همکار فایل

بررسي الگوريتم داده هاي غیرقطعی و برنامه هاي كاربردي

A survey of uncertain data algorithms and applicationبررسي الگوريتم داده هاي غیرقطعی و برنامه هاي كاربردي
این فایل  ترجمه یک مقاله مروری با عنوان " بررسي الگوريتم داده هاي غیرقطعی و برنامه هاي كاربردي  " راجع به درس داده کاوی رشته مهندسی کامپیوتر و برق  می باشد و حاوی 13 صفحه است 

...

خرید توضیحات

پاور پوینت رایانش ابری

19 صفحه اسلاید هست که مفصل در رابطه با رایانش ابری توضیح داده شده و مزایا و نقاط قوت این روش در این اسلاید ذکر شده است .

فهرست عناوین :
cloud computing چیست؟
Cloud عناصر زیربنایی
Grid   و cloud مقایسه
cloud computingمزایای استفاده از
cloud computing نقاط ضعف
(assa , paas , laas , cloud computing) خدمات
cloud computing ,ویژگی های اساسی
Cloud شکل های مختلف
cloud computing لایه های تشکیل دهند
...

خرید توضیحات

پاور پوینت آماده نانو تکنولوژی

پاور پوینت نانو تکنولوژی

فرمت: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 30 اسلاید

نانوفناوري در تعريف بسيار ساده، يعني تکنولوژي هايي که در ابعاد نانومتر عمل مي کنند. نانومتر واحد اندازه گيري است و برابر با 9^10 يک ميلياردم متر يا متر است. اندازه اتم ها و مولکول ها در اين محدوده قرار دارد. نانوفناوري که از دو کلمه «نانو» و «فناوري» تشکيل شده است به معناي توسعه، ساخت، طراحي و استفاده از محصولاتي است که اندازه آنها يك تا صد نانومتر قرار دارند.
...

خرید توضیحات

انتخاب روش تصفیه فاضلاب

انتخاب روش تصفیه فاضلاب با استفاده از تکنیک چند معیاره
فرمت: ورد
تعداد صفحات: 27

در اين تحقيق ابتدا معيارهاي انتخاب فرايند تصفيه شرح داده مي شود و به مقايسه‌اي كلي بين 4 روش هوادهي گسترده، هوادهي تدريجي، لجن فعال متعارف و صافي چكنده پرداخته مي‌شود، همچنين پرسش نامه هايي در غالب جدول تهيه مي گردد كه توسط كارشناسان مربوطه و با توجه به توضيحات ارائه شده در مراجع مختلف در مورد گزينه هاي مورد بررسي، تكميل مي گردد سپس با استفاده از تحليل سلسله مراتبي (AHP) و  نرم افزار    expert choiceو همچنين روش تحليلي TOPSIS، بهترين گزينه جهت تصفيه فاضلاب شهري در محدوده يك شهر بزرگ مشابه تهران از ميان  روش هاي مورد بررسي انتخاب مي گردد.
...

خرید توضیحات

انتخاب بهترين فرايند تصفيه فاضلاب شهري

انتخاب بهترين فرايند تصفيه فاضلاب  شهري با استفاده از تكنيك هاي  چندمعياره و نرم افزار Expert choice
فرمت: ورد
تعداد صفحات: 26
اولين گام در طراحي تصفيه خانه فاضلاب انتخاب بهترين فرايند تصفيه است. انتخاب روش تصفيه تحت تأثير عوامل مختلفي است. معمولاً  فرايند تصفيه فاضلاب براساس شرايط فني و اقتصادي و با توجه به شرايط محلي در يك منطقه انتخاب مي شود.
...

خرید توضیحات

طراحی تصفیه خانه فاضلاب

این فایل شامل مبانی طرح و طراحی کامل تصفیه خانه فاضلاب شهر شریف آباد می باشد.

