همکار فایل

مقاله گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

مقاله گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه
فرمت فایل: (ورد ۲۰۰۳) قابل ویرایش
تعداد صفحات: ۳۴


چکیده:
 اساسا یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا بیش از دو کامپیوتر وابزارهای جانبی مثل چاپگرها، اسکنرها ومانند اینها هستند که بطور مستقیم به منظور استفاده مشترک از سخت افزار ونرم افزار، منابع اطلاعاتی ابزارهای متصل ایجاده شده است توجه داشته باشید که به تمامی تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری موجود در شبکه منبع۱(Source) گویند.
در این تشریک مساعی با توجه به نوع پیکربندی کامپیوتر، هر کامپیوتر کاربر می تواند در آن واحد منابع خود را اعم از ابزارها وداده ها با کامپیوترهای دیگر همزمان بهره ببرد.


فهرست مطلب گزارش کاراموزی
...

خرید توضیحات

گزارش کار آموزی رایانه و فن آوری اطلاعات

گزارش کار آموزی اجرای کارهای سخت افزاری و شبکه
دانشکده برق و  رایانه و فن آوری اطلاعات گروه کامپیوتر
تعداد صفحات: 53
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


 

چکیده گزارش:
من یک شبکه را با برنامه word  پیاده سازی  کردم. سپس قسمتهای مختلف این طرح را معرفی کردم.
شبکه تعدادی از سیستمهای متصل به هم است که سرویسها و منابع خود را به اشتراک گذاشته و از طریق خط ارتباطی اشتراکی با هم مرتبط هستند. >> پس یک شبکه به دو یا چند سیستم مجزا و چیزهایی برای به اشتراک گذاشتن داده‌ها نیاز دارد. سیستم‌های مجزا از طریق مسیر فیزیکی که محیط انتقال نام دارد به هم متصل می‌شوند. تمام سیستم‌های روی مسیر فیزیکی باید از قوانین مخابراتی مشترک برای دریافت و ارسال اطلاعات استفاده کنند. این قوانین پروتکل نام دارند .

– در ساده‌ترین حالت یک شبکه کامپیوتری از دو یا چند کامپیوتر تشکیل شده است که اطلاعات را روی محیط انتقال مشترک به اشتراک می‌گذارند.


فهرست:

چکید ه
 معر فی مختصر   محل   کار  آموزی
 شر حی  بر  فعا لیت های  انجام  گر فته  در  طی دوره کار  آموزی
امنیت   شبکه ها ی   کامپیوتر ی
کار برد   فایر وال   آشناشو یم
آشنا یی   با  نکاتتجربی هنگام   انتخاب   رمز   عبور
آشنا یی   با   اصول مهم  مبا حث امنیتی
راه حل   امنیتیمشکل   آفر ین در ویندوز  ایکس  پی
امنیت شبکه  های کامپیوتر ی
امنیت شبکه چیست ؟
امنیت اینترنتی
خلا صه  اطلاعات  کار  آموزی
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی در مخابرات

گزارش کارآموزی در مخابرات
تعداد صفحات: 87
فرمت :ورد (قابل ویرایش)این مقاله شامل ۱۵ فصل می باشد که علاوه بر اینکه می توان به عنوان یک گزارش کار آموزی استفاده کرد توضیحات جامعی در مورد مخابرات ایران ،دستگاه ها ، سیستم ها و … در بر دارد که به عنوان یک رفرنس می توان مورد استفاده قرار گیرد

مخابرات در ايران
در ايران ، 14 سال پس از اختراع تلگراف يعني در 1236 شمسي ، اولين خط تلگراف بين تهران و چمن سلطانيه (نزديك زنجان) نصب و راه اندازي شد و دو سال بعد به سمت زنجان و تبريز و جلفا امتداد يافت و به شبكه تلگراف روسيه پيوست و روز به روز توسعه يافت . ايران در 1248 خورشيدي ،‌ به عضويت اتحاديه بين المللي تلگراف كه بعدها به اتحاديه بين المللي ارتباطات راه دور تغيير نام يافت ، در آمد .

