همکار فایل

دانلود داده های متغیرهای حسابداری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس اوراق بهادار تهران از سال 80 الی 89

عنوان: دانلود داده های متغیرهای حسابداری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس اوراق بهادار تهران از سال 80 الی 89

فرمت: excel
دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد
این فایل شامل داده های متغیرهای حسابداری و مالی  مربوط به شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس اوراق بهادار تهران برای بازه زمانی10ساله 1380 الی 1389 بصورت اکسل می باشد که می توان از این داده ها در برآورد مدل رگرسیونی تحقیقات، مقاله ها و پایان نامه های رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد استفاده کرد. داده های متغیرهای موجو.د در این فایل شامل تعداد مقاطع، بازدهی مرکب، بازدهی واقعی، بازدهی انتظاری، ریسک، انتظاری به ریسک، ضریب β، نسبت شارپ، رتبه نقد شوندگی و میانگین روزهای معاملات شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات می باشد. دقت اطلاعات محاسبه شده 100 صد در صد می باشد و با استفاده از آخرین و به روزترین نرم افزارهای حسابداری و مالی و همچنین صورتهای مالی شرکتها بدست آمده است
...

خرید توضیحات

دانلود داده های متغیرهای حسابداری شرکتهای موجود در صنعت مواد و محصولات شیمیایی بورس اوراق بهادار تهران از سال 80 الی 89

عنوان: دانلود داده های متغیرهای حسابداری شرکتهای موجود در صنعت مواد و محصولات شیمیایی بورس اوراق بهادار تهران از سال 80 الی 89

فرمت: excel

دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد

این فایل شامل داده های متغیرهای حسابداری و مالی  مربوط به شرکتهای موجود در صنعت مواد و محصولات شیمیایی بورس اوراق بهادار تهران برای بازه زمانی10ساله 1380 الی 1389 بصورت اکسل می باشد که می توان از این داده ها در  در برآورد مدل رگرسیونی تحقیقات، مقاله ها و پایان نامه های رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد استفاده کرد. داده های متغیرهای موجو.د در این فایل شامل تعداد مقاطع، بازدهی مرکب، بازدهی واقعی، بازدهی انتظاری، ریسک، انتظاری به ریسک، ضریب β، نسبت شارپ، رتبه نقد شوندگی و میانگین روزهای معاملات  به تفکیک هر شرکت موجود در صنعت مواد و محصولات شیمیایی می باشد. دقت اطلاعات محاسبه شده صد در صد می باشد و با استفاده از آخرین و به روزترین نرم افزارهای حسابداری و مالی و همچنین صورتهای مالی شرکتها بدست آمده است.

...

خرید توضیحات

موتورهاي هيدروژني

موتورهاي هيدروژني

35 صفحه-docx

انرژی هیدروژن ترکیب تکنولوژیکی (فنی) انرژیهای تجدید پذیر و هیدروژن به عنوان مکانیزم ذخیره یک منبع انرژی پاک و پایدار به حساب می‌آید. پیش بینی می‌شود سلول سوختی در قرن بیست و یکم برای نقل و انتقال انرژی مورد استفاده قرار گیرد. تصور کنید که یک سوخت حرارتی آنقدر پاکیزه باشد که وقتی در اجاق خانه شما می‌سوزد نیازی به دودکش نداشته باشد. سوخت موتور یک وسیله نقلیه را در نظر بگیرید که آنقدر تمیز می‌سوزد که آب خارج شده از موتور آن قابل مصرف است. یک دستگاه ذخیره انرژی را در نظر بگیرید که آلودگی ایجاد نمی‌کند و گاز گلخانه‌ای، باران اسیدی و اثرات خورندگی شیمیایی ایجاد نکرده و هیچ دودی بصورت رد پا بر جای نمی‌گذارد، هیچگونه پسماند رادیواکتیوی ندارد و در عمل از هیچ منبع سوخت طبیعی استفاده نمی‌کند.
...

