همکار فایل

روش های بهینه سازی هوشمند

 software project
پروژه بنام: روش های بهینه سازی هوشمند

پروژه ی نرم افزار (دانشگاه)، که شامل ۱۲ صفحه word.docx می باشد. برای کسانیکه در رشته کامپیوتر و در تمام گرایش ها کاربرد دارد، الخصوص دانشجویان گرایش نرم افزار مقاطع کاردانی، کارشناسی و بالاتر. 
امیدوارم مورد نیاز و تائید اندوخته علمی تون باشد...
...

خرید توضیحات

پاورپوینت Six Sigma،شش سیگما

این پاورپوینت در مورد شش سیگما و نقش آن در سازمان در 60 اسلاید زیبا می باشد.Six Sigma،شش سیگما
••سيگما اصطلاحي است كه در آمار براي نشان دادن انحراف از «استانداردهاي از قبل تعريف شده» به كار مي‌رود. سيگما نشانگر درجه انحراف در مجموعه‌اي از اندازه‌گيري‌ها و يا يك فرآيند است.
••تلفيق و يكپارچه‌سازي صحيح تكنيك‌هاي آماري در سيستمي جامع به نام شش سيگما صورت مي‌گيرد، شش سيگما مسيري را جهت تبديل داده‌ها به دانش مورد نياز سازمان ايجاد مي‌كند كه در نتيجه آن تغييرات فرآيند مدار حاصل مي‌گردد، جامعه كيفيت آمريكا دو مؤلفه تشكيل‌دهنده ‌شش سيگما را راهبرد (استراتژي) و سنجه‌ها مي‌داند.     نخستین بار شش سیگما در سال 1980 مطرح گردید و شرکت های بزرگ آمریکا ( همچون موتورولا ) آن را سرلوحه عملکرد خود قرار دادند و دستاوردهای علمی ارزنده ای نیز داشتند. این روش بعدها مورد توجه اروپایی ها و ژاپنی ها قرار گرفت..                                    

    نام شش سیگما را به بیل اسمیت در دهه هفتاد نسبت می دهند. وی هم اکنون پدر شش سیگما خوانده می شود.


شش سيگما نيز يك مفهوم آماري است كه به سنجش فرآيند از لحاظ تعداد عيوب مي‌پردازد. دستيابي به سطح شش سيگما به معني آن است كه فرآيند‌هاي ما تنها 4/3 خطا در ميليون را دارا هستند، به عبارت ديگر آن‌ها تقريباً در حد كمال عمل مي‌كنند، شش سيگما همچنين يك فلسفه‌ مديريت است كه به حذف انحرافات از طريق انجام مجموعه‌اي ازعمليات شامل ادراك، اندازه‌گيري و بهبود فرآيندها مي‌پردازد. با پايين آمدن سطح سيگما، تعداد عيوب در هر يك ميليون مورد بيشتر ...

خرید توضیحات

بررسی دلایل و ارائه راهکار جهت جلوگیری از كلوخه شدن شكر سفيد

پروپوزال
تعداد صفحات: 9 صفحه
فرمت:pdf
شكر سفيد يكي از كالاهاي اساسي و  پر مصرف كشور مي باشد كه طيف گسترده اي از مصرف كنندگان و صنايع غذايي و دارويي را پوشش مي دهد. بر اين اساس اين محصول داراي شبكه توزيع گسترده اي است كه حفظ كيفيت آن در طول اين شبكه توزيع تا رسيدن به دست مصرف كننده نهايي ضروري است. علاوه بر خصوصيات شيميايي و فيزيكي، حفظ خواص ظاهري محصول از عوامل و تاثير گذارد بر رضايت مشتريان مي باشد. خواص ظاهري محصول اولين بخش از خصوصيات هر محصول است كه مشتري در اولين مواجه آن را دريافت و بر مبناي آن قضاوت خواهد نمود.
...

خرید توضیحات

کارآموزی در شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون

کارآموزی
تعداد صفحات: 70صفحه
فرمت:pdf
شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون بزرگترین واحد کشاورزی-صنعتی در سطح جهانی است که در جهت گسترش صنایع قند و به زیر کشت در آوردن  بخش دیگری از زمینهای خوزستان احداث گردید.

اولین قلمه نیشکر در تاریخ یکشنبه 20 مهرماه 1354 پس ازاینکه 200 روز از فعالیتهای تسطیح و عملیات خاکی سپری میگشت در خزانه کارون کشت گردید.

 محل انتخاب شده برای طرح عظیم کشت وصنعت کارون اراضی آبخور رودخانه های کارون و در واقع در محدوده ی دیمچه که در دوازده کیلومتری شوشتر و پنجاه کیلومتری دزفول است.

