همکار فایل

تحقيقي در مورد جـرم

كار تحقيقي
كارشناس حقوق قضايي
عنوان:
جـرم سيـاسـي

تعداد صفحات: 38
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

تعريف جرم شناسي 
 جرم شناسي دانش نوساخته‌اي است كه دوران كودكي خود را مي‌گذراند . سده‌اي پيش نيست كه اين دانش تجربي و تركيبي از مقام پند او تفكر و انديشه و گفتار فارغ گرديده و به عمل پيوسته وذهني بودن به عيني شدن درآمده و راه امعان  نظر ، تجديد ،‌آزمون و سنجش را در پيش گرفته است .
جرم شناسي يكي از جالب ترين وارزنده ترين و انساني ترين و مقدس ترين و پرثمرترين رشته هاي دانش است.
دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

احداث و تجهيز هتل (طرح توجيهي)

طرح توجيهي احداث و تجهيز هتل سعيد (فاز دوم) واقع درشهر اردبيل تعداد صفحات: 17
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
محاسبه بازپرداخت تسهيلات بانكي :
ما بازپرداخت تسهيلات بانكي را جزء هزينه هاي جاري شركت در نظر گرفته ايم كه در هنگام پرداخت آن با مشكل روبرو نباشيم .
اگر با ميزان وام درخواستي شركت (هتل سعيد) بانك عامل (تجارت) موافقت نمايد كه در 8 سال بازپرداخت شود .‌آنوقت خواهيم داشت :

...

خرید توضیحات

طرح کارآفرینی يخچال خانگي

کارآفرینی - يخچال خانگي شركت توليدي گلسان                            
محل اجراي طرح : مشهد
تعداد صفحات: 46
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نیروی انسانی مورد نیاز ذیلا به تفکیک عنوان شغل و بر اساس یک شیفت آمده است. با توجه به اینکه نیروی انسانی خط تولید، مونتاژ و بسته بندی در جدول شماره 3 به تفکیک آورده شده از ذکر مجدد آن خودداری شده و صرفا نتایج جدول فوق به تفکیک کارگر ساده، ماهر و کارگر بسته بند آورده شده است.
دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

روش تحقیق افسردگي

روش تحقیق افسردگي در بيماران مبتلا به پپسيتعداد صفحات: 56
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

روش تحقيق
106 بيمار كه به علايم ديس پپسي به درمانگاه مراجعه و در مراحل اوليه و در مراحل اوليه علت خاصي براي آنها يافت نشد، انتخاب شدند و براي اين بيماران جهت بررسي بيشتر آندوسكوپي انجام شد. سپس اين بيماران به دو گروه Case كه در نتيجه آندوسكوپي منفي و گروه Control كه در آنها نتيجه آندوسكوپي مثبت بود تقسيم و Beck 's Score بعنوان شاخص افسردگي  در اين دو گروه سنجيده شد.


نتيجه
بررسي آماري نشان دادند كه اختلاف معني داري از نظر Beck 's Score در گروه Case نسبت به گروه كنترل وجود نداشت كه اين به نفع رد فرضيه دخالت افسردگي در ايجاد علائم ديس پپسي در بيماران آندوسكوپي منفي است.

در اين مطالعه، ديس پپسي براي بررسي ارتباط بين اختلالات رواني و سوماتيك انتخاب شده است. در نوع عملكردي اين بيماري، نقش افسردگي شناخته شده است. سعي بر اين بوده كه علاوه بر تحقيق وجود ارتباطي از اين دست در بيماران مورد مطالعه، تأثير عوامل مداخله گر ديگر نيز درنظر گرفته شده، مقايسه اي نيز بين شيوه افسردگي در ديس پپسي عملكردي و نوع ارگانيك به عمل آيد. اساساً در اين پژوهش سؤال اين است كه آيا ميزان افسردگي در كساني كه ديس پپسي عملكردي دارند تفاوتي با كساني كه ديس پپسي ارگانيك دانرد مي كند يا خير؟ و به همين دليل به بررسي شيوع افسردگي در دو گروه مبتلا به ديس پپسي و ديس پپسي عملكردي پرداخته شده است.


دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

پروژه مالي حقوق و دستمزد

پروژه مالي حقوق و دستمزد
تعداد صفحات: 31
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

سيستم حقوق و دستمزد
در سيستم حقوق و دستمزد به علت تراکم اطلاعات ، نحوه پردازش اطلاعات و اهميت سرعت و صحت آن از اتوماسيون استفاده مي شود اطلاعاتي نظير نرخ ساعتي و يا روزانه حقوق و دستمزد که ممکن است براي مدت موقتي تغيير نکند . و همچنين برنامه هايي نظير نحوه محاسبات کسورات ماليات و حق بيمه صندوق تامين‌اجتماعي که در طول سال ، قوانين آن ثابت مي باشد را بهتر است در حافظه کامپيوتر ذخيره نمود . با استفاده از اين اطلاعات مي توان محاسباتي مانند حقوق و يا دستمزد ناخالص ، کسورات ، تعيين  حقوق و دستمزد خالص و بروز در آوردن سابقه هر کارمند و کارگر رابطه الکترونيکي انجام داد .


...

خرید توضیحات

مقایسه رشد صنعت در کشورهای مختلف و ایران

پروژه بررسی و مقایسه رشد صنعت در کشورهای مختلف و ایرانتعداد صفحات: 54
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

معيارهاي براي ارزيابي صنعتي شدن:
ما براي بررسي اين كه آيا صنعتي شدن خوب است يا بد، به معيارهاي نياز داريم كه بتوانيم فرآيند و آثار صنعتي شدن را ارزيابي مي كنيم.
چنين معيارهايي را چگونه انتخاب مي كنيم، براي مثال، انتخاب رشد اقتصادي به مثابه يك معيار، تصوير متفاوتي را ارائه مي دهد.و تا انتخاب، مثلا، تأثيرات زيست محيطي. اما هيچ يك از اين معيارها نه تصوير كاملي به ما ارائه مي دهند و نه يك ارزيابي تماما مثبت و تاما منفي. معيارهاي بسيار ديگري مانند ايجاد ثروت، توزيع ثروت، تاثيرات متفاوت بر زنان و مدران، بسط و گسترش قابليتهاي تكنولوژيك، ايجاد اشتغال و مهارتها، تغييرات فرهنگي و تأثيرات ايجاد شده در مردم شهر و روستا، هزينه ها مالي صنعتي شدن و ايجاد بدهيها نيز وجود دارند كه، اگر فقط بخواهيم چند تايي را مثال بزنيم،  مي توانيم مورد استفاده قرار  داد.


فصل اول: صنعتي شدن و توسعه
فصل دوم :‌تحليل تطبيقي از يازده اقتصاد نيمه صنعتي
فصل سوم : بررسي رشد صنعتي ايران
فصل چهارم :‌بررسي رابطه توسعه صنعت با صادرات
...

خرید توضیحات

تأثیر استفاده از وسایل کمک آموزشی (روش تحقیق)

روش تحقیق بررسی تأثیر استفاده از وسایل کمک آموزشی
تعداد صفحات: 54
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

تحقیق بر روی دانش آموزان پایه پنجم منطقه 13 تهران
هدف : هدف این تحقیق مشخص شدن میزان تاثیر مواد کمک آموزشی و حضور متصدیان آزمایشگاه ها بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد.

بیان مسئله : با توجه به اینکه کودک در دوران اولیه زندگی بیشتر آموزشهای خود را از طریق حواس پنجگانه فرا گرفته و به مجموعه ای از تصورات ذهنی دست می یابد ذکر دو مسئله ضروری می شود:
1-  آیا مواد کمک آموزشی بر کسب تجارب کودکان موثر است ؟
2-آیا وجود افرادی بنام متصدیان آزمایشگاه ها بر پیشرفت کودکان موثر است ؟

...

