همکار فایل

پيشرفت تحصيلي و پرسش هاي مستمر

تاثير پرسش هاي مستمر و يا پرسشهاي تدريجي را بر ميزان افزايش  پيشرفت تحصيلي
تعداد صفحات: 55
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

بيان مسئله:
مدارس بعنوان پرجمعيت ترين مراكز آموزش در آموزش و پرورش رسمي كشور به حساب مي آيند در نتيجه دانش آموزان و كادر آموزشي و كادر اداري بايد در كنار امكانات عادي وسايل و تجهيزات در تعامل با يكديگر زمينه دستيابي به اهداف كلي و جزئي تعليم و تربيت را فراهم سازند.اهداف تحقيق:
هدف از اجراي اين تحقيق شناخت و پي بردن به اهميت و تاثير ارزشيابي مستمر و يا پرسشهاي تدريجي بر ميزان موفقيت وكارايي دانش آموزان مدارس راهنمايي و دبيرستان منطقه خمين مي باشد. يا به عبارت ديگر هدف اصلي مقايسه عملكرد دانش آموزاني كه از طريق ارزشيابي مستمر پرسش تدريجي داشته اند با دانش آموزاني كه پرسش تدريجي را نداشته اند و يا بسيار اندك داشته اند. قابل ذكر است كه اين مقايسه از منظر و ديدگاه خود دانش انجام گرفته يعني نگارنده مطلب خواسته از زبان و بيان خود دانش آموزان به اهميت پرسشهاي تدريجي بپردازد كه شايد اين موضوع كمتر از ديدگاه خود دانش آموزان مورد نقد و بررسي قرار گرفته باشد در ضمن بيان اين نوع مقايسه از طريق آمار و ارقام و تبديل يك صفت به كميت انجام شده است.

دانلود  فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

مدیریت تولید (تحقیق)

مدیریت تولید
تعداد صفحات: 39
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نقش برنامه ريزي نگهداري و تعميرات در كارخانجات
نگهداري  و تعميرات  به مجموعه  فعاليتهايي اطلاق مي گردد كه سبب افزايش عمر مفيد  ماشين آلات  مي شود  و كاهش مصرف قطعات يدكي و انرژي  و هزينه را نيز بدنبال  دارد  و كارايي و راندمان  عملي ماشين آلات را افزايش مي دهد . با نگهداري و تعميرات  با يد بيشتر برخوردي مهندسي و عملي شود  تا برخوردي  تئوريك و غير عملي .


دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

پروژه سينك ظرفشويي

پروژه سينك ظرفشويي
تعداد صفحات: 98
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

شرح و توضيح مسئله:
-محصول مورد بررسي پروژه سينك ظرفشويي مي بادش.
سينك كلمه يا لاتين به معني فرورفتن و غرق كردن است و در اصطلاح به معني ظرفشويي است:
سينك وسيله اي جهت جمع آوري و شستن ظروف در آن كه ابعاد، اندازه و مواد مختلف دارند.


-انواع ظرفشويي با توجه به فرم و عملكرد:
با پيشرفت تكنولوژي و بالا رفتن سطح كيفيت مواد و روش هاي ساخت اخيراً محصولاتي به بازار عرضه شده است كه از لحاظ كيفيت و تنوع در سطح بالايي قرار دارند كه اين مسئله يعني تنوع در رنگ، جنس، عملكرد و فرم مي تواند پاسخگوي نيازهاي متفاوت باشد.
امروزه كارخانه هايي چون پلي استيل – اخوان به علت بكاربردن تنوع در محصولات و استفاده از طرح هاي وارداتي به بازار رقابتي بين محصولات وارد شده جايگاه خوبي بين خريداران با توجه به هزينه مناسب و تمام شدن در مقايسه با محصولات وارداتي باز كرده است.

دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

تحقيقي در مورد جـرم

كار تحقيقي
كارشناس حقوق قضايي
عنوان:
جـرم سيـاسـي

تعداد صفحات: 38
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

تعريف جرم شناسي 
 جرم شناسي دانش نوساخته‌اي است كه دوران كودكي خود را مي‌گذراند . سده‌اي پيش نيست كه اين دانش تجربي و تركيبي از مقام پند او تفكر و انديشه و گفتار فارغ گرديده و به عمل پيوسته وذهني بودن به عيني شدن درآمده و راه امعان  نظر ، تجديد ،‌آزمون و سنجش را در پيش گرفته است .
جرم شناسي يكي از جالب ترين وارزنده ترين و انساني ترين و مقدس ترين و پرثمرترين رشته هاي دانش است.
دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

احداث و تجهيز هتل (طرح توجيهي)

طرح توجيهي احداث و تجهيز هتل سعيد (فاز دوم) واقع درشهر اردبيل تعداد صفحات: 17
فرمت :ورد (قابل ویرایش)
محاسبه بازپرداخت تسهيلات بانكي :
ما بازپرداخت تسهيلات بانكي را جزء هزينه هاي جاري شركت در نظر گرفته ايم كه در هنگام پرداخت آن با مشكل روبرو نباشيم .
اگر با ميزان وام درخواستي شركت (هتل سعيد) بانك عامل (تجارت) موافقت نمايد كه در 8 سال بازپرداخت شود .‌آنوقت خواهيم داشت :

...

خرید توضیحات

طرح کارآفرینی يخچال خانگي

کارآفرینی - يخچال خانگي شركت توليدي گلسان                            
محل اجراي طرح : مشهد
تعداد صفحات: 46
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

نیروی انسانی مورد نیاز ذیلا به تفکیک عنوان شغل و بر اساس یک شیفت آمده است. با توجه به اینکه نیروی انسانی خط تولید، مونتاژ و بسته بندی در جدول شماره 3 به تفکیک آورده شده از ذکر مجدد آن خودداری شده و صرفا نتایج جدول فوق به تفکیک کارگر ساده، ماهر و کارگر بسته بند آورده شده است.
دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

روش تحقیق افسردگي

روش تحقیق افسردگي در بيماران مبتلا به پپسيتعداد صفحات: 56
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

روش تحقيق
106 بيمار كه به علايم ديس پپسي به درمانگاه مراجعه و در مراحل اوليه و در مراحل اوليه علت خاصي براي آنها يافت نشد، انتخاب شدند و براي اين بيماران جهت بررسي بيشتر آندوسكوپي انجام شد. سپس اين بيماران به دو گروه Case كه در نتيجه آندوسكوپي منفي و گروه Control كه در آنها نتيجه آندوسكوپي مثبت بود تقسيم و Beck 's Score بعنوان شاخص افسردگي  در اين دو گروه سنجيده شد.


نتيجه
بررسي آماري نشان دادند كه اختلاف معني داري از نظر Beck 's Score در گروه Case نسبت به گروه كنترل وجود نداشت كه اين به نفع رد فرضيه دخالت افسردگي در ايجاد علائم ديس پپسي در بيماران آندوسكوپي منفي است.

در اين مطالعه، ديس پپسي براي بررسي ارتباط بين اختلالات رواني و سوماتيك انتخاب شده است. در نوع عملكردي اين بيماري، نقش افسردگي شناخته شده است. سعي بر اين بوده كه علاوه بر تحقيق وجود ارتباطي از اين دست در بيماران مورد مطالعه، تأثير عوامل مداخله گر ديگر نيز درنظر گرفته شده، مقايسه اي نيز بين شيوه افسردگي در ديس پپسي عملكردي و نوع ارگانيك به عمل آيد. اساساً در اين پژوهش سؤال اين است كه آيا ميزان افسردگي در كساني كه ديس پپسي عملكردي دارند تفاوتي با كساني كه ديس پپسي ارگانيك دانرد مي كند يا خير؟ و به همين دليل به بررسي شيوع افسردگي در دو گروه مبتلا به ديس پپسي و ديس پپسي عملكردي پرداخته شده است.


