همکار فایل

برنامه ریزی حرکت ربات

Robot-trajectory-planning-and-introductory-stealth-design.pdf
برنامه ریزی حرکت ربات و طرح حرکات ابتدایی

تعداد صفحات ترجمه شده : 36 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :30 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


حل مسئله فروشنده دوره گرد
فصل 5 چندین روش را برای تغییرمسیر و جهش عملیات برای GA به منظور دنبال کردن مشکلات مربوط به جایگردی یا ترتیب دهی نشان می دهد. این زمانی می باشد که این مجموعه GA در ارتباط با فروشنده دوره گرد  مد نظر قرار می گیرد، که مشکلات بهینه سازی ترافیک را که توسط روش های سنتی حل نمی گردد، نشان می دهد. هدف پیدا کردن کوتاه ترین مسیر برای فروشنده برای دیدار از شهر N می باشد. این نوع از مشکلات به شکل های زیادی نشان داده می شود، که شامل کاربردهای مهندسی می باشد که شامل طرح بهینه لوله های گاز، طراحی سیستم انتن، پیکره بندی ترانزیستورها در ارتباط با مجتمع سازی در مقیاس بزرگ (VLSI)، یا طبقه بندی موضوعات برای انطباق با پیکره بندی خاص می باشد.
...

خرید توضیحات

فناوری جدید به همراه کاربرد

New-technology-innovations-with-potential-for-space-applications
نوآوری های فناوری جدید به همراه پتانسیل هایی برای کاربرد فضایی

تعداد صفحات ترجمه شده : 16 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :9 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی

مقدمه :
در 14 ژانویه سال 2004، جرج بوش رئیس جمهور آمریکا برنامه ای را در ارتباط با ناسا اعلام کرد تا با استفاده از تلاش های انسانی و برنامه های رباتیک، منظومه شمسی و فراتر از آن را کشف کنند و حضور انسان را در منظومه شمسی گسترده تر کنند. یعنی تا سال 2020 انسان بتواند به راحتی بر روی کره ما رفت و آمد داشته باشد و این بتواند زمینه ای را برای اکتشافات در مریخ و سیارات دیگر ایجاد کند. و به این ترتیب باعث پیشرفت نوع آوری های فناوری، سطح دانش و زیربناهای مورد نیاز برای اکتشافات،حمایت از تصمیم گیری ها در ارتباط با کشف اهداف مختلف توسط کاوش های انسانی، بهبود مشارکت های بین المللی و تبلیغاتی در جهت منافع امنیتی، اقتصادی و علمی در ایالات متحده امریکا شود. جرج بوش تصریح کرد که علت این اکتشافات و کاوش ها بر مبنای انتخاب های سلیقه ای ما نمی باشد بلکه آن آرزویی می باشد که در قلب تمام انسان ها وجود دارد....

خرید توضیحات

کنترل موقعیت دو بازوی مکانیکی انعطاف پذیر

Hybrid-PositionForce-Control-of-Two-Cooperative-Flexible-Manipulators-Working-in-3D-Space_usu374rc
کنترل موقعیت یا نیروی پیوندی دو بازوی مکانیکی انعطاف پذیر که در فضای سه بعدی کار می کنند

تعداد صفحات ترجمه شده : 9 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :5 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


1.    مقدمه
توسعه های اخیر در تکنولوژی فضایی، قوانین کنترل کارایی را برای ابزارهای کنترل کننده ی فضا تقاضا می کنند. بازوی مکانیکی فضا باید وزن خیلی سبک داشته باشد طوریکه راکت یا شاتل بتواند آن را حمل کند. ولی اتصالات دراز و سبک وزن، استواری کافی ندارند. این کمبود استواری منجر به ارتعاشات اتصالات می شود


...