خرید توضیحات

رفتار سیستم های باربر در سازه های بلند و برج ها

کتاب رفتار سیستم های  باربر در سازه های بلند و برج ها


تعدادصفحات:60
فرمت word (قابل ویرایش)

اهمیت موضوع

با توجه به خسارات و تلفات ناشی از زلزله در کشورهاي زلزله خیز، لزوم طراحی سازه هاي مقاوم در برابر زلزله امري انکار ناپذیر است. براي طرح یک ساختمان در مقابل زلزله لازم است اطلاعاتی جامع و کامل از رفتار آن در مقابل نیروهاي ناشی از زلزله در دست باشد. باید دانست که رعایت ضوابط و مقررات مندرج در آیین نامه ها تضمین کنندة مقاوم شدن کامل ساختمانها در برابر نیروهاي ناشی از زلزله نیست. به همین جهت باید رفتار سازه ها را به طور کلی و به دقت مورد توجه قرار داد. شکل پذیري یکی از خواص بسیار مهم سازه هایی است که اگر تحت تأثیر نیروهاي لرزه اي واقع شوند، باید از خود بروز دهند. هر سازة پایدار یا مقاوم در برابر زلزله باید هم به صورت کلی و یک مجموعۀ کامل، شکل پذیر باشد و هم اعضاي آن به تفکیک شکل پذیر باشند. بنابراین با توجه به نوع سازه اي که براي مناطق زلزله خیز طراحی می شود، باید مصالح به کار رفته در آنها به نحوي اختیار و ترکیب شوند که نتیجۀ رفتار آنها، شکل پذیر بودن را تأمین نماید.

 

با تکیه بر روشهاي سنتی، نمی توان سازه بلندی ساخت که در برابر زلزله هاي مخرب مقاوم باشد. حتی اگر همه ضوابط آیین نامه زلزله از نظر طراحی و محاسبات رعایت شده باشد، با اجراي سنتی و دخالت انسان در اجزاي مقاوم کننده ساختمان همانند بتن ریزي ها و جوشکاري ها هرگز ...

خرید توضیحات

اصول اجرای سيستم های سازه ای ساختمانهای بلند

کتاب اصول اجرای سيستم های سازه ای ساختمانهای بلند
 در 85 صفحه-docx

همانطور كه دست اندر كاران امر ساخت و ساز كمابيش مطلعند، پس از پيروزي انقلاب تا اوايل دهه 70 بلند مرتبه سازي در كشور متوقف شد و حدودا از اواخر سال 1369 بود كه اين روند از سرگرفته شد و اين از سرگيري عمدتا به خاطر سرمايه هاي مالي سرگردان داخلي و خارجي بود كه با يك حركت آزاد و البته تند خود به بازار ساخت و ساز بلند مرتبه (برج سازي) فرصت تامل و تحليل را از كارشناسان امر سلب كرد و مصرف كننده هاي برج ها را دنباله رو خود ساخت!

دلايل عمده گرايش به ساخت وسازهاي بلند عبارتند از

    كاهش ذخاير زمين.
    استفاده نسبتا آسان از فولاد و تسريع در امر ساخت وساز و نيز پيشرفت فنون ساختمان سازي در عصر حاضر.
    تمركز خدمات در نواحي مركزي شهرها.
    كاهش هزينه احداث ساختمان (قيمت زمين، قيمت تمام شده ساخت مجتمع نسبت به ساخت جداگانه واحدها ...).
    كاهش هزينه براي مصرف كننده و.
...

خرید توضیحات

کتابخانه های هوشمند

این فایل در مورد ساختمان های هوشمند می باشد که در قالب ورد و در 40 صفحه می باشد.

تعدادصفحات:40
فرمت word (قابل ویرایش)

یک ساختمان هوشمند ساختمانی است که در بر دارنده محیطی پویا و مقرون به صرفه به وسیلهٔ یک پارچه کردن چهار عنصر اصلی یعنی سامانه‌ها، ساختار، سرویس‌ها، مدیریت و رابطه میان ان‌ها است. به عبارت دیگر ساختمان هوشمند ساختمانی است که کلیه اجزای داخی ان به واسطه‌ای یک پارچه و ایجاد منطقی سازگار با محیط در تعامل با یکدیگرند. از سوی دیگر، مدیریت انرژی (EMS) می‌تواند در حدود ۱۰٪ تا ۳۰٪ کاهش هزینه و قیمت در پی‌داشته باشد.

