همکار فایل

گزارش کارآموزی خاک برداری، اجرای فنداسیون و نصب صفحات زیر ستون

محل کارآموزي در شهر اصفهان بوده و کارگاهي کـه در آنجا مشغول بـه گـذرانـدن دوره ي کـارآمـوزي بـودیم از عمليات خاك برداري ازيكخرابه را شامل تا اجراي سقف اول بطول انجاميد.

موضوع:
گزارش کارآموزی خاک برداری اجرای فنداسیون نصب صفحات زیر ستون ساخت تیر و ستون از ورق اجراي سقف ساختمان با تيرچه و بلوك (ساخت تيرچه ها در محل كارگاه)
 
مقدمه:
محل کارآموزي در شهر اصفهان بوده و کارگاهي کـه در آنجا مشغول بـه گـذرانـدن دوره ي کـارآمـوزي بـودیم از عمليات خاك برداري ازيكخرابه را شامل تا اجراي سقف اول بطول انجاميد.
با تشکر از هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان مرکز زواره و سايرمسئولان، استاد راهنما جناب آقـاي مهندس کیانی  و سـايراساتيدکـه از هيچگـونـه کوششي دريغنکـرده و تـا اينمرحله از تحصيلاز زحمات بـي دريغآنـان بهره مند بـوده ایم نهايتتشکـر و قدرداني را داریم.
         
خرید توضیحات

گزارش کارآموزی معدن

تعداد صفحات: 85
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

طرز تشكيل زغال سنگ
هنگام تجزيه مواد مختلف گياهي و تبديل آنها به عنواع زغال به مقدار زيادي گاز متان و ساير گازهاي موجود ، گاز زغال را تشكيل مي دهند اين گازها در لايه هاي مختلف محبوس و مقداري از آن در لايه هاي زغال جمع مي شود و به همين خاطر هنگام حفاري در سنگهاي اطراف زغال نيز بايستي هواي معدن را از نظر ميزان گاز كنترل كرد .  كه روش هاي آن در بخش ايمني توضيح داده شد.

فهرست فصول:
شرایط محیطی تشکیل زغال سنگ
زمین شناسی منطقه
انواع نقشه های معدنی
زغال سنگ و مراحل بازیابی زغال
ایــمنی
تهویه
نگهداری در معدن
آبکشی در معدن طزره
شبکه تونلهای معدن طزره
استخراج و روشهای آن در معدن
ترانسپورت حمل و نقل
...

خرید توضیحات

کار آموزی سخت افزاری و شبکه

عنوان کار آموزی:
اجرای کارهای سخت افزاری و شبکه
 تعداد صفحات: 53
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

چكيده:
من یک شبكه را با برنامه word  پیاده سازی  كردم.
اين طراحي 6 روز طول كشيد. در زير توضيحي درباره   شبكه داده شده;
 سپس قسمتهاي مختلف اين طرح را معرفي كردم.
شبكه تعدادي از سيستمهاي متصل به هم است كه سرويسها و منابع خود را به اشتراك گذاشته و از طريق خط ارتباطي اشتراكي با هم مرتبط هستند.

پس يك شبكه به دو يا چند سيستم مجزا و چيزهايي براي به اشتراك گذاشتن داده‌ها نياز دارد. سيستم‌هاي مجزا از طريق مسير فيزيكي كه محيط انتقام نام دارد به هم متصل مي‌شوند. تمام سيستم‌هاي روي مسير فيزيكي بايد از قوانين مخابراتي مشترك براي دريافت و ارسال اطلاعات استفاده كنند. اين قوانين پروتكل نام دارند .


