همکار فایل

پاورپوینت وب

 پاورپوینت کنکاو
۱۴ اسلاید


کنکاو محتوی وب
کاربردی از تکنیک های کنکاو داده برای متن بی ساخت یا نیمه ساخت یافته , به طور نمونه مستندات HTML
کنکاو ساختار وب
استفاده ساختار ابر پیوند وب همانند یک منبع اطلاعات (اضافی)
کنکاو استفاده وب
تحلیل تقابل کاربر با یک سرور وب


 فهرست مطالب:

مقدمه
کنکاو وب
خواص گراف وب
جستجو وب ( WEB SEARCH)
منابع و مراجع

...

خرید توضیحات

پاورپوینت تاثیر عناصر سنگین بر تغذیه

پاورپوینت تاثیر عناصر سنگین بر تغذیه
تعداد اسلاید ۳۴
 لاوازاویه را می توان پایه گذار علم تغذیه در اواخر قرن ۱۸ به حساب آورد از قرن بیستم در بسیاری در کشور ها مسئله ی کمیت و کیفیت مواد غذایی مورد مصرف جامعه مورد توجه قرار گرفت و برخی دولتها برای اجرای این مسولیت به کاربرد علم تغذیه در برنامه ریزی های خود نقش مهمی دارند.
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی حسابداری در بنیاد شهید

گزارش کارآموزی بنیاد شهید
تعداد صفحات: 24
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

در طول دوره کارآموزی در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران ، با سیستم های حقوق و دستمزد در ادارات دولتی و سیستم حسابداری دولتی در یک ارگان با تعداد کارکنان بالا و پر مخاطب آشنا شدم که مشروح آموخته هایم را در این دوره که شامل مواردی از قبیل محاسبه حقوق کارکنان ، فوق العاده ها ، کسورات  و ... بود و همچنین نرم افزار حقوق و دستمزد مورد استفاده را در ذیل به استحضار می رسانم .
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری

تعداد صفحات: 36
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

در این گزارش سعی بر این شده است که تمامی فعالیت های انجام شده را به طور کامل توضیح داده شود و در کنار آن آموزش هایی که در این رابطه یعنی حسابداری آورده شود تا کسانی که این مطالب را مطالعه می کنند از آن بهره مند شوند.


   معرفی محل کارآموزی
  معرفی بخشهای مختلف شرکت
   وظایف کارآموز در شرکت
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی رشته تكنولوژي محيط زيست

گزارش کارآموزی پارك جنگلي تلار قائم
تعداد صفحات: 24
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

فهرست مطالب
عنوان
صفحه
مقدمه ................
چكيده ......................
معرفي استان مازندران ................
معرفي شهرستان قائمشهر ..................
وسعت جنگل‌هاي قائمشهر .......................
تعريف پارك‌هاي جنگلي .........................
هدف از تأسيس پارك هاي جنگلي .................
پارك جنگلي طبيعي ....................

پارك جنگلي مصنوعي .....................
تأسيسات پارك هاي جنگلي .................
پارك جنگلي محل تفريح و تفرج ........
اكوتوريسم ..............
توريسم .............
مشاهده عملي......
پيشنهادات .........
منابع .........


...

خرید توضیحات

گزارش كارآموزي عمران

گزارش كارآموزي (عمران)
 ساختمانهای بتنی

142 صفحه فرمت :ورد كارآموزي: انجام دادن كار اجرايي به عنوان كارآموزي كاري بسيار مفيد وپسنديده اي است چون اين كار دانشجو را با  اجراي كارهاي عمراني آشنامي كند اجراي كارهاي عمراني با تئوري تفاوت دارد واختلاف اجرا و درس دانشگاهي فقط در كارگاه ساختماني قابل احساس كردن است وكارآموزي وكاركردن دركارگاه ساختماني قبل از رفتن دانشجو به محل كار خود بسيار مفيد است.

فهرست اجراي ساختمانهاي بتني تخريب ساختمان قديمي خاك برداري شناژبندي فنداسيون آرماتوربندي فنداسيون بتن ريزي فنداسيون آرماتوربندي ستون قالب بندي ستون بتني بتون ريزي ستون اجراي تير بتوني اجراي تيرچه شمع بندي اجراي سقف تيرچه بلوك بتون ريزي سقف نگهداري از بتن اجرا شده قالب بندي وشبكه گزاري پله بتوني
...

