همکار فایل

دانلود نمونه سوالات ازمون استخدامی بانک صادرات

مجموعه ای از نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات برای مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی گردآوری شده است که در قالب فایل PDF ارائه می شود. شما سه فایل PDF دریافت می کنید که شامل ۵۸۰ سوال است که در آزمون استخدام بانک صادرات آمده است:
- ۱۰۰ سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۸۷ ویژه مقطع دیپلم + پاسخنامه
- ۲۴۰ سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۸۷ ویژه مقطع کاردانی + پاسخنامه تستی
- ۲۴۰ سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۸۷ ویژه مقطع کارشناسی + پاسخنامه تستی این سوالات به دو دسته تقسیم می شوند: سوالات عمومی شامل: معارف اسلامی – ادبیات فارسی – ریاضی و هوش – زبان انگلیسی سوالات اختصاصی شامل رشته های تحصیلی زیر: - رشته حسابداری
- رشته کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)
- رشته آمار
- رشته های علوم اقتصادی
- رشته های مدیریت
- رشته امور مالی و مالیاتی
- رشته حقوق
- رشته ریاضی
- رشته مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها)
- و سایر رشته ها ...

خرید توضیحات

دانلود نمونه سوالات بانک ملت

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت: این بسته شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت است که در سال های گذشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برگزار شد.   محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد: - 20 سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه - 20 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه - 20 سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه20 سوال ریاضیات عمومی + پاسخنامه - 25 سوال اطلاعات عمومی و بانکداری + پاسخنامه - 20 سوال دو گزینه ای مربوط به روانشناسی شغلی

جزوه دانش علوم بانکی   ...

خرید توضیحات

نمونه سوالات استخدامی بانک دی

تمام این نمونه سوالات همراه با پاسخنامه آنها در یک بسته و 5 فایل PDF ارائه شده اند.
شما با خرید این محصول فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

۵ فایل PDF:
-۱۲۰ سوال آزمون استخدامی درس بانکداری همراه با پاسخنامه
- ۲۰۰ سوال کامپیوتر و فناوری اطلاعات به همراه پاسخنامه
- ۳۳۰ سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه
- ۲۰۰ سوال معارف اسلامی به همراه پاسخنامه
- ۲۰۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخنامه
...

خرید توضیحات

دانلود نمونه سوالات ازمون استخدامی بانک سپه

چنانچه تمایل دارید در آزمون استخدامی بانک سپه شرکت نمایید، برای کسب آمادگی و موفقیت در این آزمون ها نیازمند دسترسی به منابع آزمون استخدامی آن مرکز و نمونه سوالات آزمون های برگزار شده دوره های قبل خواهید بود.     سوالات آزمون استخدامی: نمونه سوالات آزمون های استخدامی دوره های قبل، سوالات آزمون استخدامی برگزار شده همان مرکز دولتی یا خصوصی می باشد. با مشاهده این نمونه سوالات می توانید ضمن آشنایی با سوالات احتمالی آزمون، منابعی را که سوالات بر اساس آنها طراحی شده اند مورد بررسی قرار دهید. مجموعه ی زیر شامل سوالات زیر است : ( تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)   ۱- زبان و ادبیات فارسی   ۲- زبان انگلیسی عمومی   ۳- ریاضی و آمار مقدماتی   ۴- فن آوری اطلاعات   ۵- معارف اسلامی   ۶- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی     ...

خرید توضیحات

بودجه (تحقیق)

بودجه
تعداد صفحات: 30
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نظام بودجه بندي طرح و برنامه
روشي كه اخيراً براي تكميل بودجه برنامه اي در بسياري از كشور ها معمول شده است نظام بودجه نويسي طرح و برنامه ( PPBS ) است اين اصطلاح را در سال 1960 وزارت دفاع آمريكا مورد استفاده قرار داد و بعداً با شرايط متفاوتي به ديگر دستگاههاي دولت تسري يافت . نظام بودجه بندي طرح و برنامه تلاشي است براي تركيب و تلفيق بودجه بندي با برنامه هاي كلي به عنوان يك مجموعه واحد كه نشان دهنده خطوط اصلي و خط مشي هاي كلي سازمان و دولت است اجزاي بودجه بندي طرح و برنامه عوامل جديد نيستند زيرا طرح ريزي برنامه و بودجه بندي هر يك سابقه اي ديرينه دارد


دانلود فهرست مطالب بودجه
...

خرید توضیحات

گزارش کارآموزی نقشه برداری

تعیین موقعیت در نقشه برداری
کارآموزی در شهرداری
تعداد صفحات: 67
فرمت :ورد (قابل ویرایش)