فهرست
- چکید ه
- معر فی   مختصر   محل   کار  آموزی
- شر حی  بر  فعا لیت های  انجام  گر فته  در  طی  دوره  کار  آموزی
- امنیت   شبکه ها ی   کامپیوتر ی
- با   کار برد   فایر وال   آشنا    شو یم
- آشنا یی   با  نکات   تجربی   هنگام   انتخاب   رمز   عبور
- آشنا یی   با   اصول   مهم    مبا حث   امنیتی
- راه   حل   امنیتی   مشکل   آفر ین   در   ویندوز  ایکس  پی
- امنیت   شبکه   های    کامپیوتر
- امنیت   شبکه   چیست ؟
- امنیت    اینترنتی
- خلا صه  اطلاعات  کار  آموزی
منا بع -...

خرید توضیحات

گزارش کار دوره کارآموزی الکترونيک

موضوع :  گزارش کار دوره کارآموزی
تعداد صفحات: 23
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

محل انجام کارآموزی:   مجتمع فولاد خراسان- بخش تعميرات جرثقيل ( قسمت برق)


اهم فعاليتهای انجام شده کار آموزی:

با توجه به گستردگی کار در واحد فولاد پس از گذشت زمانی سه روزه جهت آموزشهای مقدماته بهداشت و ايمنی و تعيين موقعيت سرپرست ،کار در واحد جرثقيل شروع شد. در سراسر کار می بايست کارآموز در کنار مسئول شيفت بماند و از نحوه انجام فعاليتهای وی جستجو و تفحص به عمل آورد.
 وی نکاتی در رابطه با چگونگی عملکرد دستگاه را در اختيار کارآموز قرار می داد و وی اقدام به نگارش و جمع آوری مطالب ياد شده می نمود در نهايت امر پس از کسب اطلاعات کافی در زمينه کاری، مطالب اين گزارشکار تنظيم شده است.
البته مهمترين واحد برای يک کار آموز الکترونيک در اين مجتمع بخش اتوماسيون برق و آزمايشگاه الکترونيک بود، اما به دليل حساس و حياتی بودن و در عين حال وجود اطلاعات محرمانه از حضور کارآموز در اين واحد ممانعت به عمل می آمد.
...

خرید توضیحات

گزارش کارورزی کامپیوتر نرم افزار

گزارش کارورزی کاردانی کامپیوتر نرم افزار
تعداد صفحات: 189
فرمت : ورد (قایل ویرایش)


چکیده :
گزارشی که در پیش رو دارید جهت انجام 2 واحد عملی کارورزی در ترم تابستان سال 1390 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار به انجام رسیده است.

این گزارش زیر نظر استاد ارجمند سرکار خانم مهندس مریم تعجبیان مراحل تکمیلی خود را طی نمود.
در این گزارش نحوه نصب انواع مودم ADSL و مقایسه انواع DSL ها و نحوه نصب ویندوز 7 و XP  و Vista به صورت تصویری آموزش داده شده است.

هم چنین مقایسه و عملکرد ویندوزها و انواع پروتکل ها و مزایا و معایب انواع شبکه های کامپیوتری بررسی شده است.امید است که در جهت رفع مشکلات فردی مرتفع گردیده باشد.
فهرست مطالب

...

خرید توضیحات

کارآموزی امور مشترکین برق

کارآموزی امور مشترکین برق
تعداد صفحات: 44
فرمت : ورد (قایل ویرایش)


مقدمه:
در ابتدای صنعت برق نیروگاههای کوچک دیزلی و سوختی پاسخگوی مصرف کنندگان بود، اما در حال حاضر دیگر به علت استفاده روزافزون از صنعت برق و رشد مصرف رفته رفته نیروگاههای دیزلی جای خود را به نیروگاههای بخار (سیکل ترکیبی) و آبی و انرژی هسته ای و غیره می دهند تا جائیکه امروزه تلاش براین است به جهت رعایت مسائل زیست محیطی و پاکیزگی حوزه های کاری استفاده بیشتر از انرژی هسته ای، از انرژی گرمایی زمین هم برای تولید انرژی الکتریکی استفاده شود.


