همکار فایل

کتابخانه های هوشمند

این فایل در مورد ساختمان های هوشمند می باشد که در قالب ورد و در 40 صفحه می باشد.

تعدادصفحات:40
فرمت word (قابل ویرایش)

یک ساختمان هوشمند ساختمانی است که در بر دارنده محیطی پویا و مقرون به صرفه به وسیلهٔ یک پارچه کردن چهار عنصر اصلی یعنی سامانه‌ها، ساختار، سرویس‌ها، مدیریت و رابطه میان ان‌ها است. به عبارت دیگر ساختمان هوشمند ساختمانی است که کلیه اجزای داخی ان به واسطه‌ای یک پارچه و ایجاد منطقی سازگار با محیط در تعامل با یکدیگرند. از سوی دیگر، مدیریت انرژی (EMS) می‌تواند در حدود ۱۰٪ تا ۳۰٪ کاهش هزینه و قیمت در پی‌داشته باشد.

سامانه‌های EMS و کاربری‌های مختلف

EMSها سامانه‌های کنترلی هستند که با تنظیم عملکرد ساعتی و دوره‌ای تجهیزات از اتلاف انرژی جلوگیری می‌نماید. به این معنا که زمان و محدودهٔ خاموش و روشن شدن دستگاه‌ها را با توجه به داده‌های از پیش تعیین شده‌ای بر اساس یک سامانهٔ یکتا و به کمک ساعت‌های کنترلی تنظیم می‌کند.
...

خرید توضیحات

اثربخشی پرورش منابع انسانی با مدیریت دانش

بررسی میزان ارتباط و اثربخشی پرورش منابع انسانی با مدیریت دانش

تعدادصفحات:12
فرمت word (قابل ویرایش)

مقدمه
از جمله مباحث مهم در سازمان های امروزی نقش آموزش و پرورش نیروی انسانی، به منظور اثر بخشی و کارایی سازمان ها می باشد. در دههء اخیر، برنامه ریزی نیروی انسانی به عنوان یکی از پیچیده ترین، رقابتی ترین و فنی ترین زمینه های فعالیت مدیران در کارکرد منابع انسانی برای پاسخگویی به انتظارات کارکنان و جامعه در سطح خرد و کلان به کار گرفته می شود.
...

خرید توضیحات

عوامل پذیرش دولت الکترونیک در ایران

بررسی عوامل موثر در پذیرش دولت الکترونیک در ایران
به همراه ضمائم و منابع

تعدادصفحات:22
فرمت word (قابل ویرایش)

مقدمه
زندگي در دنياي امروز، زندگي در حالت ثابت تغيير است. ظهور فناوري اطلاعات و ارتباطات و در نتيجه آن، دولت الكترونيك، از جمله مهمترين اين تغييرات است. در صورتي كه بتوان چالش ها و موانع توسعه دولت الكترونيك را شناسايي و راهكارهاي مناسب براي رفع آنها را اتخاذ كرد، پياده سازي دولت الکترونيک مزاياي متعددي را براي جامعه به همراه خواهد داشت.

واژگان کلیدی: پذیرش دولت الکترونیک، تئوری یکپارچه پذیرش و استفاده از فن آوری ، اعتماد، ساختار UTAUT ...

خرید توضیحات

بررسی حسابهای مستقل آمریکا با ایران

بررسی حسابهای مستقل آمریکا با ایران
(word)به همراه منابع و جداول انگلیسی
تعدادصفحات:53
فرمت word (قابل ویرایش)

حسابهاي مستقلي كه در ايران نگهداري مي شوند:
الف- حسابهاي مستقل براي وجوه دولتي
ب- حسابهاي مستقل براي وجوه اماني
 
الف- حسابهاي مستقل براي وجوه دولتي:
اين نوع حسابهاي مستقل كه منابع مالي آنها را مالياتها، عوارض و ساير وجوه درامدهاي عمومي و اختصاصي متعلق به دولت و سازمانهاي دولتي تشكيل مي دهند دربرگيرنده حسابهاي مستقل زير مي باشند:
1- حساب مستقل وجوه جاري 2- حساب مستقل وجوه عمراني 3- حساب مستقل وجوه اختصاصي
...

خرید توضیحات

مقاله وایت بردهای هوشمند

مقاله وایت بردهای هوشمند

تعدادصفحات:39
فرمت word (قابل ویرایش)


برد هوشمند چیست ؟ بطور کلی بُردهای هوشمند در سخنرانی ها و کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند و این تکنولوژی به شما اجازه می دهد تا بر روی سطح آن بنویسید ، شکل بکشید ، از تصاویر پرینت بگیرید ، آنها را در کامپیوتر ذخیره کنید و یا در شبکه به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید تصاویر کامپیوتر را بر روی سطح وایت بورد بتابانید و سپس از طریق همین سطح و با لمس مستقیم یا بهره گیری از یک قلم مخصوص آن را کنترل کنید.
...