خرید توضیحات

کارآموزی رشته نقشه برداری

کارآموزی تعیین موقعیت در نقشه برداری


67 صفحه فرمت :ورد (قابل ویرایش)


  تاریخچه GPS:    GPS دارای تاریخچه و سیر تکاملی جالبی می‌باشد و اخیرا استفاده از آن موجب اکتشافات قابل توجهی شده است. اما قبل از این که بیشتر راجع به GPS بدانیم، لازم است مختصری در مورد ناوبری(Navigation) بدانیم.  از زمان ماقبل تاریخ مردم سعی می کردند یک راه قابل اطمینان پیدا کنند که به آنها بگوید کجا هستند و حتی آنها را به جاییکه می روند راهنمایی کرده و سپس به خانه بازگرداند.
مردمان غارنشین وقتی که برای تهیه غذا به شکار می رفتند، احتمالا از سنگ‌ها و شاخه های کوچک برای علامت‌گذاری مسیر خود استفاده می کردند. ملوانان نیز ابتدا سواحل را به دقت دنبال می کردند تا از گم شدنشان جلوگیری کنند.

فهرست مطالب: پيشگفتار بخش اول:  GPSسیستم مکان یابی جهانی تاریخچهGPS 1 GPSچیست؟ ماهوارههایGPS  سيستمGPSچگونه کارمیکند ایستگاههای زمینی سیستم GPS   کاربردهای GPS   چندنمونه از تصاویر حاصل از سیستم GPS   گزارش تکثیر نقاط  GPS   بخش دوم کاداستر فصل اول تعريف.كاداستر تعاریف اصطلاحات در کاداستر انواع.كاداستر اجزاي.كاداستر سيرتحول تعيين وضعيت و  موقعيت.قطعه.زمين سيستم تحريري همراه باكروكي براي تعيين ابعاد و مكان قطعه  سيستم تحريري بدون كروكي براي تعيين ابعاد و مكان قطعه سيستم خطي براي تعيين ابعاد و مكان قطعه  سيستم رقومي براي تعيين ابعاد و مكان قطعه مراحل پياده سازي كاداستر مشخصات يك سيستم كاداستر و بسترسازي براي ايجاد كاداستر ثبت واصلاحات زمين مزاياي ثبت قطعات زمين انواع سيستم هاي ثبتي كاداسترملكي يا حقوقي پايگاه اطلاعات پايگاه اطلاعات كاداستررقومي مراحل اصلي در طراحي پايگاه داده ها نقشه نقشه برداري كاداستر فصل دوم انواع خطاهاي تعيين كننده دقت در نقشه    عمليات كنترل  و تكميل  زميني فصل سوم قلمرو فعاليت نقشه هاي كاداستر چند سایت معتبر درموردسیستم GPS منابع ومآخذ ...

خرید توضیحات

پروژه سيستم مخابراتي الكترونيكي

پروژه سيستم مخابراتي الكترونيكي تعداد صفحات 96 فرمت ورد از سال 1877م كه نخستين آنتن ساده توسط هرتز ساخته شد. نظريه طراحي آنتن ها به سرعت پيشرفت كرده است و اين پيشرفت ادامه دارد، با توجه به اينكه آنتن ها جزئي از يك سيستم مخابراتي الكترونيكي هستند، بايستي تكنولوژيست ها و مهندسين برق الكترونيك در اين زمينه دانش كافي داشته باشند. اميد است در اين مقال اندك كه در زير به اجمال عنوان فصول آن را خواهيم آورد، قدمي هر چند كوچك در اين راه برداشته باشيم . اين پايان نامه از 5 فصل تشكيل شده است. فصل اول در قالب طرح تحقيق به بررسي تاريخچه و نيز اهميت مساله مورد تحقيق مي پردازد. قابل ذكر است كه اهداف ويژه تحقيق در اين مساله نيز با توجه به عنوان و روش انجام اين تحقيق به جاي فرضيه ها و سوال هاي تحقيق در طرح تحقيق گنجانده شده است. در فصل دوم به مباني مبحث آنتن ها – انواع و پارامترهاي آن پرداخته شده است . آنتن مايكروويو بوقي و مخروطي و نيز آنتن هاي آرايه اي از جمله آنتن هاي مهم مورد بحث مي باشند . جهت دهندگي آنتن ، پهناي شعاع آنتن ، مقاومت پرتو افكني آنتن ، امپدانس ورودي آنتن ، سطح موثر و طول موثر آنتن پلاريزاسيون آنتن و ... نيز از جمله شاخص ترين پارامترهاي آنتن مي باشند كه در اين فصل درباره آنها سخن گفته شده است . در فصل سوم به بحث پيرامون شبكه هاي كامپيوتري مي پردازيم . مطالب مورد بحث در اين فصل شامل توضيح مختصري در مورد سخت افزار شبكه ، نرم افزار شبكه ، پشته ي پروتكلي 802.11 - به ...