سامانه‌های EMS و کاربری‌های مختلف

EMSها سامانه‌های کنترلی هستند که با تنظیم عملکرد ساعتی و دوره‌ای تجهیزات از اتلاف انرژی جلوگیری می‌نماید. به این معنا که زمان و محدودهٔ خاموش و روشن شدن دستگاه‌ها را با توجه به داده‌های از پیش تعیین شده‌ای بر اساس یک سامانهٔ یکتا و به کمک ساعت‌های کنترلی تنظیم می‌کند.
...

خرید توضیحات

اثربخشی پرورش منابع انسانی با مدیریت دانش

بررسی میزان ارتباط و اثربخشی پرورش منابع انسانی با مدیریت دانش

تعدادصفحات:12
فرمت word (قابل ویرایش)

مقدمه
از جمله مباحث مهم در سازمان های امروزی نقش آموزش و پرورش نیروی انسانی، به منظور اثر بخشی و کارایی سازمان ها می باشد. در دههء اخیر، برنامه ریزی نیروی انسانی به عنوان یکی از پیچیده ترین، رقابتی ترین و فنی ترین زمینه های فعالیت مدیران در کارکرد منابع انسانی برای پاسخگویی به انتظارات کارکنان و جامعه در سطح خرد و کلان به کار گرفته می شود.
...

خرید توضیحات

عوامل پذیرش دولت الکترونیک در ایران

بررسی عوامل موثر در پذیرش دولت الکترونیک در ایران
به همراه ضمائم و منابع

تعدادصفحات:22
فرمت word (قابل ویرایش)

مقدمه
زندگي در دنياي امروز، زندگي در حالت ثابت تغيير است. ظهور فناوري اطلاعات و ارتباطات و در نتيجه آن، دولت الكترونيك، از جمله مهمترين اين تغييرات است. در صورتي كه بتوان چالش ها و موانع توسعه دولت الكترونيك را شناسايي و راهكارهاي مناسب براي رفع آنها را اتخاذ كرد، پياده سازي دولت الکترونيک مزاياي متعددي را براي جامعه به همراه خواهد داشت.

واژگان کلیدی: پذیرش دولت الکترونیک، تئوری یکپارچه پذیرش و استفاده از فن آوری ، اعتماد، ساختار UTAUT ...

خرید توضیحات

بررسی حسابهای مستقل آمریکا با ایران

بررسی حسابهای مستقل آمریکا با ایران
(word)به همراه منابع و جداول انگلیسی
تعدادصفحات:53
فرمت word (قابل ویرایش)

حسابهاي مستقلي كه در ايران نگهداري مي شوند:
الف- حسابهاي مستقل براي وجوه دولتي
ب- حسابهاي مستقل براي وجوه اماني
 
الف- حسابهاي مستقل براي وجوه دولتي:
اين نوع حسابهاي مستقل كه منابع مالي آنها را مالياتها، عوارض و ساير وجوه درامدهاي عمومي و اختصاصي متعلق به دولت و سازمانهاي دولتي تشكيل مي دهند دربرگيرنده حسابهاي مستقل زير مي باشند:
1- حساب مستقل وجوه جاري 2- حساب مستقل وجوه عمراني 3- حساب مستقل وجوه اختصاصي
...

خرید توضیحات

مقاله وایت بردهای هوشمند

مقاله وایت بردهای هوشمند

تعدادصفحات:39
فرمت word (قابل ویرایش)


برد هوشمند چیست ؟ بطور کلی بُردهای هوشمند در سخنرانی ها و کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند و این تکنولوژی به شما اجازه می دهد تا بر روی سطح آن بنویسید ، شکل بکشید ، از تصاویر پرینت بگیرید ، آنها را در کامپیوتر ذخیره کنید و یا در شبکه به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید تصاویر کامپیوتر را بر روی سطح وایت بورد بتابانید و سپس از طریق همین سطح و با لمس مستقیم یا بهره گیری از یک قلم مخصوص آن را کنترل کنید.
...

خرید توضیحات