همکار فایل

ترجمه مقاله انگلیسی بهار در نسخه های خطی

ترجمه مقاله انگلیسی
Spring In Persian Manuscriptsبهار در نسخه های خطی فارسی


تعداد صفحات ترجمه شده : 7 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

در دو سوي پس زمينه  تخت كيكاوس، دو درخت با برگهاي هميشه سبز، يكي كمتر و ديگري بيشتر، از محدوده تصوير فراتر رفته اند. در فاصله ميان اين دو درخت و در محور عمودي تخت كيكاوس ، يك درخت بادام با شكوفه هاي سفيدش تصوير شده است. در فاصله اي مشابه، آن سوي درخت چنار، يك درخت هلو با شكوفه هاي صورتي اش قرار دارد و در كنار آن، چند شاخه از يك درخت با برگهاي نورسته و گلهاي ريز سفيدي كه چون نيمتاج بر فراز هر دسته برگ قرار دارند، از بيرون سر به درون محدوده تصوير آورده اند. در فاصله ميان درختان و بر زمينه  زرين آسمان، پرندگان رنگارنگ به پرواز درآمده اند.
...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری

ترجمه مقاله انگلیسی مقاله انگليسي با ترجمه "حسابداری "تعداد صفحات ترجمه شده : 4 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :3 صفحه  (ورد)يك حسابدار متخصص، در آينده ميتواند مدير مالي يك سازمان يا شركت گردد يعني ميتواند به مديريت يك شركت ايده بدهد كه منابع موجودش را در چه راههايي سرمايهگذاري نمايد تا استفاده بهينه كند و يا اگر شركت به منابع مالي جديد نياز داشت يك مدير مالي بر اساس دانش آكادميك خود ميتواند بگويد كه از چه طريقي بايد تامين مالي كرد. و مجموع اين فعاليتها خارج از توانايي يك حسابدار تجربي است.

 A professional accountant, a financial manager in the future could be the organization or company could give management an idea of company resources Mvjvdsh in what ways to invest for optimum use of it or if the company needed a new financial resources based on financial director their academic knowledge can tell how will be financed. And the total of these activities outside the ability of an experimental accountant

...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی سبک های مدیریت

ترجمه مقاله انگلیسی
سبک های مدیریت تحول، رقابت بازاری، و عملکرد سازمانی: شواهد مربوط به هتل مجللی در استرالیاTransformational-leadership-style,-market-competition-and-departmental

تعداد صفحات ترجمه شده : 18 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :9 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

مقدمه
تمام کسب و کار های امروزی،همانند هتل ها، در رقابت بازاری شدیدی فعالیت می کنند. این فرایند به دلیل سرعت تغییرات فناوری، آگاهی مشتریان از کیفیت ها و موجود بودن مجموعه وسیعی از خدمات و محصولات می باشد. این موضوع مورد بحث می باشد که یک راه برای مدیریت رقابت شدید بازار این می باشد که مدیران ارشد تمرکز خود را بر روی شیوه مدیریت تحول قرار دهند. بر طبق به گفته باس (1985) مدیران تحول دارای بینش واضحی بوده و دارای استعدادی برای انتقال آن به کارکنان شان می باشند.


...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی توریسم

ترجمه مقاله انگلیسی
توریسم

Tourism-in-Mazandaran


تعداد صفحات ترجمه شده : 8 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

1- آب و هواي معتدل خزري :
اين نوع اقليم جلگه هاي غربي و مركزي استان تا كوهپايه هاي شمالي البرز را شامل مي شود . در اين نواحي به دليل كمي فاصله كوهستان و دريا رطوبت تجمع مي يابد كه بعنوان پيامد آن مي توان بارش هاي قابل ملاحظه و دماي معتدل را ذكر كرد .
...

خرید توضیحات

صنعت توریسم در جمهوری خلق چین

ترجمه مقاله انگلیسی آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین Tourism-education-in-China

تعداد صفحات ترجمه شده : 5 صفحه (ورد)تعداد صفحات لاتین :10صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :
مشکلات مربوط به مکان استقرار و حمل و نقل کمی بهتر شد اما مشکلات مربوط به کم بودن خدمات هم اکنون مشخص است. جدا از فاکتورهای اجتماعی خاص، دلیل اساسی در ارتباط با این مشکل، مدیریت ضعیف و کیفیت پایین تجهیزات یعنی آموزش توریسم و یادگیری فراتر از توسعه توریسم به عقب افتاده است.اگر این مشکلات برای مدت ها لاینحل بماند، جمهوری خلق چین نمی تواند باعث بهبود صنعت بهداشتی توریسم گردد.

...

