کارآمد خواهند بود که به شیوه مثبت و سازنده برقرار شوند و در غیر این صورت دردسر آفرین خواهند شد. برخی افراد از برقراری ارتباط موثر ناتوان هستند چرا که عناصر ارتباط و عوامل موثر بر آن و موانع بر سر راه ارتباط صحیح را نمی‌شناسند. در این بروشور به اصول و چگونگی یادگیری مهارت ارتباط موثر با دیگران می‌پردازیم.

ضرورت مهارت ارتباط موثر

برای کلیه فعالیت‌های اجتماعی از جمله دوست‌یابی، ازدواج، تحصیل، اشتغال، بر طرف کردن نیازهای روزانه و … نیازمند برقراری ارتباط موثر با دیگران هستیم و اگر این مهارت را به خوبی نیاموخته باشیم، در اغلب فعالیت‌های اجتماعی، آنگونه که می‌خواهیم پیش نرفته و رضایت ما تأمین نخواهد شد. به عنوان مثال اگر شما نتوانید با همسر، فرزند، والدین یا رئیس‌تان به طور موثر ...

خرید توضیحات

برجام و پسابرجام

این پروژه شامل یک تحقیق کامل در مورد ابعاد مختلف برجام و پسا برجام می باشد و مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان رشته اقتصاد ، مدیریت ، علوم یاسی و... می باشد .
فرمت WORD
تعداد صفحه : 27


  فهرست مطالب
مقدمه
تعهدات ايران در حوزه فني
نحوه لغو تحريم‌ها در برجام
تحريم‌هاي يک جانبه آمريکا
سرنوشت تحريم‌هاي اعمال شده عليه ايران
مقطع زماني چهارم
آينده رآکتور اراک
تحقيق و توسعه
ذخاير اورانيوم ايران به چه شکلي ادامه حيات خواهد داشت؟
حضور آژانس و مقوله دسترسي ها
محدوديت‌هاي ايران در حوزه جداسازي ايزوتوپ‌هاي اورانيوم
4 مرجع حل اختلاف ايران و 1 +5 چگونه عمل مي‌کنند؟
کميسيون موظف به چه حمايت هايي از ايران است؟
کارگروه اجراي لغو تحريم‌ها چه جايگاهي دارد؟
لزوم همکاري آژانس و 1+5 با ايران در زمينه‌هاي فني
طرفين در 5 مقطع زماني برجام چه تعهداتي دارند؟
تحلیل راهبردی پسابرجام از منظر تهدیدات و فرصت ها
اثرات پسابرجام وفرصت های پیش رو
الزامات دیپلماسی در پسابرجام
تحریم های اقتصادی رفع شده ایران
   فهرست منابع 
...

خرید توضیحات

انتخاب روش تصفیه فاضلاب

انتخاب روش تصفیه فاضلاب با استفاده از تکنیک چند معیاره
فرمت: ورد
تعداد صفحات: 27

در اين تحقيق ابتدا معيارهاي انتخاب فرايند تصفيه شرح داده مي شود و به مقايسه‌اي كلي بين 4 روش هوادهي گسترده، هوادهي تدريجي، لجن فعال متعارف و صافي چكنده پرداخته مي‌شود، همچنين پرسش نامه هايي در غالب جدول تهيه مي گردد كه توسط كارشناسان مربوطه و با توجه به توضيحات ارائه شده در مراجع مختلف در مورد گزينه هاي مورد بررسي، تكميل مي گردد سپس با استفاده از تحليل سلسله مراتبي (AHP) و  نرم افزار    expert choiceو همچنين روش تحليلي TOPSIS، بهترين گزينه جهت تصفيه فاضلاب شهري در محدوده يك شهر بزرگ مشابه تهران از ميان  روش هاي مورد بررسي انتخاب مي گردد.
...

خرید توضیحات

طراحی تصفیه خانه فاضلاب

این فایل شامل مبانی طرح و طراحی کامل تصفیه خانه فاضلاب شهر شریف آباد می باشد.

فرمت: ورد
تعداد صفحات: 27
مقدمه
فاضلاب تركيبي از آب و ذرات جامد، مايع و گاز است كه توسط شبكه‌هاي جمع‌آوري از منازل مسكوني، ساختمان‌هاي تجاري، انستيتوهاي صنعتي جمع‌آوري شده و آب زيرزميني و رواناب سطحي نيز مي‌تواند در آن حضور داشته باشد.
فاضلاب تصفيه نشده حاوي مقادير زيادي مواد آلي، ميكروارگانيسم‌هاي بيماري‌زاي متعدد، تركيبات سمي و مواد مغذي (نيتروژن و فسفر) است. از اين رو فاضلاب مخاطرات بهداشتي و پيامدهاي مخرب زيست محيطي را به دنبال دارد و بايد فوراً از منابع توليد، جمع‌آوري و منتقل شده و قبل از دفع نهايي بطور مناسب تصفيه‌ گردد. بنابراين هدف نهايي از جمع‌آوري، تصفيه و دفع فاضلاب كه از آن به عنوان مديريت فاضلاب ياد مي‌شود حفاظت محيط زيست به گونه‌اي است كه سبب ارتقاء سطح بهداشت جامعه گردد و از توجيه اقتصادي مناسبي نيز برخوردار باشد.
...