خرید توضیحات

پروژه كاردانـي كامپيــوتر نرم افزار

  موضــوع: سيستم ثبت نام دركانون فرهنگي
  خلاصه براي انجام اين پروژه كه سيستم ثبت نام كانون فرهنگي آموزش مشهد مي باشد از زبان برنامه نويسي دلفي بهره برده ايم. ابتدا براي آشنايي با اين زبان مشغول مطالعه كتابهاي آموزشي دلفي شديم. بعد براي بررسي احتياجات سيستم مورد نظر كار تجزيه و تحليل سيستم را شروع نموده و جهت تجزيه و تحليل سييستم به دفتر كامپيوتر كانون مراجعه كرده و سئوالاتي را مطرح نموديم تا برآوردي از احتياجات سيستم آنها را انجام دهيم. بعد از انجام تجزيه و تحليل سيستم شروع به طراحي فرمهاي برنامه كرده و سپس به طور همزمان برنامه نويسي آن را انجام داديم.      
              

مقدمه فصل اول معرفي كانون فرهنگي نشر كتاب برگزاري آزمونهاي دوره اي و كلاس هاي تك درس نهاد پشتيبان ها فصل دوم مقدمه اي بر دلفي كار در IDE و پيكر بندي آن            باز كردن و بستن فايلها ذخيره سازي فايلها آشنايي با Object Inspector شيوه اجراي برنامه هاي كاربردي             آشنايي با طراحي «پروژه محور» دلفي فايل پروژه فايل متن برنامه فرمها و ماجول داده ها فايلهاي گزينه ها و پيكر بندي يونيت هاي كامپايل شده ميانجي فايلهاي پشتيبان فايل بسته هاي نرم افزاري آماده فايل برنامه كاربردي            بانك اطلاعاتي پايگاه داده ها بانك اطلاعاتي چيست؟ اجزاي تشكيل دهنده بانك اطلاعاتي عناصر صفحه DATA ACCESS
ناصر صفحه DATA CONTROL              ايجاد ساختار بانك اطلاعاتي تغيير ساختار بانك اطلاعاتي  ايندكسها اضافه كردن ايندكسي به جدول فصل چهارم معرفي نرم اقزار Password         تعيين  آزمون عناصر موجود در اين فرم سيستم ثبت نام دكمه جديد
...

خرید توضیحات

ترجمه مقاله انگلیسی نحوه ایجاد بهبود بهره وری واقعی

                                                 ترجمه مقاله انگلیسی
                                 تحقیق در عملیات (پژوهش عملیاتی ) : ابزار بهره وری
                                             نحوه ایجاد بهبود بهره وری واقعی
                                                               نوشته لئوپرینگل

خلاصه مطالب
کانون اصلی توجه OA برای مدیریت عبارتند از تعیین مراحلی که می توان به واسطه آنها به بهبود بهره وری دست یافت . تحقیق در عملیات به عنوان ابزار ارزشمندی در این تحقیق به شمار می رود و می توان از آن به عنوان رشته ای یاد کرد که به ایجاد و مدیریت بهبود بهره وری تخصیص یافته است . پژوهشگران عملیاتی روشهای دستیابی به سطوح بالای عملکرد را شناسایی می کنند .
...

خرید توضیحات