...

خرید توضیحات

بازرسی جوش

تعداد صفحات: 33 صفحه
فرمت:pdfاتصالات جوش داده شده در يك اسكلت يا سازه ( نظير پل ، مخازن تحت فشار و ... ) بايد قابليت تحمل تنش هاي ساده يا مركبي كه بر آنها به صورت استاتيكي يا ديناميكي اعمال مي شود را داشته باشند. طراحي و محاسبات جوش ها نيز بر اساس اين شرايط كاربرد ، انجام مي گيرد. اما نمي توان قضاوت خوبي و بدي جوش را تنها بر اساس ظاهر آن گذاشت ، لازم است مشخص گردد كه تا چه اندازه از جوش سالم و رضايت بخش است.    براي اين منظور روش هاي متعددي براي بازرسي و آزمايش جوش تنظيم و استاندارد شده است كه به هر صورت به نوع كار و حساسيت آن نيز بستگي دارد. در بعضي موارد بازرسي و قضاوت ظاهري جوش كافي بوده و در برخي از كارهاي حساس نياز به آزمايشات و بازرسي هاي دقيق و ويژه دارند.    بازرسي و آزمايش جوش دو موضوع متفاوت است كه اغلب موارد با هم همراه مي شوند. بازرسي با نظارت فرآيندها و محصولات توليد شده ، براي اطمينان از خواص و كيفيت خواسته شده ، انجام مي شود. و در بعضي موارد به صورت كيفي و براي اصلاح عمليات اجرايي به كار مي رود ولي در آزمايش يك يا چند مشخصه به طور كمي و بادقت اندازه گيري و مقايسه مي شود.   ...

خرید توضیحات

مطالعه امکان‌سنجی تبدیل مازوت به گازوئیل 5000 بشکه در روز

تعداد صفحات: 30صفحه
فرمت:pdf

ساخت و راه‌اندازی پالایشگاه‌های مقیاس کوچک علاوه بر مزیت‌هایی نظیر تولید فرآورده، تسریع در انتقال و توزیع فرآورده‌های مختلف نفتی به نقاط دورافتاده و صعب العبور و کاهش آلودگی زیست محیطی مزایای زیر رانیز دارد:

1-    تامین مالی پالایشگاه‌های کوچک به خاطر حجم کمتر نقدینگی مورد نیاز آسانتر بوده و تامین مالی این نوع پالایشگاه‌ها از بازار سرمایه به راحتی امکان‌پذیر است.

2-  فناوری به‌کار برده شده در پالایشگاه‌های کوچک، از نظر اقتصادی دارای نرخ بازگشت سرمایه بیشتر بوده و لذا جذابیت بیشتری برای بخش خصوصی دارد.

3- واحدهای پالایشگاهي کوچک این ظرفیت را دارند که به طور کامل توسط بخش خصوصی تامین اعتبار شوند این امر ورود بخش خصوصی به صنعت پالایش که یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است را تقویت می کند.

...

خرید توضیحات

مطالعه امکان‌سنجی نیروگاه تولید همزمان به ظرفیت 1 مگاوات

تعداد صفحات: 23صفحه
فرمت:pdf

تولید پراکنده برق مزایای فنی و اقتصادی فراوانی برای وزارت نیرو بعنوان متولی تامین برق کشور به ارمغان دارد. از این رو سیاست­گذاری برای تامین برق در محل مصرف به منظور تمرکززدایی از واحدهای نیروگاهی، بهبود قابلیت اطمینان شبکه و افزایش بهره­وری، تحت عنوان "طرح توسعه مولدهای تولید پراکنده " طرح­ریزی شده است. بطور کلی سیاست این طرح، ارائه تسهیلات و مشوق­هایی برای افزایش تولید برق در شبکه­های توزیع و توسط بخش خصوصی است. در این نوشتار، سیاست­های تشویقی وزارت نیرو تشریح شده است.

در میان انواع فناوری­های تولید پراکنده برق، مزایای حاصل از نصب و بهره­برداری از منابع تولید همزمان برق و حرارت (CHP)، با توجه به بهره­وری بالاتر و کمک به کاهش مصرف گاز، شاخص­های اقتصادی مناسب­تری داشته و با اقبال بخش خصوصی روبرو شده است.

...

خرید توضیحات

ارز جدید دیجیتال WCXT


ارز دیجیتال WCXT   دوستان این ارز دیجیتال مثل بیتکوین هست که از بدو تولدش که چند صدم دلار قیمت داشت یعنی یچیز تو مایه های 700 تومن ما و الان 30 میلیون تومن شده تقریبا 43 هزار برابر. یعنی هرکس اون موقع میخرید الان میلیونر بود. نمیگیم این هم مثل بیتکوین میشه یا نمیشه چون خیلی ارزهای دیگه اومدن و اینطوری نشدن ولی حداقل این ثبت نامش رایگان !!!!   949288 people have signed up for WCX نفر ثبت نام کردن.