خرید توضیحات

سیستم های انتقال مونتاژ اتوماتیک

Automatic-Assembly-Transfer-Systems
سیستم های انتقال مونتاژ اتوماتیک

تعداد صفحات ترجمه شده : 14 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :12 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


انتقال متوالی
با توجه به انتقال متوالی، حامل های کاری در یک سرعت ثابتی جا به جا شده در حالی که راس کار حرکت خود را حفظ می کند. زمانی که عملیات کامل شد، راس کار به موقعیت اصلی خود برگشته و مجددا توسط حامل های کاری نگه داشته می شود. متناوبا، راس کاری در یک مسیر دورانی محسوس نسبت به حرکت حامل های کاری جا به جا می شود.
سیستم های انتقال متوالی دارای کاربردهای محدودی در اسمبلی خودکار بوده زیرا راس کار و تجهیزات مربوطه اغلب موارد سنگین بوده و همچنین می بایست به صورت ثابت باشند. همچنین مشکل می باشد تا به قدر کفایت تنظیمات دقیق را بین راس کاری و حامل های کاری در طی فعالیت چرخه حفظ کرده زیرا هر دو مورد در حال جا به جایی می باشند. تجهیزات انتقال متوالی در صنایعی همانند فراوری مواد غذایی یا لوازم آرایشی معمول می باشند به صورتی که بطری ها و ظروف می بایست با مایعاتی پر شوند....

خرید توضیحات

داستان هاي تلويزيوني و ترس از جرم

عنوان ترجمه شده :رابطه بين داستان هاي تلويزيوني وترس از جرم؛ مقايسه تجربي سه تبيين علت و معلولThe-Relationship-between-Television-Fiction-and-Fear-of-Crime

تعداد صفحات ترجمه شده : 11 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :10 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


مقدمه
در کل در ارتباط با رابطه بين تماشاي تلويزيون و ترس از جرم سه مدل ارائه شده است. کاشت مي گويد که تماشاي تلويزيون ترس از جرم را افزايش مي دهد (براي مرور تازه اين نظريه به شان هان و مورگان، 1999 نگاه کنيد).
...

خرید توضیحات

سرمایه انسانی در کسب و کارهای کوچک

عنوان ترجمه شده :سرمایه انسانی  و بین المللی سازی کسب و کارهای کوچک Human-Capital-and-SME-Internationalization

تعداد صفحات ترجمه شده : 25 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :16 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسیچکیده
این تحقیق از تکنیک مدلسازی مدلسازی معادله ساختاری برای پیش بینی بین المللی سازی کسب و کارهای کوچک از سرمایه انسانی کارافرین استفاده می کند( ابعادی چون: مهارت در کسب و کار بین المللی، گرایش بین المللی، درک محیطی و دانش مدیریتی مد نظر قرار می گیرند). در حالی که گرایش های بین المللی و درک ریسک های محیطی به پیش بینی بین المللی سازی، مهارت های کسب و کار بین المللی و دانش مدیریتی می پردازد. کاربرد این یافته ها به منظور تحقیق و عملکرد مورد بحث قرار می گیرد.
کلیدواژه: سرمایه انسانی،بین المللی سازی، کسب و کارهای کوچک،کارافرین، مدل
...

خرید توضیحات

سیستم اطلاعاتی کسب و کار

عنوان ترجمه شده :سیستم اطلاعاتی در مدیریت عملکرد کسب و کار: زنجیره مربوط به عرضه
Information-System--IS--in-managing-bussiness-operation

تعداد صفحات ترجمه شده : 25 صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :17 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


مقدمه
کسب و کار همواره در رابطه با زنجیره عرضه می باشد. یعنی شرکت ها مواد خام، اجزا و ملزومات که برای ایجاد محصولات و خدمات خود به کار می برند، خریداری کرده و اان ها را به مجموعه مشتریانی که محصولاتشان را خریداری می کنند، تحویل می دهند. چیزی که جدید می باشد این است که سرعتی که کالاها و خدمات از زنجیر های مربوط به عرضه عبور می کنند  به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا پیشرفت در زمینه کامپیوتر و ارتباطات سرعت تبادل اطلاعات را بیشتر می کرده است.
...

