همکار فایل

سورس کامل کتاب اندروید درمحیط برنامه نویسی ایکلیپس

سورس کامل کتاب اندروید با ایکلیپس
قابلیت های سورس:
جستجو در عناوین,قسمت تنظیمات متن ,لینک دادن به لیست برنامه های توسعه دهنده,دارای قسمت امتیاز دهی به برنامه,قابلیت به اشتراک گذاری مطالب,قابلیت نمایشtoast,قسمت درباره ما و ارسال ایمیل ,قابلیت نمایش عکس در هرصفحه.
این کتاب در محیط برنامه نویسی ایکلیپس ساخته شده است.فقط کافی است با ایمپورت کردن این برنامه به ایکلیپس ان را شخصی سازی کرده و کسب درامد کنید.قیمت این کتاب فقط 10000تومان می باشد.
...

خرید توضیحات

سورس کامل کتاب اندروید درمحیط برنامه نویسی ایکلیپس

سورس کامل کتاب اندروید با ایکلیپس

سورس کامل کتاب دارای قابلیت های زیر می باشد:
لیست علاقه مندی ها,تنظیمات مربوط به متن,جستجوی حرف و کلمه در صفحه,قسمت ارجاع به لیست برنامه های توسعه دهنده,دارای صفحه اسپلش اسکرین,دارای قسمت امتیازدهی به برنامه,قابلیت نمایش toast,قسمت درباره مل و ارسال ایمیل,قابلیت اشتراک گذاری مطالب.
قیمت این سورس کامل کتاب فقط10000 تومان می باشد.و با نرم افزار ایکلیپس طراحی شده استِ.فقط کافیست باایمپورت کردن این کتاب به برنامه ایکلیپس ان را شخصی سازی کرده و کسب درامد کنید.
...

خرید توضیحات

آزمون زبان mche

Vocabulary TEST ONE $ EIGHT

فرمت: ورد (قابل ویرایش)
تعداد صفجات: 18

این فایل شامل 8 آزمون قسمت Vocabulary به همراه پاسخ می باشد
هر آزمون شامل 15 سوال می باشد
...

خرید توضیحات

کسب درآمد بدون ریسک

بسم الله الرحمن الرحیم 
آیا می خواهید زندگی خود را متحول کنید ؟آیا می خواهید بدون ریسک کردن و سرمایه کسب درآمدکنید؟ (حلال.واقعی.بدون دردسر)
با برنامه ما به راحتی یاد می گیرید که چگونه کسب و کار کنید و روزانه بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان درآمد داشته باشید 
متفاوت با تمام روش هایی که سایت ها می گویند به جرأت می گوییم تا حالا هیچ سایتی در مورد این روش نگفته است .

(آینده ای زیبا در انتظار شماست . انشا الله )
...

خرید توضیحات

طرح تاسیس کارگاه تولیدی کت و شلوار مردانه

کارگاه تولیدی کت و شلوار مردانه

فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل: 41

هر گونه فعليت تجاري بايد در چارچوب سازماني متشكل و منظم و بر اساس قوانين كشور انجام مي گيرد . اين سازمان ها لازم است با نام در كارگاه يا شركت به ثبت برسند ثبت يك كارگاه و راه اندازي آن مستلزم انجام تشريفاتي خاص و تهيه و تنظيم مداركي معين است . كه آشنايي مراجعان با مقررات ثبت شركتها و كارگاهها سبب اتلاف وقت و نيروي كاركنان و مراجعه كنندگان اين نوع ادارات و موجب بسياري از ناخشنوديهاي    مي گردد . از سوي ديگر هر گونه تغيير و تحول در جهت دگرگوني در ساختار شركت يا كارگاه از قبيل نوع توليد كارگاه ، تغيير در ميزان سرمايه ، موضوع و نام آن ، محل كارگاه ، تركيب هيأت مديره ،...


پيشگفتار
1-تعريف موضوع
2- اهداف تحقيق
3- اهميت تحقيق
4- فرضيات تحقيق
5- محدوديت هاي تحقيق
6- تعريف واژه ها و اصطلاحات تحقيق
7- روش تحقيق
موضوع : تاسيس كارگاه توليدي كت و شلوار
چكيده :
    خلاصه
2- نتيجه گيري
3- پيشنهاد ها
فهرست منابع و مآخذ
...

خرید توضیحات

تحقیق ازدواج

تحقیق ازدواج

فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل: 41


يكي از مهم‌ترين مسايل در نهاد خانواده، ازدواج و مسايل پيرامون است. ازدواج يك نقطه عطف در زندگي انسان است و يكي از مهمترين تصميمات طول زندگي فرد است.

ازدواج موفق پايه و بنياني عالي براي ايجاد خانواده‌اي شاد و مستحكم است و « هيچ چيزي در جهان نمي‌تواند زندگي انسانها را شاداب‌تر و بهتر كند مگر افزايش ازدواج‌هاي موفق».

ازدواج در زمره پيچيده‌ترين روابط انساني است، ازدواج برخوردي شگفت ميان فرهنگ و طبيعت يا قواعد اجتماعي و كشش جنسي است. ازدواج مظهر برخورد فرهنگ و طبيعت است. ازدواج فرايندي است از كنش متقابل بين يك مرد و يك زن كه برخي شرايط قانوني را تحقق بخشيده‌اند و مراسمي براي برگزاري زناشويي خود برپاداشته‌اند. با پذيرش اسلام توسط ايرانيان، سنتها و آيين ازدواج نيز تحت تاثير اسلام قرار گرفت. اسلام دين كاملي است و بر امر ازدواج اهتمام بسيار دارد. آيات و احاديث پيامبر دليل روشني بر اين توجه و اهتمام است.

پيامبر اسلام مي‌فرمايد:

    ازدواج سنت من است.
    در اسلام هيچ بنايي نزد خداوند محبوبتر از ازدواج نيست.
    كسي كه ازدواج را از ترس فقر و ناداري ترك كند، همانا به خداوند گمان بد برده است، زيرا خداوند مي‌فرمايد اگر فقير باشند، خداوند با فضل و رحمت خويش آنان را بي‌نياز مي‌سازد.
    مرد مسلمان بعد از اسلام هيچ فايده‌اي بهتر از همسر مسلمان (يا نيكوكار) نبرده است.

در صورتي كه بخواهيم در خانواده با مشكلات كمتر و آسيب‌هاي كمتري روبه‌رو باشيم، نياز هست كه به امر ازدواج توجه كنيم. توجه به ازدواج توجه به خانواده است. ...

خرید توضیحات

آموزش مرحله به مرحله راه اندازی webgis تجاری

آموزش راه اندازی وب جی ای اس تجاری
این فایل شامل آموزش مرحله به مرحله و کاملا مصور راه اندازی یک سیستم وب جی آی اس تجاری است. آموزش های تصویری این سیستم و دوره های آن بالای ششصد هزار تومان است . این فایل با قیمت استٍثنایی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

فرمت فایل:pdf
تعداد صفحات :32

...

خرید توضیحات