همکار فایل

دانه بندي ذرات جامد و آناليز آن ها

گزارشکار دانه بندي ذرات جامد و آناليز آن ها مربوط به آزمایشگاه عملیات واحد است .
تعداد صفحات: 8
فرمت : ورد (قابل ویرایش)

هدف
در اين آزمايش هدف بدست آوردن توزيع دانه بندي وآناليز ذرات جامد از طريق غربا لها مي باشد. پس از
به دست آوردن نتايج، منحني توزيع ذرات رسم گرديده و محاسبات مربوطه انجام مي پذيرد.

...

خرید توضیحات

آموزش کامل زبان XML

XML مخفف عبارت Xtensible Markup Language ، به معنای زبان فرا متنی قابل توسعه است .
زبان فرامتنی در اصطلاح به زبانی گفته می شود که با استفاده از یکسری علام و یا نشانه ها ، به کاربر و یا هر برنامه دیگری که اطلاعات به آن وارد می شود ، می فهماند که اطلاعات را چگونه ویرایش و یا استفاده نماید .
برای مثال همانطور که می دانید ، HTML یک زبان فرا متنی است . در HTML نشانه هایی به نام تگ داریم . هنگامی که شما یک متن را بین تگ باز و بسته < b >   < /b > قرار دهید ، مرورگر متوجه می شود که آن متن را باید به صورت توپر نمایش دهد . XML هم همانند HTML ، یک زبان فرامتنی است و در آن از تگ ها و نشانه هایی برای دسته بندی و انتفال ...

خرید توضیحات

شناسایی تحولات آینده فناوری اطلاعات

شناسایی تحولات آینده فناوری اطلاعات وارتباطات و پیامدهای آن برسازمانهای دولتی (کاربرد روش دلفی)
تعداد صفحات: 10
فرمت : ورد (قابل ویرایش)

چکیده:
 فناوري اطلاعات و ارتباطات(فاوا) در عصر انفجار اطلاعات با سرعتي فزاينده در حال پيشرفت و دگرگوني است. سامانه هاي مختلف رايانه اي هرروز در نهادهاي مختلف اقتصادي، اجتماعي ، صنعتي و اداري جهان، بيشتر و بيشتر بکار گرفته شده ودر روند تصميم گيريهاي درون سازمان ها تحولات اساسي ايجاد مي كنند.در این مقاله به شناسایی تحولاتی که در فناوری اطلاعات وارتباطات در اینده ای نزدیک رشد خواهد کرد و پیامدها و نتایجی که بر سازمانها خواهد گذاشت میپردازیم.روش پژوهش این مقاله به  روش دلفی می باشد.جامعه آماری این تحقیق را خبرگان و کارشناسان فعال در زمینه فاوا تشکیل می دهند.در این تحقیق علاوه بر استفاده از  داده های تحقیقات پیشین انجام شده نظرات اعضای پانل نیز بر انها افزوده می شود. ابتدا مرور مختصری از ادبیات فاوا و کاربرد آن در سازمانها دولتی انجام می دهیم و سپس با سه دور برقراری دلفی بین اعضای پانل  به شناسایی و الویت بندی  تحولات ICT وتاثیرات آنها بر سازمانهای دولتی خواهیم پرداخت.تجزیه و تحلیل یافته های کیفی به کمک ضریب هماهنگی کندال انجام می گیرد.
...

خرید توضیحات

گردشگری حلال و نقش آن درتوسعه پایدار شهرهای اسلامی

گردشگری حلال و نقش آن درتوسعه پایدار شهرهای اسلامی: با رویکردی آینده پژوهی
تعداد صفحات: 10
فرمت : ورد (قابل ویرایش)


