همکار فایل

تحقیق آماده پلیمر

پلیمر
تعداد صفحات: 72
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

مواد پلیمری یا مصنوعی کاربردهای وسیعی , از جمله در ساخت وسایل خانگی , اسباب بازیها, بسته بندیها , کیف و چمدان , کفش , میز و صندلی , شلنگها و لوله های انتقال أب , مواد پوششی به عنوان رنگها برای حفاظت از خوردگی و زینتی , لاستیکهای اتومبیل و بالاخره به عنوان پلیمرهای مهندسی با استحکام بالا حتی در دماهای نسبتا بالا در ساخت اجزایی از ماشین ألات, دارند.


منابع :
مهندسی پلاستیک تالیف آر. جی. کرافورد ، ترجمه مهرداد کوکبی
پلاستیکهای صنعتی تالیف مهندس شیرین خسروی
مواد پلاستیک تالیف حسین امیدیان
...
...

خرید توضیحات

پروژه ترموستات

پروژه ترموستات

تعداد صفحات: 72
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

برای درک بهتر کاربردها و موارد استفاده از ترموستات باید بدانیم که کربن و آب دو فرآورده ی مهم اشتعال درونی  هستند که در روغن موتور اتومبیل انباشته می شوند.متاسفانه این دو فرآورده با روغن موتور ترکیب شده و تشکیل لای و رسوب می دهند. این رسوبات در موتور باعث زنگ زدگی رینگهای پیستون ، سوپاپ های هدایتگر و میزان کننده های ضربه های هیدرولیکی و همچنین سبب بسته شدن صفحه های پمپ روغن و دیگر گذرگاههای روغنکاری در موتور می-شوند ، البته انسداد سوراخهایی که روغن را از سرسیلندر و بلوک موتور به کارتر میبرند زیاد قابل توجه نیست . بنابراین در هر مسیر کوتاهی ممکن است که موتور به دلیل انباشتگی رسوبات به دلیل استفاده از ترموستات غیر موثر خراب شود.

"فهرست مطالب "
مقدمه
مکان جایگیری ترموستات
سوپاپ ترموستات (Thermostat Valve) و اهمیت آن.
ترموستات های با ظرفیت انتقال جریان بالا
سوپاپ فرعی ترموستات
کاربرد میله ی لغزنده (Jiggle Pin) در ترموستات.
درجه بندی ترموستات
انواع ترموستات
ترموستات فانوسی
ترموستات دو فلزه
ترموستات ساچمه ای
ترموستات و کامپیوتر.
هوزینگ ترموستات.
واشرآببندی ترموستات
خرابی ترموستات
کنترل ترموستات
نحوه ی آزمایش کردن ترموستات
نحوه ی برداشتن و نصب کردن تروستات
انتخاب ترموستات مناسب

...

خرید توضیحات

بررسی کولیس

بررسی کولیس در درس تراشكاري

تعداد صفحات: 67
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

كوليس ورنيه
كوليس ورنيه از متداولترين و پركاربردترين وسايل اندازه گيري است كه در صنعت تراشكاري و قالبسازي ، هنگام ساخت قطعات با دقت بالا ، از آن استفاده مي شو د . شكل 1 ، نمونه اي از اين وسيله را نشان مي دهد .


ورنيه :
ورنيه ، در واقع كشويي است كه روي خط كش حركت مي كند و مثل خط كش كه داراي تقسيمات ميلي متري و اينچي مي باشد ، داراي تقسيماتي تقريباٌ اينچنين مي باشد ؛ معمولاٌ قسمت پائين ورنيه ، ميلي متري و بالاي آن تقسيمات اينچي وجود دارد . با توجه به تقسيمات ورنيه و خط كش ، مي توان دقت كوليس را بدست آورد . البته اين دقت ، معمولاٌ روي ورنيه نيز حك شده است و با توجه به آن مي توان اندازه هاي گرفته شده را به سادگي قرائت كرد


...

خرید توضیحات

دانلود سوالات پیام نور روابط انسان در سازمان های آموزشی

دانلود سوالات پیام نور

درس روابط انسان در سازمان های آموزشیکد درس : 1221016-1211358
دانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال دوم  93-92 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال اول 93-92 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال دوم 92-91دانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال اول 92-91 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال دوم 91-90 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نيمسال اول 91- 90 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال دوم 90-89 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نیمسال اول 90-89 با جوابدانلود نمونه سوالات درس روابط انسان در سازمان های آموزشی نيمسال دوم 89-88 با جواب
تابستان 92تابستان 90تابستان 89تابستان 88 ...

خرید توضیحات

دانلود سوالات پیام اصول حسابداری 2

دانلود سوالات پیام اصول حسابداری 2
کد درس : _1214003_1214005_1214011_1214018_1214045_1214068_1221092_4
دانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال دوم  93-92 دانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال اول 93-92 دانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال دوم 92-91 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال اول 92-91 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال دوم 91-90 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نيمسال اول 91- 90 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال دوم 90-89 دانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نیمسال اول 90-89 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نيمسال دوم 89-88 دانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نيمسال اول 89-88 با جوابدانلود نمونه سوالات درس اصول حسابداری 2 نيمسال دوم 88-87
...