چند سال پس از اختراع تلفن يعني در 1269 خورشيدي بين دو ايستگاه ماشين دودي تهران و شهر ري اولين خط تلفن برقرار شد . روند توسعه كمي و كيفي مخابرات از مرحله تلفن مغناطيسي تا مرحله خودكار و ارتباطات ماهواره اي در ايران ادامه يافت .فهرست در ادامه مطالب
فصل اول مقدمه
فصل دوم طراحی شبکه
فصل سوم فیبر نوری
فصل چهارم ارتباط راه دور
فصل پنجم سیستمهای دیجیتال
فصل ششم سوئیچ ها
فصل هفتم سوئیچ های محلی
فصل هشتم سوئیچ های بین شهری
فصل نهم دیتا
فصل دهم شبکه موبایل
فصل یازدهم سیگنالینگ
فصل دوازدهم فناوری اطلاعات
فصل سیزدهم سوئیچ راه دور
فصل چهاردهم شبکه های هوشمند
فصل پانزدهم مایکروویو
...

خرید توضیحات

گزارش كارآموزي رشته علوم تربیتی

گزارش كارآموزي رشته علوم تربیتی
کارورزی هدف آموزش و پرورش در کشور ما چیست
تعداد صفحات: 55
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


چکیده:

هدف و اهمیت آموزش و پرورش در کشور ما تربیت انسانهایی مؤمن و متعهد، دلسوز و از طرفی تربیت افراد با تجربه و دارای سطح علمی بالاتر می‌باشد. چرا که آموزش و پرورش تفکیک ناپذیر از هم دیگری می‌باشد. از آنجا که آدمی از طریق حد مطلوبی از آموزش و پرورش به حد متعارفی از ذوق سلیم قدرت تخیل و تحلیل می‌رسد، همچنین در جامعه همه مسائل و پدیده‌ها بلافاصله به مرزهای تخصص و مهارت نمی‌رسدولی باید قبل از آن در ستون ذوق سلیم و قدرت دریافت انتقادی و تحلیلی افراد قرار گرفته پس بر همه دانشجویان علوم تربیتی و برنامه‌ریزی آموزشی ضروری است که برای شناخت برخی مسائل آموزشی و پرورش خود را بهره‌مند از این حداقل نمایند. امادر  مدیریت آموزش و پرورش هم اصول  خط مشیهای بنیادی و هم سیاستهای اجرائی را مورد نظر قرار می‌دهد .


...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی حسابداری شرکت پیمانکاری

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت پیمانکاری
تعداد صفحات: 50
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

 شرکت توانکاران صعنت پارس شرکت پیمانکاری بوده که انواع کارهای خدماتی شهری را انجام میدهد یک گزارش کامل تهیه کرده ام که شامل تعریف شرکت پیمانکاری اصول کارکرد این نوع شرکت ها و انواع قراردادها  بحث کارگران و کارفرمایان ، بخش حقوق و دسمزد  نحوه ثبت و پرداخت حقوق ، تعریف انبار در شرکت ها قسمت های مختلف آن که در آنجا مشغول به کار بودم و مختصری از نحوه حسابرسی انبار را در این گزارش ذکر کردم که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد .


فهرست مطالب 
فصل اول
مقدمه
تاریخچه شرکت
تعریف شرکت پیمانکاری             
فصل دوم
حقوق دستمزد
فصل سوم
تعریف انبار 
حسابرسی انبار 
نتیجه گیری
منابع   
...

خرید توضیحات

گزارش کار آموزی حسابداری موسسه آموزش عالی

گزارش کار آموزی موسسه آموزش عالی
تعداد صفحات: 20
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

کلیات
حسابداری موسسه آموزش عالی سوره از نوع خدماتی می باشد.
هردوره مالی از اول مهریک سال آغاز و به سی ویکم شهریور سال بعد ختم میشود.
نرم افزارمورد  استفاده دراین موسسه یک نرم افزار با سیستم یک پارچه می باشد.
که دارای قسمتهای مختلفی از قبیل حسابداری مالی،حقوق ودستمزد،خزانه داری،اموال وانبار است که تماما” به قسمت مالی دانشجویی متصل هستند.
کلیه سیستم هاجهت صدور سند به قسمت مالی ختم می شوند.