خرید توضیحات

طراحی تصفیه خانه آب

پروژه فوق شامل مبانی طراحی یک تصفیه خانه آب و  طراحی کامل تصفیه خانه آب شهر رضویه می باشد.


فرمت: ورد
تعداد صفحات: 76


مبانی و مفروضات طراحی
1-1 موقعیت شناسی
شهر رضویه حدود 25 سال پیش با هدف اسکان کارگران و کارمندان این منطقه از جمله کارگران و کارکنان مرزعه نمونه کنویست، توسط آستان قدس رضوی احداث شده است. بخش عمده واحدهای مسکونی احداث شده قبل از سال 1357 ساخته و تحویل ساکنان آن شده است.
 بخش کوچکی از فضای شهر که در منتهی الیه غرب آن واقع شده و در حدود یک صد واحد مسکونی را در برمی‌گیرد که پس از سال 1375 احداث کردیده است.
مالکیت اراضی منطقه متعلق به آستان قدس رضوی بوده و به صورت اجاره‌ای در اختیار مالکین واحدهای مسکونی قرار گرفته است.
شهر رضویه تا سال 1379 به عنوان یک نقطه روستایی تلقی می‌شده است و براساس مجوز شماره 9912/ت 21295 مورخه 12/3/1379 به یک نقطه شهری ارتقاء یافته و شهرداری آن در سال 1380 شروع به کار نموده است.
...

خرید توضیحات

پرورش قارچ

پروژه پرورش قارچ در 10 صفحه فرمت word
دارای تصاویر

مقدمه
بهترین موقع برای پرورش قارچ در خانه بین ماههای مهر تا آذر است ولی چنانچه امکانات تهویه هوا و متعادل نمودن درجه حرارت محیط محل پرورش وجود داشته باشد می‌توان قارچ را در ماههای دیگر سال تعمیم داد. بطور کلی طرز پرورش قارچ مخصوص به خود آن است و می‌توان آن را در محیط تاریک پرورش داد و به جز نور مستقیم آفتاب ، هر مقدار نور را تحمل می‌کند. در هر صورت در محل پرورش قارچ علاوه بر آنکه ، بایستی تهویه هوا به خوبی انجام گیرد، درجه هوای محیط پرورش نیز باید بین ۱۵ – ۱۰ درجه نگهداری شود. علاوه بر این محل پرورش بایستی کاملا تمیز ، قابل شستشو و فاقد درز یا محلی برای پرورش باکتریها ، حشرات و قارچهای مضر باشد...
به‌ همان‌ اندازه‌ که‌ محبوبیت‌ قارچ‌ در رژیم‌ غذایی‌ آمریکایی‌ افزایش‌ می‌یابد، علاقه‌مند ی برای ‌تخصص‌ یافتن‌ در امور مربوط‌ به‌ قارچ‌، تبدیل‌ به‌ یک‌ سرگرمی‌ و نیز تجارتی‌ کوچک‌ می‌شود.امروزه‌ بسیاری‌ از فروشگاههای‌ انواع‌ گوناگون‌ از قارچ‌ها را عرضه‌ می‌دارند و روش‌های‌ مورداستفاده‌ برای‌ تولید محصولات‌ مربوط‌ به‌ چند نوع‌ قارچ‌ معمول‌ دیگر، آنچه‌ در پی‌ می‌آید. شرح‌مختصری‌ است‌ از مواد و روش‌های‌ مورد استفاده‌ برای‌ تولید محصولات‌ مربوط‌ به‌ چند قارچ‌خوراکی‌ کشت‌ شونده‌ی‌ معروف
...

خرید توضیحات

افت تحصیلی و راههای مقابله با آن

افت تحصیلی و راههای مقابله با آن
16 صفحه به صورت word

چکیده
       بسیاری از افراد افت تحصیلی را به معنای ناتوانی دانش آموز در یادگیری مواد درسی می دانند . بدون شک این تصوری نادرست است ناتوانی کودک در فراگیری دروس ممکن است از تواناییهای ذهنی محدود و ضعیف ناشی شود در حالی که افت تحصیلی به معنای نزول از یک سطح بالاتر به سطحی پایین تر در تحصیل و آموزش است .
افت تحصیلی از مباحث مورد توجهی میباشد که در سنوات اخیر ذهن دلسوزان نظام تعلیم و تربیت را به خود مشغول نموده و جهت جلوگیری از این پدیده راهکارهای متفاوتی ارائه شده است . راهکارهای عملیاتی و کاربردی که بعضا مثمر ثمر بوده و نتایج مثبتی نیز در بر داشته است . در این مقاله نیز سعی گردیده که با تجمیع آن دسته از راهکارهای آموزشی که زمینه کم رنگ شدن این پدیده مخرب را بدنبال می آورند ،  به بحث و بررسی پرداخته  و پیشنهاداتی در این باب که فراخور دانش آموزان،   باشد ،  ارائه شود
...

خرید توضیحات