خرید توضیحات

مجموعه دستورالعمل های کامپیوتری

ترجمه مقاله انگلیسی مجموعه دستورالعمل های کامپیوتری سطح بالا(HISC) معماری کامپیوتر با استفاده از واصف دستور اجراییA-computer-architecture-using-operand-descriptor

تعداد صفحات ترجمه شده : 5 صفحه (ورد)تعداد صفحات لاتین :10صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

مقدمه
از زمان معرفی کامپیوترها، معماری کامپیوتر به طور معمول بر مبنای معماری وان نیومن، به همراه مفهوم دستگاه برنامه ذخیره کننده می باشد. در این مدل، الگوریتم حل مسئله توسط یک سری از دستورات کامپیوتری نشان داده می شود، که به منظور دستکاری داده ورودی و تولید داده خروجی به اجرا در می آید. دستوراتی که به همراه داده های دستکاری شده به اجرا در می آیند، در حافظه ذخیره می گردند. این دستورات به صورت متوالی به اجرا در می آیند تا زمانی که شاخه گزینی و جا به جایی اهداف با توجه به دستورات کنترل برنامه روی دهد به صورتی که این شاخه ها و انشعابات شرطی با هم در تلاقی باشند.


...

خرید توضیحات

سیستم نام دامنه ایمن بر مبنای تولرانس نفوذ

ترجمه مقاله انگلیسی سیستم نام دامنه ایمن بر مبنای تولرانس نفوذA-secure-domain-name-system-based-on-intrusion-tolerance

تعداد صفحات ترجمه شده : 5 صفحه (ورد)تعداد صفحات لاتین :10صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

مدل SDNS
کل سیستم SDNS متشکل از گروه سرور پراکسی، گروه سرور نام DNS، سرور رای گیری و و سرور مدیریت پیکره بندی، همان طور که در شکل 1 نشان داده شده است می باشد.
درخواست کاربر از طریق دفاع بیرونی به سرور پراکسی می رسد. سرور پراکسی درخواست را به سرور نام DNS منتقل می کند. ورودی کل سیستم یک سرور پراکسی بوده، که در ابتدا به تجزیه و تحلیل قانونی بودن درخواست می پردازد، سپس به درخواست قانونی تایید شده را به یکی از سرورهای نام DNS اولیه انتقال می دهد.

...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله همجوشی داده آسنکرون

ترجمه مقاله انگلیسی همجوشی داده آسنکرون (غیرهمزمان) با فریم فیلترینگ پاراللAsynchronous-Data-Fusion-With-Parallel-Filtering-Frame

تعداد صفحات ترجمه شده : 15 صفحه (ورد)تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

در سال های اخیر، فناوری همجوشی داده چندحسگر، توجه زیادی را در بسیاری از بخش های نظامی و غیرنظامی به سمت خود کشانده است، و در سطح گسترده ای کاربرد دارد. در حال حاضر، تعداد زیادی از الگوریتم های همجوشی داده برای زمینه ها و محدوده های کاربردی مختلف، ارائه شده است [1-11]. در زمینه تحقیق همجوشی داده های کلاسیک، سیستم چندحسگر اسنکرون که در آن هر حسگر دارای نسبت نمونه برداری مشترک بوده و زمان نمونه برداری یکپارچه می باشد، هیچ یک از اهداف اصلی را شامل نمی گردد.

...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله سیستم هوشمند کنترل ترافیک

ترجمه مقاله انگلیسی
سیستم کنترل ترافیک: سیستم هوشمند کنترل ترافیک برای شبکه های وسایل نقلیه بیسیم
An-Intelligent-Traffic-Control-System-for-Wireless-network


تعداد صفحات ترجمه شده : 12 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

بسیاری از پزوهش های اولیه در ارتباط با کاربرد های مشخص WAVE وتمرکزش را بر روی ایجاد مزایای امنیتی قرار داده است. کنسرسیوم ارتباطاتی ایمن وسایل نقلیه فهرست بلندی از رده بندی مجزای این کاربردها بر طبق به مزایای آن فراهم کرده است. اکثریت این موارد ولی نه همه آن ها در ارتباط با ایمنی می باشد. در حال حاضر بسیاری از پروژه های درسطح جهانی کاربردهای ایمنی را بر اساس این موارد و سناریوهای مشابه مد نظر قرار می دهد.

...

خرید توضیحات

بررسی رابطه بین معماری و برنامه مترجم

ترجمه مقاله انگلیسیبررسی رابطه بین معماری و برنامه مترجم (کامپایلر)An-examination-of-the-relation-between-architecture-and-compiler

تعداد صفحات ترجمه شده : 19صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :20 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :


مجموعه دستورالعمل های بهترمنجر به ساده سازی کامپایلرها شده و اندازه و سرعت برنامه هایی که آن ها ایجاد می کنند، بهبود می دهد. این مشاهدات و نتایج کاملا صحیح می باشند. ساده سازی بیش از حد، منجر به اشتباهاتی در فرایند استنباط می گردد. برای نمونه بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده اند که کارایی کد مقصود از کامپایلر دیگر مهم نبوده – یا حداقل در آینده مهم نخواهد بود. این به طور آشکار اشتباه می باشد.  ...

خرید توضیحات