خرید توضیحات

مقاله بحران مالي آمريكا و پيامدهاي آن بر اقتصاد ايران

مقاله بحران مالي آمريكا و پيامدهاي آن بر اقتصاد ايران در سال 2014

تعدادصفحات:14
فرمت word (قابل ویرایش)

 چند درس قابل‌توجه از حوادث اخیر
یکی از درس‌های رخداد‌های اخیر این است که شرایط اقتصادی بسیاری از اقتصاد‌های نوظهور و بسیاری از کشور‌های دیگر نیز تحت‌تاثیر فعالیت و سیاست‌های پولی بانک مرکزی آمریکا قرار دارد و این امر یک بار دیگر تاثیر سیاست‌های اقتصادی پولی آمریکا را بر اقتصاد سایر کشور‌ها نشان می‌دهد. چنان‌که بحران مالی 2008 نیز باعث شد بحران مالی آمریکا به بسیاری از کشور‌ها سرایت کند و واسطه این سرایت نیز جریان‌هاي مالی است که بعضا در معرض دید نیستند.
...

خرید توضیحات

مقاله باورهای منطقی و غیر منطقی انتخاب همسر

مقاله باورهای منطقی و غیر منطقی انتخاب همسر

تعدادصفحات:13
فرمت word (قابل ویرایش)


اما متأسفانه، در بحبوحه‌ی دروان معاشقه (نامزدی) افراد جوان اغلب بی ملاحظه می‌شوند و مشکلات اساسی را در ازدواج نادیده می‌گیرند و یا این که آنها را بررسی نمی‌کنند. علاوه بر این نگرش‌ها و عقاید خاصی در جامعه‌ی ما رواج یافته است که موجب نا امیدی و نارضایتی در فرآیند انتخاب همسر می‌گردند. در این میان برخی از عقاید و باورها در فرآیند ازدواج و انتخاب همسر غیرمنطقی و محدود کننده به نظر می‌رسند.
...

خرید توضیحات

مقاله باسیل های گرم مثبت

مقاله باسیل های گرم مثبت

تعدادصفحات:5
فرمت word (قابل ویرایش)

لیسترها
خصوصیات یا ویژگی های لیستر یا مونوسیتوژنز (L.monocytogences) تنها عضو خانواده لیستریا است که اهمیت بالینی دارد. این ارگانیسم از نظر ظاهر شبیه Eyysipelothix yhusipathiae می باشد و آزمون تحرک به افتراق این دو کمک می کند.(B)
...

خرید توضیحات

مقاله بازیهای بومی محلی استان سیستان و بلوچستان (word)

مقاله بازیهای بومی محلی استان سیستان و بلوچستان

تعدادصفحات:4
فرمت word (قابل ویرایش)

چوب بازی (چابهار)
دایره بزرگی از جمع بازیکنان تشکیل می شود، همراه با نوای ساز و دهل چوب بازی با حرکات آرام و منظمی آغاز می شود. به تدریج همراه با تندشدن آهنگ حرکات هم تندتر وتندتر می شود. در این حرکات بازیکنان چوب های خود را به هم می کوبند. کوچکترین غفلت باعث اصابت چوب به بدن بازیکنان می شود. هر بازیکن دو چوب در دست دارد و با آهنگ دو قدم به جلو برداشته، یک قدم به عقب برمی گردد و یکبار به دور خود می چرخد. وقتی بازیکن دو قدم جلوتر می رود باید چوب های خود را به صورت ضربدر در مقابل صورت خود نگه دارد، هر بازیکن وقتی برمی گردد با بازیکن پشت سری خود نیز به بازی می پردازد. این بازی برپایه مهارت و استقامت استوار است.
...

خرید توضیحات

مقاله آیا اهل سنت کافراند یا نه؟

مقاله آیا اهل سنت کافراند یا نه؟

تعدادصفحات:15
فرمت word (قابل ویرایش)

مراد از ناصبي چيست؟ آيا شيعيان اهل سنت را ناصبي مي دانند يا خير؟
چکیده: اهل سنت از نظر شيعيان ناصبي نمي باشند، چون آنها اولا اهلبيت را دوست دارند و ثانياً دشمنان آل محمد (ع) را كافر مي دانند، و ثالثاً تمام علماي ما فتوا بر جواز ازدواج با آنها، و وجوب دفن و نماز بر ميت آنها داده اند.
ناصبي به كسي گويند كه با اهلبيت (ع) دشمني داشته باشد و يا به آنها دشنام و ناسزا بگويد و شيعيان به هيچوجه اهل سنت را ناصبي نمي دانند، چون آنها نه تنها اهلبيت (ع) را دوست دارند بلكه دشمنان آل محمد (ص) را كافر مي دانند.
...

خرید توضیحات