فرمت: ورد
تعداد صفحات: 27
مقدمه
فاضلاب تركيبي از آب و ذرات جامد، مايع و گاز است كه توسط شبكه‌هاي جمع‌آوري از منازل مسكوني، ساختمان‌هاي تجاري، انستيتوهاي صنعتي جمع‌آوري شده و آب زيرزميني و رواناب سطحي نيز مي‌تواند در آن حضور داشته باشد.
فاضلاب تصفيه نشده حاوي مقادير زيادي مواد آلي، ميكروارگانيسم‌هاي بيماري‌زاي متعدد، تركيبات سمي و مواد مغذي (نيتروژن و فسفر) است. از اين رو فاضلاب مخاطرات بهداشتي و پيامدهاي مخرب زيست محيطي را به دنبال دارد و بايد فوراً از منابع توليد، جمع‌آوري و منتقل شده و قبل از دفع نهايي بطور مناسب تصفيه‌ گردد. بنابراين هدف نهايي از جمع‌آوري، تصفيه و دفع فاضلاب كه از آن به عنوان مديريت فاضلاب ياد مي‌شود حفاظت محيط زيست به گونه‌اي است كه سبب ارتقاء سطح بهداشت جامعه گردد و از توجيه اقتصادي مناسبي نيز برخوردار باشد.
...

خرید توضیحات

طراحی تصفیه خانه آب

پروژه فوق شامل مبانی طراحی یک تصفیه خانه آب و  طراحی کامل تصفیه خانه آب شهر رضویه می باشد.


فرمت: ورد
تعداد صفحات: 76


مبانی و مفروضات طراحی
1-1 موقعیت شناسی
شهر رضویه حدود 25 سال پیش با هدف اسکان کارگران و کارمندان این منطقه از جمله کارگران و کارکنان مرزعه نمونه کنویست، توسط آستان قدس رضوی احداث شده است. بخش عمده واحدهای مسکونی احداث شده قبل از سال 1357 ساخته و تحویل ساکنان آن شده است.
 بخش کوچکی از فضای شهر که در منتهی الیه غرب آن واقع شده و در حدود یک صد واحد مسکونی را در برمی‌گیرد که پس از سال 1375 احداث کردیده است.
مالکیت اراضی منطقه متعلق به آستان قدس رضوی بوده و به صورت اجاره‌ای در اختیار مالکین واحدهای مسکونی قرار گرفته است.
شهر رضویه تا سال 1379 به عنوان یک نقطه روستایی تلقی می‌شده است و براساس مجوز شماره 9912/ت 21295 مورخه 12/3/1379 به یک نقطه شهری ارتقاء یافته و شهرداری آن در سال 1380 شروع به کار نموده است.
...

خرید توضیحات

طرح پرورش کبک

چکیده ای از بهترین مطالب مرتبط با پرورش کبک.فرمت: ورد
تعداد صفحات: 13 گوشت کبک بعنوان یک پرنده غیر صنعتی بسیار لذیذ و پر خاصیت بوده و با هزینه ی حداقلی 5 میلیون تومان می توانید یک زمین در روستای اطرافتان اجاره کرده و با خرید حداقل لوازم و ایجاد عوارض طبیعی به پرورش روباز (طبیعی) کبک بپردازید اما اگر به دنبال سود بیشتر هستید و می خواهید این پرنده را صنعتی کنید حتما مطالب ما را بخونید.
...

خرید توضیحات

خنک سازی پره های توربین گازی

این فایل شامل پاورپوینتی می باشد که دارای 25 اسلاید است و به صورت جامع و کامل در مورد تاریخچه ,ضرورت نیاز به خنک سازی در توربین , انواع روش های موجود و توضیح کامل( که روش فیلمی به صورت تخصصی تر بررسی شده است) آن می پردازد.که برای اراءه بسیار مناسب می باشد.روش های بیان شده خنک سازی در این اسلابد:
1-خنک سازی جابجایی
2-خنک سازی برخوردی 
3-خنک سازی فیلمی
...

خرید توضیحات

پاورپوینت مواد و مصالح جديد ساختمانی و کاربرد آنها

پاورپوینت مواد و مصالح جديد ساختمانی و کاربرد آنها
در 90 اسلاید-powerpoin-ppt

نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن وضرورت استفاده از روش ها و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت، سبک سازی، افزایش عمر مفید ونیز مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح کرده است .

حل مشکلاتی نظیر زمان طولانی اجرا عمر مفید، کم ویا هزینه زیاد اجرای ساختمان ها نیاز مند ارائه راهکار هائی به منظور استفاده عملی از روش های نوین ومصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن و کاهش زمان ساخت , دوام بیشتر ونهایتا کاهش هزینه اجراست.
...

خرید توضیحات