دانلود فهرست مطالب
...

خرید توضیحات

پروژه مالي حقوق و دستمزد

پروژه مالي حقوق و دستمزد
تعداد صفحات: 31
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

سيستم حقوق و دستمزد
در سيستم حقوق و دستمزد به علت تراکم اطلاعات ، نحوه پردازش اطلاعات و اهميت سرعت و صحت آن از اتوماسيون استفاده مي شود اطلاعاتي نظير نرخ ساعتي و يا روزانه حقوق و دستمزد که ممکن است براي مدت موقتي تغيير نکند . و همچنين برنامه هايي نظير نحوه محاسبات کسورات ماليات و حق بيمه صندوق تامين‌اجتماعي که در طول سال ، قوانين آن ثابت مي باشد را بهتر است در حافظه کامپيوتر ذخيره نمود . با استفاده از اين اطلاعات مي توان محاسباتي مانند حقوق و يا دستمزد ناخالص ، کسورات ، تعيين  حقوق و دستمزد خالص و بروز در آوردن سابقه هر کارمند و کارگر رابطه الکترونيکي انجام داد .


...

خرید توضیحات

مقایسه رشد صنعت در کشورهای مختلف و ایران

پروژه بررسی و مقایسه رشد صنعت در کشورهای مختلف و ایرانتعداد صفحات: 54
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

معيارهاي براي ارزيابي صنعتي شدن:
ما براي بررسي اين كه آيا صنعتي شدن خوب است يا بد، به معيارهاي نياز داريم كه بتوانيم فرآيند و آثار صنعتي شدن را ارزيابي مي كنيم.
چنين معيارهايي را چگونه انتخاب مي كنيم، براي مثال، انتخاب رشد اقتصادي به مثابه يك معيار، تصوير متفاوتي را ارائه مي دهد.و تا انتخاب، مثلا، تأثيرات زيست محيطي. اما هيچ يك از اين معيارها نه تصوير كاملي به ما ارائه مي دهند و نه يك ارزيابي تماما مثبت و تاما منفي. معيارهاي بسيار ديگري مانند ايجاد ثروت، توزيع ثروت، تاثيرات متفاوت بر زنان و مدران، بسط و گسترش قابليتهاي تكنولوژيك، ايجاد اشتغال و مهارتها، تغييرات فرهنگي و تأثيرات ايجاد شده در مردم شهر و روستا، هزينه ها مالي صنعتي شدن و ايجاد بدهيها نيز وجود دارند كه، اگر فقط بخواهيم چند تايي را مثال بزنيم،  مي توانيم مورد استفاده قرار  داد.


فصل اول: صنعتي شدن و توسعه
فصل دوم :‌تحليل تطبيقي از يازده اقتصاد نيمه صنعتي
فصل سوم : بررسي رشد صنعتي ايران
فصل چهارم :‌بررسي رابطه توسعه صنعت با صادرات
...

خرید توضیحات

تأثیر استفاده از وسایل کمک آموزشی (روش تحقیق)

روش تحقیق بررسی تأثیر استفاده از وسایل کمک آموزشی
تعداد صفحات: 54
فرمت :ورد (قابل ویرایش)

تحقیق بر روی دانش آموزان پایه پنجم منطقه 13 تهران
هدف : هدف این تحقیق مشخص شدن میزان تاثیر مواد کمک آموزشی و حضور متصدیان آزمایشگاه ها بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد.

بیان مسئله : با توجه به اینکه کودک در دوران اولیه زندگی بیشتر آموزشهای خود را از طریق حواس پنجگانه فرا گرفته و به مجموعه ای از تصورات ذهنی دست می یابد ذکر دو مسئله ضروری می شود:
1-  آیا مواد کمک آموزشی بر کسب تجارب کودکان موثر است ؟
2-آیا وجود افرادی بنام متصدیان آزمایشگاه ها بر پیشرفت کودکان موثر است ؟

...

خرید توضیحات