همکار فایل

ارتباط مدیریت منابع انسانی با علم اخلاق نسخه کامل (word)

مقاله ارتباط مدیریت منابع انسانی با علم اخلاق نسخه کامل

تعدادصفحات:14
فرمت word (قابل ویرایش)

مدیریت منابع انسانی :
منظور از مدیریت منابع انسانی سیاست‌ها و اقداماتی است که با فعالیت‌ کارکنان بستگی دارد، اگر بخواهیم تعریفی را ارائه کنیم میتوان بدین صورت بیان کرد :
"مدیریت منابع انسانی عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، بطوری که این افراد و سازمانشان به توانمندی کاملی دست یابند. " 
از این تعریف میتوان برداشت نمود که فلسفه مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و در حقیقت ارتباط مستقیمی با افراد سازمان دارد، و برای اینکه سازمان به اهداف سازمانیش دست یابد نیاز هست تا ارتباط سالم و تاثیرگذاری بین مدیریت منابع انسانی و افراد سازمان برقرار شود و یکی از لازمه های این ارتباط رعایت اصول اخلاقی از سوی مدیران و افراد سازمان میباشد.  


فهرست مطالب
چکیده
مدیریت منابع انسانی
نقش اخلاق در مدیریت منابع انسانی
نقش اخلاق از دیدگاه اسلام در مدیریت منابع انسانی
نقش اخلاق از دیدگاه متفکران غربی در مدیریت منابع انسانی
نتیجه گیری
منابع و مآخذ
...

خرید توضیحات

مقاله آداب و رسوم اقوام مختلف ایران

مقاله آداب و رسوم اقوام مختلف ایران

تعدادصفحات:30
فرمت word (قابل ویرایش)

آداب و رسوم اقوام مختلف ایران
سیزده بدر
سخن پیرامون جشن «سیزده بدر»، همانند دیگر جشن های ملی و باستانی ایران، نیاز به پژوهش زیاد و مقدمه چینی ای طولانی دارد، به ویژه جشنی با این گستره ی برگزاری و سابقه ی طولانی که این پهنه و زمان تغییراتی ژرف در آیین ها و مراسم ویژه ی این روز ایجاد کرده است.
در این راستا کوشش بر این بوده است تا خردورزانه ترین و مستندترین گفتارها، نوشتارها و نگرش ها را در این زمینه گردآوری کنیم.
...

خرید توضیحات

مقاله آبیاری و انواع آن در زراعت

مقاله آبیاری و انواع آن در زراعت

تعدادصفحات:15
فرمت word (قابل ویرایش)

آبیاری و انواع آن در زراعت
آبیاری از نظر علمی تعابیر مختلفی دارد اما به معنای واقعی کلمه ، پخش آب روی زمین جهت نفوذ در خاک برای استفاده گیاه و تولید محصول می‌باشد. هر چند فقط 15 درصد از زمینهای کشاورزی دنیا تحت آبیاری قرار دارند و 85 درصد بقیه به صورت دیم و بدون آبیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند اما نیمی از تولیدات کشاورزی و غذای مردم جهان از همین زمینهای آبی حاصل می‌شود.
...

خرید توضیحات

پروژه مقایسه شبکه های حسگر بیسیم با شبکه های موردی

پروژه مقایسه شبکه های حسگر بیسیم با شبکه های موردی

تعدادصفحات:44
فرمت word (قابل ویرایش)

چکیده :
در این پروژه در مورد شبکه های موردی سیار و شبکه های حسگر بیسیم تحقیق به عمل رسیده است.هم چنین مزایا ، معایب ، خصوصیات ، کاربردها و عملکردهای شبکه های موردی سیارو شبکه های حسگر بی سیم مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.
شبکه های موردی سیار جزء همان شبکه های محلی کامپیوتر است اما با این تفاوت که سیستم شبکه محلی  موبایل ها  نیز در آن قرار گرفته است.
همین طور شبکه های حسگر بی سیم که از نامشان هم پیداست شبکه هایی هستند که بدون سیم می باشند و اطلاعات را به صورت سیگنال دریافت می کنند مانند شبکه بی سیم.

فایل کامل همراه فهرست مطالب، چکیده، مقدمه، منابع انگلسی و فارسی و ...
...