دانلود فهرست مطالب گزارش کاراموزی:

...

خرید توضیحات

گزارش کاراموزی حسابداری در شرکت کامپیوتری

گزارش کاراموزی حسابداری در شرکت کامپیوتری
تعداد صفحات: 27
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


وظایف انجام شده در شرکت کامپیوتری به شرح زیر می باشد.
۱- آشنایی با نحوه کار در شرکت
۲- آشنایی با نحوه حسابداری

گزارش کار کارآموز
هر صورت وضعیت یا تنخواه گردان و یا غیره ابتدا باید توسط حسابدار بررسی شود و در صورت نبود اشکال توسط مسئول اعتبارات ردیف اعتباری آن دربرگه درخواست زده می شود و سپس سند آن زده می شود و کسی که اسناد را تنظیم می کند باید آن را امضاء کند و بعد از آن توسط دایره ممیزی کنترل می شود و در صورت نداشتن هیچ مشکلی به مسئول صدور چک برای چک کشیدن داده می شود و بعد از آن به دفتر شهردار برده می شود که امضاء شود و بعد از آن اسناد و مدارک را اسکن و مدرک می کنیم .فصل اول :
آشنایی کلی با مکان کارآموزی
فصل دوم :
ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموزی
فصل سوم
آزمون آموخته‌ ها، نتایج و پیشنهادات
...

خرید توضیحات

دانلود گزارش کارآموزی رشته حسابداری

دانلود گزارش کارآموزی در سازمان امور مالیاتی رشته حسابداری
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: ۵۱


چکیده گزارش : باتوجه به اهدافی که سازمان امورمالیاتی کشور درنظرگرفته است انجام کارهایی ضروری است که عبارتند از :

 الف ـ استقرار کامل ساختار جدید سازمانی : با توجه به تایید وابلاغ تشکیلات ادارات کل امورمالیاتی استانها ازطرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استقرار هرچه سریعتر تشکیلات ابلاغی وتهیه وتدوین بودجه ادارات کل ، به نحوی که تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحقق کلیه برنامه های عملیاتی فراهم شود، انجام خواهد شد .


ب ـ سرمایه گذاری در امرآموزش وتوسعه منابع انسانی : تعهد تخصص وهماهنگی کارکنان ادارات مالیاتی برای موفقیت سازمان امری حیاتی است ، بنابراین ارتقاء توانمندی های علمی ، فنی وتخصصی کارکنان مالیاتی در سطوح مختلف از اهمیت ویژه ای برخوارداراست دراین زمینه مطالعات گسترده ای صورت گرفته است وبرنامه های آموزشی مورد نیاز برای رسیدن به بالاترین سطح استاندارد تدوین شده است .


 ج ـ توسعه نظامها: نظامهای اجرایی قادر نخواهند بود بدون پردازش اطلاعات از طریق تکنولوژیهای اطلاعاتی به عنصر مهمی درفرآیند وصول مالیات تبدیل شوند .به همین منظور شناسایی مودیان با شماره رمز طراحی شده تا همه تلاشهای معمول در اکثر کشورها برای توسعه فناوری اطلاعات مشمول این فرآیند شود. توسعه چارچوب های اطلاعاتی و کاربرد موثر این نظامها در سازمان ازاولویت های انکار ناپذیر است .فهرست مطالب در ادامه
 
معرفی سازمان امور مالیاتی
تشکیل سازمان امورمالیاتی
شرح وظایف سازمان
 انواع مالیات
مالیات بر اشخاص حقوقی
تکالیف اشخاص حقوقی
معافیت مالیاتی
مالیات بر درآمد مشاغل
جرائم مالیاتی
مالیات بر املاک
مالیات اجاره
مالیات بر نقل و انتقال املاک و سرقفلی
مالیات نقل و انتقال
تکالیف ...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی خدمات کامپیوتری