خرید توضیحات

اقتصاد دانش بنیان

عنوان ترجمه شده :اقتصاد دانش بنیانKnowledge-base-economic

تعداد صفحات ترجمه شده :10صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :21 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسیچکیده
این مقاله به بررسی ارتباط بین روش های مدیریت دانش و عملکرد نوآوری از طریق بررسی های مقدماتی می پردازد، که تمرکزش را بر روی صنعت تولیدی قرار می دهد. مهمترین مفهومی که از این بررسی ها بر می آید این می باشد که مدیران در شرکت های تولیدی می بایست تاکید بیشتری  بر روی مدیریت منابع انسانی (HRM) داشته باشند. این بررسی نشان می دهد که مدیریت دانش سهمی در عملیات نوآوری داشته به ترتیبی که رویکردهای همزمان "عملکرد مدیریت منابع انسانی نرم " و شیوه های فناوری اطلاعات سخت "، پیاده سازی می شود.


...

خرید توضیحات

تصمیات چند ضابطه ای در مدیریت مالی

عنوان ترجمه شده :تصمیات کمکی چند ضابطه ای در مدیریت مالی  و حسابداریmulticriteria-decision-aid-in-financial-management

تعداد صفحات ترجمه شده :16صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :12 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسیچکیده
تصمیمات مالی یک سازمان معمولا در شرایط مطلوب مد نظر قرار می گیرد. در ارتباط با دوره بلند مدت، تصمیماتی مربوط به تخصیص بهینه سرمایه و تصمیمات مربوط  به ساختارهای مالی بهینه وجود دارد. در موارد کوتاه مدت، این تصمیمات در ارتباط با بهینه سازی سهام، وجه نقد، حساب های دریافتی و بدهی های جاری و غیره وجود دارد. نظریه مالی به تجزیه و تحلیل این تصمیمات، اساسا از نقطه نظرات حد مطلوب می پردازد. ویژگی های مطلوب چنین تصمیماتی، محققان را به این سمت می کشاند تا تاکتیک های تحقیق عملیاتی  را برای حل مسائلی که مرتبط با چنین تصمیماتی می باشد، مطرح کند. این مقاله به بررسی سهم تحلیل های چند ضابطه ای در حل مشکلات مربوط به تصمیم گیری های مالی در شرایط واقعی،  می پردازد. این مقاله همچنین کتاب های گسترده مرتبط با این موضوع  را مد نظر قرار می دهد باشد.

کلیدواژه : امور مالی، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل چندضابطه ای، حمایت ...

خرید توضیحات

صورت وضعیت کیفی و عملکرد های مالی

عنوان ترجمه شده :صورت وضعیت کیفی و عملکرد های مالی
Mission-Statement-quality-and-finiancial-performance

تعداد صفحات ترجمه شده :16صفحه (ورد)
تعداد صفحات لاتین :9 صفحه  pdf
دانلود متن انگلیسی


چکیده

به نظر می رسد که صورت وضعیت در موفقیت کسب و کار بسیار مهم می باشد. این مقاله به بررسی ارتباط بین صورت وضعیت کیفی (بر مبنای شرایط سهامداران، بخش ها، و تامین اهداف) و عملکرد های مالی می پردازد. یافته های ما نشان می دهد که عوامل در صورت وضعیت ها شرکت در ارتباط با عملکرد شرکت نمی باشد. صورت وضعیت ها شامل اصطلاحاتی می باشند که بسیاری از افرادی آن را به عنوان قواعد اساسی کسب و کار به شمار می آورند که دارای ارتباط مثبتی با عملکرد های مالی می باشند: که در ارتباط با کارکنان بوده، و مسئول جوامعی می باشد که شما در آن به کسب و کار می پردازید، که تاکیدی و ارتباطی با نظام ارزش های شما دارد.

کلمات کلیدی : فعالیت ها، صورت وضعیت ها، عملکرد های مالی، محتوای صورت وضعیت ...

خرید توضیحات