چکیده :
سازمان جهانی جهانگردی، گردشگری حلال را محصول جدیدی از صنعت گردشگری دانسته که برنامه های تفریحی و گردشگری ویژه ای را برای مسلمانان تدارک می بیند. به این معنا که مسلمانان از هر کشوری که باشند مایلند در برنامه های تفریحی و سفرهای خودبه آداب شرعی عمل کنند. و پیش‌بینی می‌شود صنعت گردشگری جهانی در سال 2020، حدود 192 میلیارد دلار از محل گردشگری حلال، درآمد داشته باشد که حاکی از اهمیت و رشد سریع این شاخه از صنعت گردشگری می باشد.با در نظرگرفتن موضوعاتی مانند فرهنگ، مذهب و قوانین موجود در ایران دست اندرکاران صنعت گردشگری ایران مبحث گردشگری اسلامی یاگردشگری حلال را برای نجات صنعت گردشگری ایران مطرح کرده اند. از طرف دیگر گسترش این صنعت اثرات اقتصادی ، اجتماعی ( کالبدی)و محیطی خیلی زیادی بر روی توسعه پایدار شهری می گذارد و در واقع آنها را از روند رشد طبیعی خارج می کنند که دارای آثار مثبت،منفی فراوانی هستند.دانش آینده پژوهی در تلاشی نظام مند(سیستماتیک) با نگاهی  بلند مدت فرصتها و چالشهایی  که در آینده گردشگری حلال میتوانند بوجود آیند را شناسایی کند و تاثیر این رویدادها را بر توسعه پایدار شهرهای اسلامی می سنجد وبا استفاده از روشهای آینده پژوهی می توان با طرح  برنامه ريزي های اصولي براي استفاده بهینه از ورودگردشگران، در وضعیت اقتصادي و به تبع آن، وضعیت زيست محیطي و اجتماعی (کالبدي) شهرهای اسلامی را بهبود بخشید.

...

خرید توضیحات

نقش فناوری اطلاعات در توسعه ی منابع انسانی

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات درتوسعه ی منابع انسانی

تعداد صفحات: 100
فرمت : ورد (قابل ویرایش)


بیان مسئله تحقیق
   فناوری اطلاعات قبل از اينکه يک سيستم سخت‌افزاري و مجموعه‌اي از الگوها باشد يک نظام فکري و فرهنگي است و مي‌توان آنرا فرهنگ توليد اطلاعات ناميد. بدون ايجاد فرهنگ توليد اطلاعات، نظام فناوری اطلاعات نمي تواند دوام داشته باشد. بنابراين، آنچه در فناوری اطلاعات مهم است تفکر اطلاعات گرا است. فناوری اطلاعات از اتصال و ترکيب مجموعه‌اي از فکرهاي مفيد توليد شده شکل مي‌گيرد و کامپيوتر و ابر کامپيوترها و سيم و کابل و ابزارهايي از اين قبيل نيست. در فناوری اطلاعات، فکر انسانهاي خردمند است که توليد اطلاعات مي‌کند.
به‌طور کلي در مفهوم فناوری اطلاعات مولفه‌هاي زير وجود دارد: فرهنگ توليد اطلاعات، اطلاعات گرايي، جمع‌آوري اطلاعات، خلاصه سازي اطلاعات، تحليل‌گري، حساسيت اطلاعاتي، پردازش‌گري، تفکر شبکه‌اي، بهينه‌سازي، يکپارچه‌سازي، پژوهش‌نگري، روش‌سازي، ذخيره‌سازي، انتقال اطلاعات.

...

خرید توضیحات

فیلم آموزش کار با اسکریپت Virtual_Freer

فیلم آموزش کار با اسکریپت Virtual_Freer

.: مدرس: پیمان بندی :. کامل ترین فیلم آموزش اسکریپت فریر
آموزش کامل نصب و راه اندازی اسکریپت ویرچوال فریر برای اولین بار بصورت فارسی با توضیحات کامل از صفر تا صد اسکریپت رایگان فروش کارتهای شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer با پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی امکان دسته بندی محصولات، چینش محصولات، سفارش آنلاین و امکان اتصال به درگاههای خرید آنلاین داخلی امکان راه اندازی بسیار سریع یک وبسایت خرید و فروش آنلاین را به صاحبان وبسایتها می دهد. خرید محصول از فروشگاههای کارت شارژ ایجاد شده با Virtual Freer بسیار ساده است و اطلاعات خرید بلافاصله به ایمیل خریدار فرستاده می شود.
Virtual Freer از PHP و دیتابیس MySQL استفاده می کند و سادگی پنل مدیریت آن امکان راه اندازی سریع فروشگاه را به مدیر سایت می دهد. این اسکریپت به زبان فارسی است. توصیه می شود برای نصب آن از هاستهای لینوکس استفاده کنید. نکته: نصب Virtual Freer در این آموزش توسط کنترل پنل cPanel انجام می گیرد. اما انجام مراحل نصب هیچ گونه وابستگی به کنترل پنل خاصی ندارد و اگر هاست شما از PHP و MySQL پشتیبانی کند معمولاً مشکلی در نصب نخواهید داشت. ...