گزارش کارآموزی خدمات کامپیوتری
تعداد صفحات: 55
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
مقدمه


در خدمات کامپیوتری ارس رایانه دانشگاه علمی و کاربردی به عنوان یک کارآموز فعالیت خود را آغاز کرد.و نحوه عملکرد کارآموز در خدمات کامپیوتری ارس رایانه با توجه به کار هایی که در آن صورت میپزیرد کاملا با رشته من هم خوانی دارد و به دانش و تجربه من خواهد افزود. وفعالیت هایی مانند نصب ویندوز xp – ثبت اطلاعات در کامپیوتر و غیره ... . به کارآموز واگذار شده بود. و کارآموز از ساعت 1 بعد از ظهر در خدمات کامپیوتری ارس رایانه  حضور می یافت و ساعت 5 بعد از ظهر کار خود را تمام می کرد. البته رشته ایشان کامپیوتر بود اطلاعات کافی در مورد رشته خود هم داشت و برای کارکنان سازمان نیز کمک کافی میکرد. و تجربه های یاد گرفته ایشان ایجاد وب سایت با نرم افزار Front Page  بود که خود کارآموز در مورد این نرم افزار اطلاعات کافی را داشته است . کار هایی همچون عیب یابی سیستم ، نصب ویندوز های متفاوت ، اسمبل کامل سیستم کامپیوتری و نصب برنامه های کاربردی و غیره از تجربه های اندوخته شده کارآموز محسوب میشود. دستاوردهای کارآموز در مدت 240 ساعت در خدمات کامپیوتری ارس رایانه اسمبل سیستم به تعداد 15 عدد – نصب ویندوز های فراوان  و نصب برنامه های کاربردی و تایپ و تامیر بعضی از قطعات کامپیوتری  از دستاوردهای کارآموزی محسوب میشود.

فهرست مطالب


...

خرید توضیحات

گزارش كارآموزي نرم افزار

گزارش كارآموزي کاردانی پیوسته / گرایش نرم افزار

محل کارآموزی:اداره توزیع برق تهران
تعداد صفحات: 20
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

پيشگفتار:
با توجه به نياز کشوردرعصرحاضردر زمينه امور مربوط به کامپیوتر و ساير زمينه های ديگرآموزش نيروي متخصص براي پيشرفت و بهبود جامعه يکي از نيازهاي ضروري در جامعه بشمار مي رود و به همين علت واحد کارآموزي در تمام مقطع تحصيلي لازم است و کليه دانشجويان موظف به گذراندن 2 واحد با توجه به مقطع تحصيلي هستند.

هدف اصلي و عمده وزارت علوم،تحقيقات،فناورياز گذاشتن واحد کاراموزي براي دانشجويان اين است که بتوانند با بازار کارآشنا بشوند و بتوانند با توجه به رشته اي که در آن تحصيل نموده اند نياز جامعه را بشناسند و مقدمات اوليه براي کار کردن را فرا بگيرند و از آموخته هاي علمي استفاده بکنند و اشکالات خود را رفع نمايند.


تاریخچه احداث شرکت اداره برق
از دیرباز وظیفه توزیع نیروی برق در کشور تا سطح 63 کیلو ولت به عهده شرکتهای برق منطقه ای بوده و به تدریج مسوولیت ولتاژهای بالاتر هم به آن افزوده شد و پس از چندی وظیفه تولیدو انتقال نیز به این شرکتها محول گردید . که البته به مرور زمان مشکلاتی در عمل بروز نمود که برای مقابله با آنها در ستاد صنعت برق مطالعاتی صورت گرفت و با توجه به قانون برنامه اول توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر واگذاری کارهای خدماتی به بخش خصوصی فکر ایجاد شرکتهای مستقل و غیر دولتی که مسوولیت توزیع نیروی برق را عهده دار گردد ریشه گرفت و پس از فراهم ...

خرید توضیحات