پشگفتار:
در گذشته، زمانی که تکنولوژی پیشرفته امروزی وجود نداشت، مردم وبخصوص اشخاصی مانند سیاحان، جهانگردان و ...گاهی اوقات در یک گستره جغرافیایی و بخصوص شهرها و کشورهای بیگانه، از مکان دقیق خود با خبر نبودند وحتی گاهی نیز در بیابانها ودریاها مسیر خود را گم می کردند، از سوی دیگر در دنیای قدیم، استفاده از ستارگان، قطب نما وسایر عوامل طبیعی تا اندازه ای راهگشای بشر بوده، ضمن اینکه همه این موارد،بطور کلی انسان عصر گذشته را مورد هدایت و راهنمایی قرار می داد، در حالیکه امروزه پیچیدگی های جغرافیایی، اعم از بافت شهر، خیابان، و... اصولا زمینه استفاده از اینگونه روشها را تا حد زیادی منتفی و بی معنا کرده است. به هر صورت در شرایط فعلی، با گسترش فناوری های گوناگون، این مشکل توسط یک سیستم ماهواره ای مدرن وپیشرفته، با نام و عبارت(GPS(Global Position Systemکه به معنای سیستم موقعیت یاب جغرافیایی می باشد، رفع شده است. در حقیقت دنیای امروز، دنیایی است که هیچ فردی در آن گم نخواهد شد و همه چیز بر روی تمام نقاط زمین قابل شناسایی است واین قدرت دستیابی به سیستم های شناسایی را ماهواره ها ودر اساس کامپیوترها، در اختیار بشر قرار داده اند.

دانلود فهرست
...

خرید توضیحات

پاورپوینت تکنولوژی تولید فرآورده گوشتی (کالباسهای حرارت دیده)

قسمتی از متن: تقريباً كليه كالباس و سوسيس هاي تهيه شده در كارخانه هاي فرآورده هاي گوشتي كشور ما از نوع حرارت ديده مي باشند. كالباس و سوسيس (sausage) از نظر تكنولوژي اختلاف شاياني ندارند ومهمترين اختلاف آنها قطر پوشش است كه در كالباس بيشتر بوده و نيز ميزان آب افزودني است كه در سوسيس معمولاً بيشتر ...قسمتی از متن:
تقريباً كليه كالباس و سوسيس هاي تهيه شده در كارخانه هاي فرآورده هاي گوشتي كشور ما از نوع حرارت ديده مي باشند. كالباس و سوسيس (sausage) از نظر تكنولوژي اختلاف شاياني ندارند ومهمترين اختلاف آنها قطر پوشش است كه در كالباس بيشتر بوده و نيز ميزان آب افزودني است كه در سوسيس معمولاً بيشتر است. 

فهرست مطالب:
کالباس های حرارت دیده
مواد تشکیل دهنده و افزودنی کالباس حرارت دیده
۱ـ گوشت
خرید توضیحات

پاورپوینت سیستم استارتر و دینام یکپارچه

فهرست مطالب پاورپوینت: تعریف ISA ، انواع ISA ، دیا گرام مدار استارت دینام یکپارچه، خودر و های دارای سیستم ISA ، مزایا، کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی، افزایش بهینه توان موتور در شروع حرکت، افزایش قدرت موتور در مواقع مورد نیاز، بازیافت انرژی ترمز، کاهش زمان مونتاژ موتور، کاهش حجم موتور و متلقات، ...فهرست مطالب پاورپوینت:
تعریف ISA
انواع ISA
دیا گرام مدار استارت دینام یکپارچه
خودر و های دارای سیستم ISA
مزایا
کاهش مصرف سوخت
کاهش آلودگی
افزایش بهینه توان موتور در شروع حرکت
افزایش قدرت موتور در مواقع مورد نیاز
خرید توضیحات

گزارش کارآموزی خاک برداری، اجرای فنداسیون و نصب صفحات زیر ستون

محل کارآموزي در شهر اصفهان بوده و کارگاهي کـه در آنجا مشغول بـه گـذرانـدن دوره ي کـارآمـوزي بـودیم از عمليات خاك برداري ازيكخرابه را شامل تا اجراي سقف اول بطول انجاميد.

موضوع:
گزارش کارآموزی خاک برداری اجرای فنداسیون نصب صفحات زیر ستون ساخت تیر و ستون از ورق اجراي سقف ساختمان با تيرچه و بلوك (ساخت تيرچه ها در محل كارگاه)
 
مقدمه:
محل کارآموزي در شهر اصفهان بوده و کارگاهي کـه در آنجا مشغول بـه گـذرانـدن دوره ي کـارآمـوزي بـودیم از عمليات خاك برداري ازيكخرابه را شامل تا اجراي سقف اول بطول انجاميد.
با تشکر از هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان مرکز زواره و سايرمسئولان، استاد راهنما جناب آقـاي مهندس کیانی  و سـايراساتيدکـه از هيچگـونـه کوششي دريغنکـرده و تـا اينمرحله از تحصيلاز زحمات بـي دريغآنـان بهره مند بـوده ایم نهايتتشکـر و قدرداني را داریم.
         
خرید توضیحات

پاورپوینت برنامه‌ سازي پيشرفته به زبان C

پاورپوینت کامل برنامه‌ سازي پيشرفته به زبان C در 240 اسلاید، ويژگيهاي بارز زبان C: زبان C يک زبان ساخت يافته است، زبان C زبان برنامه‌نويسي سيستم است، زبان C يک زبان قابل حمل است، زبان C زباني قابل انعطاف و قدرتمند است

ويژگيهاي بارز زبان C:
- زبان C يک زبان ساخت يافته است
- زبان C زبان برنامه‌نويسي سيستم است
- زبان C يک زبان قابل حمل است
- زبان C زباني قابل انعطاف و قدرتمند است

...

خرید توضیحات