خرید توضیحات

فیلم آموزش SEO حرفه ای وب سایت

فیلم آموزش SEO حرفه ای وب سایت
.: مدرس: پیمان بندی :. بهینه سازی وب سایت و بالا بردن اصولی آمار بازدید
آموزش کامل و جامع سئو وب سایت تمامی آنچه که باید یک مدیر سایت و وب مستر بداند. این آموزش جز بهترین آموزش های سئو می باشد که در اختیار کاربران وب سایت تورنگ قرار گرفته است. سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود: سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند. سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد. سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای ...

خرید توضیحات

بزرگترین و کاملترین پکیج آموزش مسائل جنسی و زناشویی

بزرگترین و کاملترین پکیج آموزش  مسائل جنسی با بیش از 200 مقاله - عکس و فیلم های آموزشی سرفصل های کتاب که بعد از دریافت میتوانید بطور کامل بخوانید:فصل اول : روش های موثر و عملی ترک خودارضایی 
فصل دوم : ماساژ جنسی و تاثیرات فوق العاده آن
فصل سوم : همه چیز در مورد پرده بکارت و انواع آن
فصل چهارم : پیدا کردن نقطه جی و نقش آن در ارگاسم
فصل پنجم : پیدا کردن کلیتوریس
فصل ششم : تاثیر فیلم پورنو و مستهجن بر ذهن
فصل هفتم : تاخیر ارگاسم مردان وجلوگیری اززود انزالی 
فصل هشتم : روشهای پیشگیری بارداری و روش اورژانسی
فصل نهم : استفاده از کاندوم زنانه و مردانه 
فصل دهم : آلت بزرگ برای زن بهتر است یا آلت کوچک
فصل یازدهم : بازی های جنسی با همسر
فصل دوازدهم : دوران بارداری و آمیزش جنسی
فصل سیزدهم : افزایش سایز آلت با تمرین و ماساژ
فصل چهاردهم : آموزش رابطه جنسی برای شبهای اول)تازه عروس و داماد(
فصل پانزدهم : از کجا بفهمیم فردی قبلا رابطه جنسی داشته است؟
 فصل شانزدهم : خواسته های جنسی زنان
فصل هفدهم : مناطق داغ و تحریک آمیز مردان برای زنان
فصل هجدهم : رابطه جنسی دهانی برای زنان
فصل نوزدهم : رابطه جنسی مقعدی
فصل بیستم : پوزیشن های رابطه جنسی+ 200 مقاله - عکس و فیلم های آموزشی دیگر


...

خرید توضیحات

دانستنی های قبل از ازدواج

دانستنی های قبل از ازدواج
  فرمت ورد 62 صفحه قابل ویرایش
شامل 25 بخش

برخی از بخش ها
1_ مطالبی که قبل از عاشق شدن باید بدانید
2_ 6 سوال مهم که قبل از ازدواج باید بپرسید
3_ باورهای نادرست اما رایج ایرانی ها درباره ازدواج
4_ به تو نیاز دارم چون دوستت دارم!
5_ عروس خانم قبلاً مادر شده!
6_ اگر این نشانه ها را دارید دیر ازدواج می کنید
7_ این مردها ادای عاشقی را در می آورند
8_ 3 مانع ازدواج موفق
9_ انگیزه های کار خراب کن در ازدواج
10_ سوالات پولکی از مجنون دلخسته!
11_ در ازدواج عجله نکنید
12_ 3 ازدواج خانمان سوز در ازدواج
و....

...

خرید توضیحات