من به همراه سه کارآموز دیگر (یکی از آنها مقطع کارشناسی و دو تای دیگر مقطع کاردانی) در قسمت بهره
برداری مشغول جمع آوری اطلاعات در زمینه پست های توزیع(هوایی-زمینی) بودیم.

اداره بهره برداري                                       
اداره بهره برداري وظيفه رفع معايب شبکه هاي هوايي و زميني، فشار ضعيف و متوسط هوايي و پستهاي زميني ، بالانس خطوط نظير رفع افت ولتاژ و ... را دارد.
يک بهره بردار بايد قبل از هر چيز شبکه تحت مسئوليت خود را کاملا شناسايي نمايد و از جمله محلهاي قرار گيري ترانس ها ، طول خطوط ، کليدها ، نقاط کور و مناطقي که احتمال وجود حادثه يا افت ولتاژ به جهت انجام عمليات مانور ممکن است بوجود آيد ، آگاهي کامل داشته باشد.فهرست مطالب:
فصل اول
آشنایی با امور برق شهرستان اسفراین
اداره بهره برداری                                       
وضعیت سرویس دهی به مشترکین در موقع بروز اتفاقات و خاموشیها

فصل دوم
آشنایی با شبکه های توزیع
۱-۲- شبکه باز (شعاعی)
۲-۲- شبکه های از دو سو تغذیه
۳-۲- شبکه های توزیع هوایی و زمینی؛ محاسن و ...

خرید توضیحات

مقاله گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

مقاله گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه
فرمت فایل: (ورد ۲۰۰۳) قابل ویرایش
تعداد صفحات: ۳۴


چکیده:
 اساسا یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا بیش از دو کامپیوتر وابزارهای جانبی مثل چاپگرها، اسکنرها ومانند اینها هستند که بطور مستقیم به منظور استفاده مشترک از سخت افزار ونرم افزار، منابع اطلاعاتی ابزارهای متصل ایجاده شده است توجه داشته باشید که به تمامی تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری موجود در شبکه منبع۱(Source) گویند.
در این تشریک مساعی با توجه به نوع پیکربندی کامپیوتر، هر کامپیوتر کاربر می تواند در آن واحد منابع خود را اعم از ابزارها وداده ها با کامپیوترهای دیگر همزمان بهره ببرد.


فهرست مطلب گزارش کاراموزی
...

خرید توضیحات

گزارش کار آموزی رایانه و فن آوری اطلاعات

گزارش کار آموزی اجرای کارهای سخت افزاری و شبکه
دانشکده برق و  رایانه و فن آوری اطلاعات گروه کامپیوتر
تعداد صفحات: 53
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


 

چکیده گزارش:
من یک شبکه را با برنامه word  پیاده سازی  کردم. سپس قسمتهای مختلف این طرح را معرفی کردم.
شبکه تعدادی از سیستمهای متصل به هم است که سرویسها و منابع خود را به اشتراک گذاشته و از طریق خط ارتباطی اشتراکی با هم مرتبط هستند. >> پس یک شبکه به دو یا چند سیستم مجزا و چیزهایی برای به اشتراک گذاشتن داده‌ها نیاز دارد. سیستم‌های مجزا از طریق مسیر فیزیکی که محیط انتقال نام دارد به هم متصل می‌شوند. تمام سیستم‌های روی مسیر فیزیکی باید از قوانین مخابراتی مشترک برای دریافت و ارسال اطلاعات استفاده کنند. این قوانین پروتکل نام دارند .

– در ساده‌ترین حالت یک شبکه کامپیوتری از دو یا چند کامپیوتر تشکیل شده است که اطلاعات را روی محیط انتقال مشترک به اشتراک می‌گذارند.