ارز_دیجیتال- ارز WCXT   همراهان محترم از اول دسامبر این ارز دیجیتال جدید شبیه به بیت کوین در جهان آغاز به کار می کند که همکنون ثبت نام آن آغاز شده است. در طرح اولیه هر کسی که ثبت نام می کند 5 دلار(WCX 50) به او هدیه داده می شود و برای ثبت نام تنها کافیست آدرس ایمیل واقعی خود را بدهید. بیت کوین در سال 2009 قیمتش تقریبا 700 تومان بود امروز قیمت این ارز شده 7000 دلار (28 میلیون تومن) فکرشو بکنید اگه اون موقع ثبت نام می کردین و فقط یه بیت کویین(700 تومن) داشتین الان مفتی 28 میلیون پول داشتین     لینک ثبت نام و دریافت 50 تا رایگان   اموزش ثبت نام
...

دانلود توضیحات

پاورپوینت مدیریت تغییر و نوآوری و استراتژيهاي تغيير و تحول سازمان

پاورپوینت مدیریت تغییر و نوآوری و استراتژيهاي تغيير  و تحول سازمان
،89 اسلاید،pptx
این پاورپوینت در مورد مدیریت تغییر و نوآوری و استراتژيهاي تغيير  و تحول سازمان در 89 اسلاید زیبا می باشدüتحول سازماني عموماً دو هدف اساسي را دنبال مي كند:
.1همساز كردن سازمان با نيازهاي محيطي.
.2تغيير رفتار كاركنان و همسو ساختن آنها با نيازهاي نو.

 سازمانهای کنونی در محیطهای متحول و پویایی قرار گرفته اندکه مدیران و رهبران آنها باید با نیروها و موانعی که در مقابل کوششهایشان جهت زنده نگهداشتن سازمان وجود دارد مقابله کنند ، این مقابله به وسیله تغییر صورت می گیرد .

    تغییر یک واقعیت سازمانی است و رسیدگی به تغییر یکی از کارهای هر مدیری می باشد.

    تحولات در یک سازمان نیاز به یک تسهیل کننده دارد . افرادی  که به عنوان کاتالیزور عمل می کنند و مسؤلیت مدیریت فرآیند تغییر وتحول را می پذیرند عامل یا عوامل تغییر نامیده می شوند .

    عامل تغییر می تواند مدیر ، کارمند یا افراد خارج از سازمان (که به عنوان یک مشاور در آن سازمان به کار مشغول هستند ) باشد.

    

 

    محیط هم نا مطمئن است و هم پویا ، سازمان را به مثابه قایق کوچکی می بیند که رودخانه ای خروشان را طی می کند ،مسافران این قایق افرادی هستند که با هم سفر نکرده اند، همه با رودخانه ناآشنا هستند قصد خود را نمی دانند ، در این رودخانه تغییر طبیعی و مدیریت تغییر فرآیندی مداوم است.

    تغییر برنامه ای : کوشش آگاهانه و کلی در اداره رویدادها جهت      دستیابی به نتایج از پیش تعیین شده.

    ...

خرید توضیحات

جزوه زیست کنکور 97

جزوه زیست کنکور 97در 66 صفحه-pdfسلام خدمت شما دوستان عزیز و محترم کنکوریلطفا تا آخر بخوانید
این جزوه شامل فصل های ژنتیک و بخشهایی از زیست سال چهارم است که نتیجه 3 ماه رفت و آمد از کلاس کنکور تهییه شده و ارزشی معادل 1.5 میلیون تومان دارد که شما تنها با 15 هزار تومان صاحب آن میشوید. (بنده با این جزوه توانستم به رشته ی مورد علاقه ی خود دست یابم و تلاش خود را تا مقطع دکتری ادامه میدهم)
دلیل فروش این جزوه با قیمت پایین این است که همه بتوانند از آن استفاده کنند.
شما میتوانید از این جزوه استفاده های زیر را ببرید:
1. روزنه های ضعف خود را ببندید و برای کنکور آماده شوید
2. در صورت آشنا نبودن با سوالات ژنتیک آشنا شوید
3. با جزوات کنکوری آشنا شوید
4. خود را محک بزنید که در چ سطحی هستید
5. میتوانید حتی برای امتحان پایان سال تحصیلی آمادگی کامل را داشته باشید
امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیرید
...

خرید توضیحات