همکار فایل

ترجمه مقاله انگلیسی استراتژی های رقابتی

ترجمه مقاله انگلیسی
Aligning-operations,-marketing,-and-competitive-strategies-to-enhance performance
هماهنگی عملیات، بازاریابی، و استراتژی های رقابتی به منظور بالا بردن عملکرد

تعداد صفحات ترجمه شده : 18 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :11 صفحه  (ورد)
دانلود متن انگلیسی


1- مقدمه
در مطالعات مربوط به مدیریت راهبردی خدمات، ارتباط راهبردی نزدیک بین استراتژی های رقابتی و عملکردها برای سازماندهی خدمات دارای اهمیت زیادی می باشد. علاوه بر این چنین ارتباطات راهبردی برای بدست آوردن رقابت های در سطح جهانی حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این استراتژی های بازاریابی که سازگاری را بین بازاریابی و استراتژی های بازاری ایجاد می کند برای عملکرد سازمان ها حائز اهمیت می باشد. از این رو چنین فرایندی ضروری می باشد تا ارتباط بین بازاریابی و استراتژی های رقابتی را درک کنیم و به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه ارتباطات راهبردی تاثیری بر روی عملکرد سازمان ها دارند.

کلیدواژه: فعالیت های خدماتی، تناسب راهبردی، عملیات بانکی، استراتژی
...

خرید توضیحات

سیستم خبره فازی عصبی

ترجمه مقاله انگلیسی
یک سیستم خبره فازی عصبی برای تشخیص
A  Hybrid  Fuzzy - Neural  Expert  System  for  Diagnosis

تعداد صفحات ترجمه شده : 15 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :12 صفحه  (ورد)
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :


مقدمه:
روشهای تکراری شناسایی و ارزیابی پدیده خاص را کار تشخیصی می نامند ،که یکی از کاربردهای اصلی برای هوش مصنوعی (AI) می باشد. با توجه به اینکه رنج وسیعی از چنین کاربرهای تشخیصی وجود دارد . اگرچه رنج وسیعی از چنین کاربردهای تشخیصی در پزشکی وجود دارد ولی این بخش مورد توجه استفاده کنندگام از هوش مصنوعی قرار دارد.

...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله جمع و تفريق اعداد دو رقمي

ترجمه مقاله انگلیسی


Adding and Subtracting
 Two-Digit Numbers
جمع و تفريق اعداد دو رقميتعداد صفحات ترجمه شده : 3 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :5 صفحه  pdfترجمه قسمتی از متن :

به بچه ها تمرينات جمع و تفريق بدهيد كه شامل جمع يا تفريق مضاربي از ده و جمع و تفريق اعداد يك رقمي باشد.پيشنهاد كنيد كه آنها انتخاب كنند هر روشي كه آنها را اميدوار به حل آنها كند .كاغذ و قلم ،بلوكهاي ده تايي يا عمليات اصلي .شما مي توانيد پيشرفت بچه ها را ارزيابي كنيد به صورت غير رسمي به وسيله سوال از آنها كه توضيح دهند چرا آنها اين روشها را انتخاب مي كنند . ...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله ردپای فرهنگ و تمدن مصر باستان

ترجمه مقاله انگلیسی

Traces of Ancient Egyptian Culture & Civilization in the story of Samak-e „Ayyarردپای فرهنگ و تمدن مصر باستان در داستان سمک عیارتعداد صفحات ترجمه شده : 19 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :19 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

 تاكنون به تاثير فرهنگ مصر باستان بر فرهنگ و ادب مردمي ايران توجه چنداني نشده، حال آن كه مي ‌دانيم مصر در دوران هخامنشيان در دو نوبت، طي سلسله‌هاي بيست و هفتم و سي و يكم، به مدت در مجموع ١٣٢ سال يكي از ساتراپ‌هاي ايران بوده و در دوران ساسانيان نيز چند سالي ايرانيان بر اين كشور حكومت مي‌كرده‌اند. آنگاه كه كمبوجيه سلسله‌ بيست و هفتم موسوم به فراعنه‌ پارسي را بنيان نهاد، از آغاز نظام سلطنتي در مصر بيش از دو هزار و چهارصد سال مي‌گذشت.

...

خرید توضیحات

نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن


ترجمه مقاله انگلیسی

The question of 'literary theoryنظریه ادبی و مسائل مربوط به آن

تعداد صفحات ترجمه شده : 19 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :19 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :


مقدمه
در این چالش مهم، در ابتدا مقدمه ای در ارتباط با ادبیات، نقد و نظریه مورد نیاز است: مفاهیم نقد کلیدی، اندرو بنت و نیکلاس رویل توضیحات زیر را بیان می کنند: نظریه ادبی بخش غیرقابل اجتناب مطالعه ادبیات و نقد آن به شمار می آید. اما نظریه، زمانی که به شکل مکتب (ism) بیان می شود- تهدید کننده و یا اگر صادقانه بگوییم کسالت آور می شوند (1999، ix). بدون انجام ریسکی در تعریف نظریه ادبی، بنت و رویل به طور مختصری به تعریف وضعیت و شرایط پذیرش قراردادی موضوعشان پرداخته اند.