فهرست:

چکید ه
 معر فی مختصر   محل   کار  آموزی
 شر حی  بر  فعا لیت های  انجام  گر فته  در  طی دوره کار  آموزی
امنیت   شبکه ها ی   کامپیوتر ی
کار برد   فایر وال   آشناشو یم
آشنا یی   با  نکاتتجربی هنگام   انتخاب   رمز   عبور
آشنا یی   با   اصول مهم  مبا حث امنیتی
راه حل   امنیتیمشکل   آفر ین در ویندوز  ایکس  پی
امنیت شبکه  های کامپیوتر ی
امنیت شبکه چیست ؟
امنیت اینترنتی
خلا صه  اطلاعات  کار  آموزی
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی در مخابرات

گزارش کارآموزی در مخابرات
تعداد صفحات: 87
فرمت :ورد (قابل ویرایش)این مقاله شامل ۱۵ فصل می باشد که علاوه بر اینکه می توان به عنوان یک گزارش کار آموزی استفاده کرد توضیحات جامعی در مورد مخابرات ایران ،دستگاه ها ، سیستم ها و … در بر دارد که به عنوان یک رفرنس می توان مورد استفاده قرار گیرد

مخابرات در ايران
در ايران ، 14 سال پس از اختراع تلگراف يعني در 1236 شمسي ، اولين خط تلگراف بين تهران و چمن سلطانيه (نزديك زنجان) نصب و راه اندازي شد و دو سال بعد به سمت زنجان و تبريز و جلفا امتداد يافت و به شبكه تلگراف روسيه پيوست و روز به روز توسعه يافت . ايران در 1248 خورشيدي ،‌ به عضويت اتحاديه بين المللي تلگراف كه بعدها به اتحاديه بين المللي ارتباطات راه دور تغيير نام يافت ، در آمد .

چند سال پس از اختراع تلفن يعني در 1269 خورشيدي بين دو ايستگاه ماشين دودي تهران و شهر ري اولين خط تلفن برقرار شد . روند توسعه كمي و كيفي مخابرات از مرحله تلفن مغناطيسي تا مرحله خودكار و ارتباطات ماهواره اي در ايران ادامه يافت .فهرست در ادامه مطالب
فصل اول مقدمه
فصل دوم طراحی شبکه
فصل سوم فیبر نوری
فصل چهارم ارتباط راه دور
فصل پنجم سیستمهای دیجیتال
فصل ششم سوئیچ ها
فصل هفتم سوئیچ های محلی
فصل هشتم سوئیچ های بین شهری
فصل نهم دیتا
فصل دهم شبکه موبایل
فصل یازدهم سیگنالینگ
فصل دوازدهم فناوری اطلاعات
فصل سیزدهم سوئیچ راه دور
فصل چهاردهم شبکه های هوشمند
فصل پانزدهم مایکروویو
...

خرید توضیحات

گزارش كارآموزي رشته علوم تربیتی

گزارش كارآموزي رشته علوم تربیتی
کارورزی هدف آموزش و پرورش در کشور ما چیست
تعداد صفحات: 55
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


چکیده:

هدف و اهمیت آموزش و پرورش در کشور ما تربیت انسانهایی مؤمن و متعهد، دلسوز و از طرفی تربیت افراد با تجربه و دارای سطح علمی بالاتر می‌باشد. چرا که آموزش و پرورش تفکیک ناپذیر از هم دیگری می‌باشد. از آنجا که آدمی از طریق حد مطلوبی از آموزش و پرورش به حد متعارفی از ذوق سلیم قدرت تخیل و تحلیل می‌رسد، همچنین در جامعه همه مسائل و پدیده‌ها بلافاصله به مرزهای تخصص و مهارت نمی‌رسدولی باید قبل از آن در ستون ذوق سلیم و قدرت دریافت انتقادی و تحلیلی افراد قرار گرفته پس بر همه دانشجویان علوم تربیتی و برنامه‌ریزی آموزشی ضروری است که برای شناخت برخی مسائل آموزشی و پرورش خود را بهره‌مند از این حداقل نمایند. امادر  مدیریت آموزش و پرورش هم اصول  خط مشیهای بنیادی و هم سیاستهای اجرائی را مورد نظر قرار می‌دهد .


...

خرید توضیحات