خرید توضیحات

دانلود سوالات مبانی امور مالی و تنظیم بودجه

دانلود سوالات پیام نور مبانی امور مالی و تنظیم بودجه
کد درس : 1221016-1211358

دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال دوم  93-92 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال اول 93-92
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال اول 92-91 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال دوم 91-90 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نيمسال اول 91- 90 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال دوم 90-89
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نیمسال اول 90-89 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس تنظیم بودجه نيمسال اول 89-88 با جواب


تابستان 91 + جواب
تابستان 90 + جواب
تابستان 89
...

خرید توضیحات

بررسي تفاوت بلوغ عاطفي

بررسي تفاوت بلوغ عاطفي در ميان خانم هاي مجرد و متأهل
تعداد صفحات: 72
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

اهميت و ضرورت پژوهش
دوران بلوغ و مراحل قبل و بعد از آن دوراني مهم و از نظر پايه گذاريها دوراني سرنوشت ساز است آغاز آن به هر گونه اي كه باشد لاجرم فرجامي خواهد داشت كه ممكن است بسيار تلخ يا شيرين داشته باشد. اكثريت افراد بعد از رسيدن به بلوغ نسبي فكري سعي در گرفتن مسئوليتهاي اجتماعي مي كنند كه چنين چيزي را جامعه و خانواده به شدت از آن ها طلب مي كند جوان سعي مي كند از لحاظ اقتصادي و اجتماعي زندگي مستقلي براي خود داشته باشد در كنار اين زندگي مستقل اجتماعي به روابط با جنس مخالف مي پردازند چه به بلوغ عاطفي رسيده باشند چه نه

ابراز تحقيق پرسشنامه مقياس بلوغ عاطفي از بهارگاوا مي باشد كه مشتمل بر 48 سؤال است بعد از اجراي پرسشنامه و تجزيه و تحليل اطلاعات گردآوري شده با استفاده از آمار توصيفي شامل محاسبه جداول فراواني و نمودارها مي باشد و آمار استنباطي كه شامل آزمون خي 2 مي­باشد پژوهش به صورت زير بدست آمد:

...

خرید توضیحات

بررسی نظریه پارسونز در سازمان آموزش و پرورش

بررسی نظریه پارسونز در سازمان آموزش و پرورش

تعداد صفحات: 58
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نظريه هاي سازمان رسمي (1) نظريه بوروكراسي: ماكس وبر
ماكس وبر اولين كسي است كه در نوشته هاي خود در زمينه مسائل سازماني با ديدگاهي تاريخي به جامعه شناسي سازمان ها پرداخت و از اصطلاح بوروكراسي استفاده كرده است.
اگر چه مطالعات وبر بيشتر درباره سازمان هاي دولتي بود و مي خواست عناصر ضروري اين سيستم سازماني را به دقت تعيين كند اما به نظر وي ويژگي هاي بوروكراسي در كليه سازمان ها اعم از دولتي يا خصوصي تا زماني كه حائز مشخصات زير باشند وجود خواهد داشت:
1-    وسعت سازمان به لحاظ كثرت كارگران
2-    عده زيادي كارگران غير ماهر يا نيمه ماهر

دانلود فهرست مطالب

...

خرید توضیحات

بتن و انواع آن

تعداد صفحات: 57
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
بتن
سنگ روان در خدمت معماری نوین
بتن که میزان تولید آن بالغ بر 8/3 بیلیون مترمکعب در سال تخمین زده می شود، به علت دارا بودن خواص و ویژگی های ممتاز و نیز در دسترس بودن مصالح آن، پس از آب، پرمصرف ترین ماده روی زمین به شمار می رود. بتن در همه جا موجود است و در یکصد سال اخیر، استفاده از آن در ساخت بناهای مسکونی و اداری، پیاده روها، راه ها و جاده ها و نیز انواع مختلف ساختمان های فنی عملکردی از قبیل کارخانه ها، پارکینگ ها، متروها، فرودگاه ها، پل ها، سدها، سیلوها، سازه های دریایی، رآکتورهای اتمی و سازه های مقاوم در برابر انفجارات و زلزله، مقبولیتی همگانی پیدا کرده است.
چنانچه از عنوان این نوشتار برمی آید، بتن یک ماده متناقض است. بتن با اینکه تداعی کننده مفهوم سختی است، لیکن در ابتدای فرآیند اختلاط مواد تشکیل دهنده اش، نرم و روان است؛ اگرچه بتن، بر اساس تعریفی که از آن سراغ داریم، یک ماده پیوندی و چندرگه است که از اختلاط سیمان، آب، ماسه و مصالح دانه ای معدنی از قبیل شن یا سنگریزه به دست می آید، اما معمولا به عنوان یک ماده یکپارچه و دارای شخصیت مستقل در نظر گرفته می شود. بتن شکل ذاتی و طبیعی بخصوصی ندارد و از این رو باید با استفاده از قالب بندی به شکل معینی درآورده شود؛ یعنی شکل و بافت نهایی بتن را قالبی که بتن به درون آن ریخته می شود، تعیین می کند.


...

خرید توضیحات