خرید توضیحات

فرهنگ لغت با استفاده از نر‌م‌افزار Visual Basic

موضوع‌ پروژه: فرهنگ لغت
با استفاده از نر‌م‌افزار Visual Basic
تعداد صفحات: 52
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نرم افزار ويژوال بيسيك
برنامه‌نويسي با Visual Basic ( آخرين ويرايش Visual Basic ) مي‌تواند كار پرزحمت و خسته كننده برنامه‌نويسي را به يك تفريح تبديل كند.
محبوبيت Visual Basic، علاوه بر گرافيكي و ساده بودن، از آنجا ناشي مي‌شود كه زباني اينترپرتري ( interpreter ) و كامپايلري ( Compiler  ) است. ديدكه  زبانهاي اينترپرتري   از نظر سهول توليد و توسعه برنامه چقدر به برنامه‌نويسي كمك مي‌كنند و از طرف ديگر برنامه‌هاي كامپايل شده بنحو چشمگيري سريعتر از برنامه‌هاي اينترپرتري هستند. با تركيب اين دو ويژگي Visual Basic را روانه بازاركرد، بسياري از منتقدان شكست آن و مرگ خاندان بيسيك را پيش‌بيني مي‌كردند. اين مخالفان مي‌گفتند كه بيسيك اساساً يك زبان جدي نيست و ساختار آن ( برخلاف C و پاسكال ) به درد محيط ويندوز نمي‌خورد اما ميكروسافت با ارائه Visual Basic  درسهاي زيادي به جامعه برنامه‌نويسان داد:

...

خرید توضیحات

تأسيس و راه اندازي شركت نامداران صنعت (تحقیق)

كارآفريني طرح تأسيس و راه اندازي شركت نامداران صنعت
 تعداد صفحات: 54
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

هدف از پروژه :‌
يكي از اهداف مهم درسي پروژه وكارآفريني ايجاد انگيزه واعتقاد كافي در دانشجويان براي كاروتلاش ومشاركت جدي در فعاليتهاي سالم اقتصادي است كه لازمه آن چگونگي بكار بستن تخصصي از يك طرف واز طرف ديگر بكار گيري  مهارتهاي لازم براي راه اندازي يك واحد كاري ويا انجام كار مفيد در محيط هاي كاري مي باشد . از اين نظر بعضي از صاحب نظران توسعه كارآفريني را انرژي محكم موتور توسعه اقتصادي در كشور دانسته اند .

هدف ا زنگارش پروژه براي دانشجويان رشته حسابداري آشنايي با چگونگي ايجاد وراه اندازي يك واحد صنعتي يا خدماتي با توجه به  نياز جامعه وتواناييهاي افراد مي باشد .


...

خرید توضیحات

روش تحقیق نقش والدین در تحصیل فرزندان

روش تحقیق نقش والدین در تحصیل فرزندان
 تعداد صفحات: 45
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

 اهداف تحقيق:
هدف از اين تحقيق اين است كه بدانيم آيا از نظر زمينه هاي رفتاري و رواني وشخصيتي ميان نوجوانان والد دار و بدون والد تفاوتي وجود دارد يا خير؟
هدف ديگر اين است كه ميزان شيوع اختلال شخصيت ضد اجتماعي را ميان نوجوانان والد دار و بدون والد تعيين كنيم.
هدف ديگر اين است كه در صورت مشخص شدن تفاوتها، نتايج در اختيار موسسات و كساني كه در كار تعليم و تربيت و آموزش نوجوانان هستند، قرار بگيرد تا گامي موثر باشد در تدوين برنامه هاي منظم براي رفع مسائل و مشكلاتي كه ممكن است در ميان نوجوانان وجود داشته باشد.

نتيجه‌گيري:
 با محاسبه ميانگين گروه نوجوانان والد دار كه 73/8 بوده است و ميانگين گروه نوجواني بدون والد كه 15/7 بوده است و سپس با محاسبه انحراف استاندارد گروه نوجوان والد دار كه 13/24 شده است و گروه نوجوانان بدون والد كه 06/2 شده است و جايگزين دكردن اين مقادير در فرمول t استيودنت، عدد 49/1 به دست آمد. كه در مقايسه با t جدول در سطح 05/0 و درجه آزادي بي نهايت، مقدار t محاسبه شده كوچكتر از t جدول (96/1) شد كه اين نشان مي دهد كه فرضيه ما در اين پژوهش رد شده است. يعني تفاوت معني داري ميان ميانگين هاي دو گروه وجود ندارد


...

خرید توضیحات