...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی بهار در نسخه های خطی

ترجمه مقاله انگلیسی
Spring In Persian Manuscriptsبهار در نسخه های خطی فارسی


تعداد صفحات ترجمه شده : 7 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

در دو سوي پس زمينه  تخت كيكاوس، دو درخت با برگهاي هميشه سبز، يكي كمتر و ديگري بيشتر، از محدوده تصوير فراتر رفته اند. در فاصله ميان اين دو درخت و در محور عمودي تخت كيكاوس ، يك درخت بادام با شكوفه هاي سفيدش تصوير شده است. در فاصله اي مشابه، آن سوي درخت چنار، يك درخت هلو با شكوفه هاي صورتي اش قرار دارد و در كنار آن، چند شاخه از يك درخت با برگهاي نورسته و گلهاي ريز سفيدي كه چون نيمتاج بر فراز هر دسته برگ قرار دارند، از بيرون سر به درون محدوده تصوير آورده اند. در فاصله ميان درختان و بر زمينه  زرين آسمان، پرندگان رنگارنگ به پرواز درآمده اند.
...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری

ترجمه مقاله انگلیسی مقاله انگليسي با ترجمه "حسابداری "تعداد صفحات ترجمه شده : 4 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :3 صفحه  (ورد)يك حسابدار متخصص، در آينده ميتواند مدير مالي يك سازمان يا شركت گردد يعني ميتواند به مديريت يك شركت ايده بدهد كه منابع موجودش را در چه راههايي سرمايهگذاري نمايد تا استفاده بهينه كند و يا اگر شركت به منابع مالي جديد نياز داشت يك مدير مالي بر اساس دانش آكادميك خود ميتواند بگويد كه از چه طريقي بايد تامين مالي كرد. و مجموع اين فعاليتها خارج از توانايي يك حسابدار تجربي است.

 A professional accountant, a financial manager in the future could be the organization or company could give management an idea of company resources Mvjvdsh in what ways to invest for optimum use of it or if the company needed a new financial resources based on financial director their academic knowledge can tell how will be financed. And the total of these activities outside the ability of an experimental accountant

...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی سبک های مدیریت

ترجمه مقاله انگلیسی
سبک های مدیریت تحول، رقابت بازاری، و عملکرد سازمانی: شواهد مربوط به هتل مجللی در استرالیاTransformational-leadership-style,-market-competition-and-departmental

تعداد صفحات ترجمه شده : 18 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :9 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

مقدمه
تمام کسب و کار های امروزی،همانند هتل ها، در رقابت بازاری شدیدی فعالیت می کنند. این فرایند به دلیل سرعت تغییرات فناوری، آگاهی مشتریان از کیفیت ها و موجود بودن مجموعه وسیعی از خدمات و محصولات می باشد. این موضوع مورد بحث می باشد که یک راه برای مدیریت رقابت شدید بازار این می باشد که مدیران ارشد تمرکز خود را بر روی شیوه مدیریت تحول قرار دهند. بر طبق به گفته باس (1985) مدیران تحول دارای بینش واضحی بوده و دارای استعدادی برای انتقال آن به کارکنان شان می باشند.


...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی توریسم

ترجمه مقاله انگلیسی
توریسم

Tourism-in-Mazandaran


تعداد صفحات ترجمه شده : 8 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :7 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :

1- آب و هواي معتدل خزري :
اين نوع اقليم جلگه هاي غربي و مركزي استان تا كوهپايه هاي شمالي البرز را شامل مي شود . در اين نواحي به دليل كمي فاصله كوهستان و دريا رطوبت تجمع مي يابد كه بعنوان پيامد آن مي توان بارش هاي قابل ملاحظه و دماي معتدل را ذكر كرد .
...

خرید توضیحات

صنعت توریسم در جمهوری خلق چین

ترجمه مقاله انگلیسی آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین Tourism-education-in-China

تعداد صفحات ترجمه شده : 5 صفحه (ورد)تعداد صفحات لاتین :10صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


ترجمه قسمتی از متن :
مشکلات مربوط به مکان استقرار و حمل و نقل کمی بهتر شد اما مشکلات مربوط به کم بودن خدمات هم اکنون مشخص است. جدا از فاکتورهای اجتماعی خاص، دلیل اساسی در ارتباط با این مشکل، مدیریت ضعیف و کیفیت پایین تجهیزات یعنی آموزش توریسم و یادگیری فراتر از توسعه توریسم به عقب افتاده است.اگر این مشکلات برای مدت ها لاینحل بماند، جمهوری خلق چین نمی تواند باعث بهبود صنعت بهداشتی توریسم گردد.

...

خرید توضیحات