خرید توضیحات

کتاب هندبوک جوشکاری

کتاب هندبوک جوشکاری-handbook welding-

در 192 صفحه-docx

تاریخچه جوشکاری

چون احتیاجات بشر ، اتصال و جوش در همه موارد را خواستار بوده است، لذا مثلاً از رومی‌های قدیم ، فردی به نام "پلینی " از لحیم به نام آرژانتاریم وترناریم استفاده می‌کرد که دارای مقداری مساوی قلع و سرب بود و ترنایم دارای دو قسمت سرب و یک قسمت قلع بود که هنوز هم با پرکنندگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
دقت و ترکیبات شیمیایی و دستگاههای متداول طلاسازی از قدیم‌الایام در جواهرات با چسباندن ذرات ریز طلا بر روی سطح آن با استفاده از مخلوط نمک و مس و صمغ آلی که با حرارت ، صمغ را کربونیزه نموده ، نمک مس را به مس احیاء می‌کنند و با درست کردن آلیاژ طلا ، ذرات ریز طلا را جوش می‌دهند و تاریخچه ای به شرح زیر دارند:
...

خرید توضیحات

بسته آموزشی نوشتن رایتینگ آیلتس آکادمیک

بسته آموزشی نوشتن رایتینگ آیلتس آکادمیک با نمونه رایتینگ های با نمره 7

همانطور که می دانید برای ادامه تحصیل در دانشگاههای انگلیسی زبان به گرفتن یک مدرک زبان انگلیسی نیاز داریم و بهترین و راحت ترین آن آیلتس آکادمیک است .
در آزمون آیلتس یکی از دغدغه های هموطنان عزیزمان نوشتن بخش رایتینگ است .
ما رایتینگ تسک 1 آزمون آیلتس را به 4 فرمت اصلی و 4 مدل تقسیم کرده ایم و برای هر مدل، آموزش خاص نوشتن آن را با نکات در چندین صفحه ارائه داده ایم . پس از آموزش هر مدل، مثالهایی برای تفهیم بهتر ارائه شده و نکات خاصی که آموزش داده شده برایتان با رنگ های مختلف در متن رایتینگ، هایلایت شده است .

برای تسک 2 هم همین کار را کرده ایم . آن را به 2 مدل و فرمت تقسیم کرده ایم . برای هر مدل آموزشها و نکات اساسی ارائه شده است . پس از آموزش هر مدل، مثالهایی برای تفهیم بهتر ارائه شده و نکات خاصی که آموزش داده شده برایتان با رنگ های مختلف در متن رایتینگ، هایلایت شده است .

اگر هدف شما 6.5 یا 7 گرفتن است این بسته مناسب شماست . اگر سطح انگلیسی خوب و متوسط رو به بالا دارید با کمک آموزشها و نمونه های این بسته و ایده گرفتن به راحتی به نمره 7 خواهید رسید . اگر نمرات پایینتر مثلا 6 می خواهید که این بسته برای کار شما زیاد هم هست و براحتی با ابن بسته به اهدافتان می رسید .

شمایی که سطح انگلیسی پایینتر ...

خرید توضیحات

کسب درامد ازتلگرام

باخواندن این اموزش کمتر از1ساعت کسب و کارخودرادرتلگرام راه اندازی کنید و درهمان ساعت اول باضمانت که هزینه خریداین پکیج رابدست اورید فقط کمی خوشبین باشید و با اراده این فایل اموزشی رادانلود و بخوانید
...

خرید توضیحات

نرم افزار بارگذاری ساختمان طبق آیین نامه های ایران

نرم افزار بارگذاری ساختمان طبق آیین نامه های ایران - مهندسین عمران
مهندسین گرامی فقط با جاگذاری اطلاعات ساختمان ، میتوانید در کمترین زمان ممکن وبا بالاترین دقت ، بارگذاری ساختمان جهت استفاده اطلاعات  در  نرم افزار ایتبس و همچنین محاسبات دستی را انجام دهید .

 باقابلیت پرینت اطلاعات
...

خرید توضیحات

سورس کامل بازی 2048 اندرویدی در محیط برنامه نویسی ایکلیپس

سورس کامل بازی2048  اندرویدی 
محیط برنامه نویسی ایکلیپسسورس کامل بازی جذاب2048 .این برنامه رو درمحبط برنامه نویسی ایکلیپس ایمپورت کنید و از سورس کدهاش لذت ببرید.و بعنوان یک پروژه جذاب و کاربردی ازش استفاده کنید
...

خرید توضیحات