همکار فایل

تحقیق ازدواج

تحقیق ازدواج

فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل: 41


يكي از مهم‌ترين مسايل در نهاد خانواده، ازدواج و مسايل پيرامون است. ازدواج يك نقطه عطف در زندگي انسان است و يكي از مهمترين تصميمات طول زندگي فرد است.

ازدواج موفق پايه و بنياني عالي براي ايجاد خانواده‌اي شاد و مستحكم است و « هيچ چيزي در جهان نمي‌تواند زندگي انسانها را شاداب‌تر و بهتر كند مگر افزايش ازدواج‌هاي موفق».

ازدواج در زمره پيچيده‌ترين روابط انساني است، ازدواج برخوردي شگفت ميان فرهنگ و طبيعت يا قواعد اجتماعي و كشش جنسي است. ازدواج مظهر برخورد فرهنگ و طبيعت است. ازدواج فرايندي است از كنش متقابل بين يك مرد و يك زن كه برخي شرايط قانوني را تحقق بخشيده‌اند و مراسمي براي برگزاري زناشويي خود برپاداشته‌اند. با پذيرش اسلام توسط ايرانيان، سنتها و آيين ازدواج نيز تحت تاثير اسلام قرار گرفت. اسلام دين كاملي است و بر امر ازدواج اهتمام بسيار دارد. آيات و احاديث پيامبر دليل روشني بر اين توجه و اهتمام است.

پيامبر اسلام مي‌فرمايد:

    ازدواج سنت من است.
    در اسلام هيچ بنايي نزد خداوند محبوبتر از ازدواج نيست.
    كسي كه ازدواج را از ترس فقر و ناداري ترك كند، همانا به خداوند گمان بد برده است، زيرا خداوند مي‌فرمايد اگر فقير باشند، خداوند با فضل و رحمت خويش آنان را بي‌نياز مي‌سازد.
    مرد مسلمان بعد از اسلام هيچ فايده‌اي بهتر از همسر مسلمان (يا نيكوكار) نبرده است.

در صورتي كه بخواهيم در خانواده با مشكلات كمتر و آسيب‌هاي كمتري روبه‌رو باشيم، نياز هست كه به امر ازدواج توجه كنيم. توجه به ازدواج توجه به خانواده است. ...

خرید توضیحات

آموزش مرحله به مرحله راه اندازی webgis تجاری

آموزش راه اندازی وب جی ای اس تجاری
این فایل شامل آموزش مرحله به مرحله و کاملا مصور راه اندازی یک سیستم وب جی آی اس تجاری است. آموزش های تصویری این سیستم و دوره های آن بالای ششصد هزار تومان است . این فایل با قیمت استٍثنایی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

فرمت فایل:pdf
تعداد صفحات :32

...

خرید توضیحات

ایمیل اصناف و شرکت های وارد کننده کالا در عراق و اقلیم کردستان

اين فايل شامل ليست کاملي از ایمیل تجار و بازرگانان عراق ميباشد  که به تفکيک صنوف مختلف ارايه شده و براي کساني که علاقه مند به فروش محصولات خود و صادرات هستند بسيار مفيد و کار آمد است. اين فايل شامل بازرگانان عراق و اقليم کردستان است که از اتاق بازرگاني اربيل و عراق گرفته شده است ...

خرید توضیحات

لیست تجار و بازرگانان کردستان عراق

اين فايل شامل ليست کاملي از تجار و بازرگانان اقلیم  کردستان عراق ميباشد  همراه شماره تماس ايميل و ... که به تفکيک صنوف مختلف ارايه شده و براي کساني که علاقه مند به فروش محصولات خود و صادرات هستند بسيار مفيد و کار آمد است. اين فايل شامل بازرگانان اقليم کردستان است که از اتاق بازرگاني اربيل گرفته شده است ...

خرید توضیحات

لیست تجار و بازرگانان عراق

اين فايل شامل ليست کاملي از تجار و بازرگانان عراق ميباشد  همراه شماره تماس ايميل و ... که به تفکيک صنوف مختلف ارايه شده و براي کساني که علاقه مند به فروش محصولات خود و صادرات هستند بسيار مفيد و کار آمد است. اين فايل شامل بازرگانان عراق و اقليم کردستان است که از اتاق بازرگاني بغداد گرفته شده است ...

خرید توضیحات

کاملترین جزوه پولسازی و کسب درآمد

کاملترین جزوه پولسازی و کسب درآمد
شامل 5 جزوه :

جزوه اول : 21 صفجه فرمت pdf
جزوه دوم: 15 صفجه فرمت pdf
جزوه سوم: 52 صفجه فرمت pdf
جزوه چهارم: 14 صفجه فرمت pdf
جزوه پنجم: 40 صفجه فرمت pdf ...

خرید توضیحات

الگوی مدیریت زمان

دنیای امروز دنیای مدیریت و کسب آرامش و کیفیت خوب برای زندگی است.الگویی که خواهید دید یک الگوی کامل در حهت مدیریت زمان بهتر برای یک زندگی کامل است .
این الگو همه سنین را در بر میگیرد و نیز شرکتها و ادارات و مدیریتهای مختلف میتوانند استفاده کنند.
این فایل به صورت نوشتاری است و به زودی نرم افزار مربوطه تولید میگردد.
...

خرید توضیحات